Kendinle başbaşa kaldığında neler yaparsınız?

Kendinizle başbaşa kaldıgınzda neler yaparsınız ? :))) Kendınızı nasıl mutlu edersınız ? :) (-cinsellikle ilgili seyler yazmayın lütfen- )

yorumlar için tesekkürler şimdiden :)

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• pcde film izlerim veya müzik dinlerim yanına bir fincan kahve bazen sinema malesef tiyatrolar eskisi kadar çok değil yoksa en çok sevdiğim tiyatrolardır.Aslında mutlu olmak için yapacak çok şey var ama bazen illa insan kendini üzecek bir konuda saplanmak için elinden geleni yapıyor.(üzülmek için bir kaç sebep bile yetiyor)İnsan doğası böyle sanırım.

0|0
    0|0
    • evet haklısın malesef öleyiz :S

• Bu durumda insan aslında ömrünü daha çok üzüntüyle geçiriyor.Bu durumda devam edeceğine mutlu olduğu şeylerin daha fazla olduğunu ve üzüntünün bağımlığının çok kötü sonuçlarıyla yüzleşeceğini bilse belki bu durumdaki saplantısını azaltır.(en azından denese)Bu sorduğun soru çok güzel ara ara tekrar sorulması gerekiyor.

• Tesekkür ederım :) evet soledıklerın cok haklsın ne kendımızın kıyemtını bılıyoruz ne de yaşamanın .

Erkekler Ne Diyor 15

• cinsellik ile ilgili yazanların karakterlerinden şüphelenirim her neyse konumuza dönelim programda çalısırım ve müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim Pc oyunları oynarım Gitar çalışırım veya Film izlerim olmadı gider Basketbol oynarım yeterki içimde istek olsun ve yapayım ...

0|0
    0|0
  • - Film izlerim

- O anki ruh halime göre yüksek ses müzik açarım

- Film veya müziği bir kadeh şarapla birleştirip, kendime birşeyler hazırlarım

- Pc.de oyun oynarım, yüksek sesle FPS savaş oyunları hoş olur

- Cinsellikle ilgili yazmayın dediğin şey de olabilir

0|0
    0|0
  • balıklarım var

balkonda çiçekler

ps3 oynarım

0|0
    0|0
  • Müzik - dans , ufak atıştırmalıklar hazırlamak , belki serinletici bir içecek vs

0|0
    0|0
  • psikolojik durumuma göre cinsellik, zengin olma, tropik bir adada yaşama gibi çeşit çeşit hülyalara dalarım...

0|0
    0|0
  • Sahile giderim alırım biramı çerezimi hafif bi müzik eşliğinde tadını çıkarırım.

Yada komedi tarzı film izlerim mısır ve kola eşliğinde

Odamı olmadı sokaktaki kedileri kavga ettiririm :D

0|0
    0|0
  • kendimi operim :D

0|0
    0|0
  • efes e sığınırım hemen

0|0
    0|0
  • kitap ve mizah dergileri

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerim ve Pcde oyun oynarım :D

0|0
    0|0
  • pes oynarım canım sıkılana kadar.içerim başım dönene kadar.uyurum sabaha kadar

0|0
    0|0
  • yemek film

0|0
    0|0
  • yemek yerken bir seyler izler-dinlerim.

0|0
    0|0
  • bahçemde bakım yaprım biramı içerim vs :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yalnızım şu anda son ses müzik dinliyorum.

0|0
    0|0
  • eger evde olmam gerekse-bu ara yanlız kalamam ımkansız oldu-ama uzanıp dusunurum hayalkurarım kıtap okurdum 1 ay oncesıne kadar sımdı tekrar baslayacagım.oscarlı fılmlerı ızleyecegım.onun dısında dısardaysam denız kenarına atarım kendımı

0|0
    0|0
  • mmm kahvemi alırım cam kenarına ilişir kitabımı okurum

film izlerim

bakım yaparım evde maske falan

0|0
    0|0
  • Balıklarımı izlemek ruhumu dinlendiriyor ve de uyumak..

0|0
    0|0
  • uyuyorum tek başıma sıkılıyorum çünkü

0|0
    0|0
  • kendime gide kitap alırım..çanta alırım mutlu olurum...müzik dinlerim yalnız kaldığımda genelde..

0|0
    0|0
  • kuantum yaparım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...