Sevdiğim Amerika'ya yerleşti. Bu ilişkinin bir geleceği olur mu sizce?

Sevdıgım ınsan amerıkaya yerlestı bazen arıyo senıde goturucem dıyo bu ılıskının bır gelecegı olurmu sızce cok uzuluyorum :(

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• amerikan rüyası olay tam olarak

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• çok sevmiştim onu..Bir liman arıyordu.Ben ona liman olmaya hazır hale gelmiştim...Ama haketmiyor bu sevgiyi...Belki pişman ,ama bunu söylemeyecek kadar da havasınedena geçilmez..insaniyetsizdir..Bir okadar da çaresiz..

• :(( bosver severım oyle bırı benımde hayatımda olmustu ama sımdı dıyorum cok sukur bıtmıs cunku oyle bırı ne mutlu olur nede mutlu eder..

Erkekler Ne Diyor 10

• Vay be. bir kız daha ilişkide gelecegi olmayan erkekleri secmiş. üzüldüm

0|0
    0|0
  • havada bulut sen o amerikayı unut

0|0
    0|0
  • buna cevap vermek ezbere konuşmak olur ne derece seni seviyor ne düşünüyor bilemem ki : ( Allah kavuştursun

0|0
    0|0
  • PembeRuugan ın dediği gibi çıkmadık canda umut vardır.

1|0
    0|0
  • olacagını sanmıyorum ama inş olur amerikaya yerleştiyse orada yeni bir sayfa açar diye düşünüyorum ben olsam öyle yapardım :/

0|0
    0|0
  • Araya mesafe girdi mi olmaz.Gözden uzak olan gönülden de uzak olur diye bi laf var.

0|0
    0|0
  • hiç sanmam.

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • Bence de yok !

0|0
    0|0
  • üzgünüm, hiçbir geleceği yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olmasi zor..kendini alistir simdiden bence..sonrasında sana büyük bir yıkım olmasın..

0|0
    0|0
  • zamanla dahada uzaklaşacaksınız...çok seviyormuş seni bırakıp amerikaya gittiğine göre..bence ayrıl...

0|0
    0|0
  • Kimse bilemez ondan başka, umutsuz olma.. Umutsuz olursan zaten kaybetmişsin demektir.

0|1
    0|0
  • Arayıp soruyor mu peki?Neyle gitti?,ne iş yapıyor orda?Bu sorulara cevap verirsen daha iyi cavplarım..

0|0
    0|0
  • Benim sevdiğim de geçen yıl Amerika'ya gitti.Seninki green kartla mı gitti?Greenkartla gittiyse evlenmeden gittiği için götüremez..Biz ayrıldık bu yüzden..Çok da ağrına gitmedi ,ona çok yıkıldım..Benim çok ağrıma gitti..

0|0
    0|0
    • Evet greencardt la gıttı :( benı goturemezmı ozaman

• Bu arada benim ki gitti geldi,orda tutunamadı ,yeniden gitmiş yine gelmiş..gerisini bilmiyorum ,ayrıyız..Beni orası için kaybettiğiyle kaldı..Belki birgün tutunur..

• ne var sankı su amerıkada anlam veremıyorum.. :\

Yükleniyor...