Akşam spora başlayacağım, bir ayda etkisini gösterir mi?

akşam spora başlayacağım öyle salonda felan değil göl kenarı biyerde yada park çevresinde ..ekmeği biraz kesip su içsem abur cuburuda kessem sizce 1 ayda etkisini gösterir mi ..bide ben motive olamassam kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
arkadaşlar 4 ve 8 km mi laa ne adamsınız nasıl koşayım hemde "koşayım" :(:(

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Fazla kilon ne kadar? 1 ayda gelişimi görürsün ama her şey tamam olmaz, zaten spor sürekli yapılmalıdır, kilo vermek için yapılıp sonra bırakılınca tekrar verilen kilolar alınıyor. Tavsiyem az ama sık sık yemeniz, küçük ve çok sayıda öğün iyidir. Bir de sakın çok az yemek gibi bir hata yapmayın, ben mesela günde bir ya da iki dilim ekmek yerim, tamamen kesmeye gerek yok. Bisküvi vb. şeylerden uzak durun, onlar çok zararlı gerçekten. Bir de spordan yarım saat önce yeşil çay içerseniz metabolizmanız hızlanır, damarlarınız genişler ve daha verimli spor yaparsınız. Spor yaparken nabzı belli bir değere yükseltince yağ yakımı daha çok olur, ideal nabzınızı öğrenin, parmaktan nabız löçümü yapan yüzük şeklinde cihazlardan alırsanız ideal nabzınızı kontrol ederek spor yaparsınız daha faydalı olabilir. Bir de ilerleyen günlerde interval training yaparak hem daha güçlenebilir hem de yağ yakımını arttırabilirsiniz.

Spora başlayınca aniden yüklenirseniz hem sakatlanabiliriniz hem kas ağrıları yaşarsınız, moraliniz bozulur. Temponuzu yavaş yavaş arttırın, aniden değil. Bir de ne kadar biz söylesek de profesyonel birinden yardım almanızda fayda var. Spordan önce ısınma hareketlerini eksiksiz yapmayı da unutmayın. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Günde 3-4 kilometre koş en az

0|0
    0|0
  • şimdi deflon dava arkadasım öncelikle 4 ve 8 km olayını kafana takma spora yeni başlayacağın için kendini fazla yormamanı tavsiye ederim çünkü bu sebepten dolayı kalp krizleri meydana gelebiliyor.öncelikle bi 100 200 metre hızlı adımlarla yürü ardından tekrar 100 200 metre koşmaya çalış çok tıkanırsan zorlama kendini yürümeye devam et sonrasında kültür fizik hareketleri yap (ortam uygunsa) çök kalk diz çekme mekik vs. daha sonraki günlerde mesafeyi azar azar artırarak devam et 1 ayda etkisini görceksin tabi boğazıda kesmek lazım bol protein az karbonhidrat :))

0|0
    0|0
  • Koşmak harika bir spor.Fiziğini yerine oturtursun,güçlenirsin,daha dinamik ve enerjik olursun.Ayrıca sabah güzel yerlerde müzik ile koşmak (ormanlık alanda börtü böcük sesleri ile) çok güzeldir.

bunun duşunda ip atlayarak çok hızlı bir şekilde kilo verebilirsin. 3dk x 4 set günde 2 kere yapsan 30 dakika ip atlarsın araştırırsan iyi bir kaloriye denk geliyordu.

Bununda dışında sana cazip gelen herhangi bir sporla uğraşabilir hatta uygun görürsen carnite kullanabilirsin.

her gün koşarsan kesinlikle etkisini görürsün 1 ay içerisinde.

0|0
    0|0
  • Gel benle koş gunde 1 saat 1 aya fazlalığın kalmaz :D ama dayanabılırmısın tempoya bilmem..

Şimdi eğer zayıflayacaksan hayatında ekmek olmayacak pilav,makarna , hamur işi vs hiçbirisi olmayacak olsa bile cok az 1 kaşık yiyeceksin sulu yemek yiyeceksin salataya bildiğin abanacaksın her sofrada yiyeceksin iğrensende yiyeceksin günde 1 saat koşmak ta yeterli olur bence sana..

0|0
    0|0
  • yürüyüşle başla her gün üzerine biraz daha mesafe koy

bi hafta sonra hızlı yürüyüşe geç !

0|0
    0|0
  • sana cıdden cıddı onerılerım varr sporu zaten acık hava da yap bence... ayrıca gunduzlerı ekmegı yok denecek kadar tüket her ogun ıkı dılım gecme az ve sık yee ama aksam 7 den sonra sakın hiç birşey yemee suyu bol iççç bı kac gun sonra alısıyorsun mıden kuculuyor vee ılk gunler kadar zorlanmıorsun ve kısa surede sonuc alırsın su an ben uyguluyorummm kafada bıtır aynaya bak ve kendini zayıflamıs hayal et..hem zihinde olursun hem de giydiklerin daha güzel olur süper bişi... göbek sıfır oldu bende su dıyetlee su kesın kii... iş kafada bitiyor...

0|0
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de.

0|0
    0|0
  • Yürrü be kim tutar senin

1 aya kalmaz victoria's secret mankenlerinden bile iyi olursun

0|0
    1|0
    • dalga geçiyorsun

• yoo ciddiyim. yaparsın sen telfon

• Bu arada sakın koşma yürü, milletin dediklerine bakma.

günde 30dk'dan fazla yürür isen umdugundan daha hızlı kilo verirsin.

Yürüyüş hızlı olmalıdır ancak nefes nefese kalacak kadar değil. Hızlı yürürken yanında kişi ile muhabbet edebilecek kadar olmalıdır.

• önce profiterol gibi tatlılardan, çikolatadan vesaire yiyeceklerden vazgeç, ekmeği baya bi kas sonra kilo vermeye bak. :)

0|0
    0|0
  • bi anda yemeyi kesersen spor yaparken vücut direncin düşer ve gerisini getiremezsin. yavaş yemeyi kes ki miden ufalsın. açlık çekmezsin vücutta direnç azalmaz ve spor yapmaya daha elverişli olur.bunları yap sonra sporunu belirle.

0|0
    0|0
  • Eğer etkisi olursa haber ver ben de başlamak istiyorum spora

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için sana önerim yemeklerden önce 2şer bardak su içmendir.En sağlıklı zayıflama yolu olarak biliyorum.

0|0
    0|0
  • koşmadan zayıflamak cok zor.

önce 1 2 km yürümen lazım,sonra bunu 3 4 km cıkarman lazım.

sonra 1 km koşup 2 km yrümen lazım.sürekli tempo halınde arttırman lazım.

0|0
    0|0
  • ekmek yağ şekeri kes bol bol su tüket ve terle önerebileceğim tek şey bu :D ha bide sabahları 2 bardak ılık su iç kalkar kalkmaz.

0|0
    0|0
  • 20km koşman lazım abartısız.bide olduğun yerde zıpla yürü plates topu al dön dolaş falan takıl kafana göre

0|0
    0|0
  • benim diyet programımı verebilirim eğer çok fazlan yoksa...diyetisyenden aldığım bir program,bilgine...

0|0
    0|0
  • bir ayda vücudun anca toparlanır. spordan önce bir şey yeme. salona gitmeni tavsiye ederim. park ne kadar güvenli akşam saatlerinde?

0|0
    0|0
  • Başlamak önemli değil önemli olan devam etmek : )

0|0
    0|0
  • bikaç gün devam eder sonra bırakırsın. Bunun için ya arkadaş bul ya da bir spor salonuna yazıl.

0|0
    0|0
  • vayyyyy kilolu deflon aferin saa :)))

0|0
    0|0
  • yaparsın sen hadi aslanım koçum benimm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aferin sana geç kaldın bile ben küsüm sanaaaa ben okadar dedim reçteni bile yazdım verdim hala soru soruyorsun git elmalı baksın sanaaaa

0|0
    0|0
  • sporla beraber dıyette yaparsan cok ıyı kılo verırısn ama aksatmadan yap bol bol sıvı tuket aksamları çok agır seyler yeme :)

0|0
    0|0
    • su içemiyom fazla

• taze sıkılmış vişne :D

• olur olur :D sımdıden hayırlı olsun bırakma ama devam et :) eger bısıklet suruyorsan ara ara bısıklet surmeyı dene hava oralarda guzelse tabı ;)

• Gösterir tabii bak bu mavi yeşilin mısır patlakları varya tuzsuz falan bol bol onlardan tuket fena tok tutuyo su ve onlar..Bende 2 gundur sıkıyorum boğazımı 1 hafta midemi kısıp pesıne fitness a baslıcam :)

0|0
    0|0
  • abur cuburu kesersen 1 ayda değil 2 haftada etkisini gösteriri bir de spor yaparsan verdiğin kiloları bir daha almazsın..

0|0
    0|0
  • Spor zayıflatmaz sadece sıkılaştırırı ya da sarkmadan incelmene katkı sağlar sen yedklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • kaç kilosun canım..belkide sen kendini öyle sanıyorsundur...ekmeği yeme tatlı yeme bol su ve yürüyüşle ayda 5 kilo gider.

0|0
    0|0
    • tatlım buraya yazmayım ama var yani hele son 1 yılda bayağı aldım ..5 değil daha fazla vermem lazım

• 1 günde bize yeter...sonuçda başladıkmı başladık:))

• ama bak hemen de göstermez .

0|0
    0|0
  • ewet gösterir .. .. .

0|0
    0|0
  • bol su ve yediklerine gerçekten dikkat edersen emin ol verirsin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...