Hayata dair en güzel sözünüz nedir?

Hayata dair en güzel sözünüz nedir? sizinde hayata dair mutlaka güzel sözleriniz vardır yada var olan bilinen en güzel hangisi...

''Ne kadar çok söylersen karşındaki o kadar az hatırlar. Az söyle de kazancın çok olsun.'' mesela ben bu sözü çok seviyorummm...yada kendi sözünüz varsa paylaşabilirmisiniz?

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 1000in yarısı 500 o da biz de yok:DDDDD

1|0
    0|0
  • Yalnızlık,müziğin bile seni dinlemesidir.

2|0
    0|0
  • Hakiki büyük adamlar güzel ağaçlara benzer. Dallarında yuvalar kurulur, gölgesinde yorgunlar dinlenir, çiçeklerine sürünenler güzel koku alırlar, meyvesiyle açlar doyar ve yaprakları arasından dökülen güneş damlaları toprağa hayat verir. Hiç kimseye ve hiç bir şeye zararı dokunmaz.

1|0
    0|0
  • bugün dötünü dönüp yarın yüzünü dönenin, döndüğünde yüzünün dötünden farkı yoktur.. (biraz abes ama benim gerceğim)

1|0
    0|0
  • hayat bir tiyatro ise eğer tek seyircime en iyi oyunumla veda etmek isterim

1|0
    0|0
  • "Bugünkü aklım olsaydı, dün yaptıklarımı yapmazdım. Ama dün yaptıklarımı yapmasaydım, Bugünkü aklım olmazdı...

1|0
    0|0
  • Sakın başkasının kölesi olma; çünkü Allah seni hür yaratmıştır.

Hz Ali

1|0
    0|0
  • Yaşam düstürüm aşağıdaki gibidir.

1. it ürür kervan yürür

2. En acele işin altı ay mühleti vardır.

3. dam s*kime mertek g*tüme budakta gelirse kaderime :(bize hep budak geliyor nedense)

0|0
    1|0
  • herşeyi yaşa hayatta ancak yaşadığın hiç birşey senin ve sevdiklerinin başını önüne eğmesin

1|0
    0|0
  • olmak ya da olduğunu sanmak işte bütün mesele bu (IıI_layvu)

1|0
    0|0
  • Ne kadar söylersen söyle ne kadar anlatırsan anlat senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır.

1|0
    0|0
  • kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma

1|0
    0|0
  • Victory Loves Preparation

0|0
    0|0
  • hayat benim hayatım

kurallarını ben koyarım

0|0
    0|0
  • Bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla!

0|0
    0|0
  • bul parayı al karayı mı neydi böyle bi söz vardı severim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bak yerde duran yaprağa, bir zamanlar oda senin gibi yukardan bakardı toprağa..

3|1
    0|0
  • Hayatta hiç bısey ımkansız dııldır :) Hayat herseye ragmen yasamaya degerdir :) Hiç kımse mükemmel dııldır :)

1|0
    0|0
  • ben geçenlerde duydum; insanlar yağmur tanesine benzer kimi çamura düşer kimi ise gül yaprağına.

hz mevlana demiş

1|0
    0|0
  • Ne kadar anlatırsan anlat söylediklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır ve İşgilli g*t tingirder ...

0|0
    0|0
  • " Delilik: aynı şeyi tekrar tekrar yapıp, farklı sonuçlar beklemektir. "

1|0
    0|0
  • ''hayat ateşkesi olmayan bir savaştır''

1|0
    0|0
  • Bakacağın yüze zıçma, zıçacağın yüze bakma.

1|0
    0|0
  • kimseye sana nankörlük yapmasına sebep olacak kadra iyilik yapma..

1|0
    0|0
  • " Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir ya da olması gerektiği içindir. "

1|0
    0|0
Yükleniyor...