İş başvurusu yaptıktan sonra telefonla aramak doğru mudur?

internetten iş başvurusu yaptığınız zaman başvuru yaptığınız yeri tekrar telefon açar mısınız yoksa bekler misiniz?hangisi daha mantıklı hem başvuru yapıp hem de telefon açmak mantıksız abes midir?

Güncellemeler:
bekleyincede geri dönmüyolar ki..kale bile almıylardır Allah bilir

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence netten başvuru yapmadan önce ara konuş bazı şirketler nete ilan verdiği halde elden başvuru alabiliyor zira şu anki işime öyle girdim girişimci olmak lazım bazen zaten elden alım yapmıyorlarsa onlar seni nete yönlendireceklerdir. ama aramadan direk netten başvurduysan zaten o onların sistemine aktarılıyor gerisi senin cv ne ve onların başvuruları adam gibi incelemesine kalıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ''Olumlu veya olumsuz mutlaka geri dönüş olacaktır.''

Tarihteki en büyük insan kaynakları YALANI!

Kariyer.net'e şikayet ettim böyle yapan firmaları gayet.

0|0
    0|0
  • Ben işyerine göre bunu yaparım ara sıra.Bazen çok istediğini düşünürler + puan olur ama her işletme için aynısı geçerli değil tabi.

0|0
    0|0
  • beklemek

0|0
    0|0
  • size sakın aramayın demıyrolarsa araa zararı olmaz belki de yararı olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• en güzeli beklemek ki zaten eleman alınma sürecini sana bildiriyorlar ...

0|0
    0|0
  • en güzeli beklemek aradıgın zaman totoları kalkıyor işverenin arama

0|0
    0|0
  • İnternetten başvuru yapman yeterlidir, uygun gördükleri takdirde onlar seni arayacaklardır :) siz beni aramadınız ben sizi aradım hayırdır başınıza bir hal gelmedi ya diye bir espiri vardı ya :)))

0|0
    0|0
  • Beklemelisin çünkü genelde ilan verirler aylarca bekler ihtiyaç olunca onlar dönüş yaparlar şans işi bunlar

0|0
    0|0
  • bır arkadasım aramıstı,alınacagı varsada almadı adamlar ıse

0|0
    0|0
  • bence beklemelisin..onlar zaten seni ararlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...