Sporseverler ne düşünüyorsunuz?

genel kupa klasmanı...

1: GALATASARAY : 62

2 : Fenerbahçe : 51

3 : Beşiktaş : 48

4 : Trabzonspor : 26

madem bir spor kulübüyüz madem geçmişimiz bugüne ışık tutuyor ve bugünün aynasıysa yaşasın GALATASARAYLI olmak...bütün takım taraftarları yorumlarınza buyrunnnn

Güncellemeler:
kupalar bizim olsun galibiyetler sizin olsun ezikler :D kutlayın siz .D
link bak şu çoşkuya mükemmel işte budur ben susuyorum videolar konussun...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• hangı kupa klasmanı play off mu ? rakamlar tutmuyor sanki :S her neyse sporla ilgili sorular kazık kimse kimseyi çekemiyor sonrada bizi çekemiyosunuzzzz diye tribe sokuyor kendini ne düşünmelerini bekliyorsun ki tuttuğu takıma göre fanatik cevap vericekler :D

0|1
    0|0
    • :D haha her türlü diyorum sporda kapısırım :D bu genel kupa klasmanı sadece futbol yanii :D

• galatsaraylı olmadanda adamların iyi oynadığını görüyoruz ligin en az yenilen takımıdır eskisi gibiler :)

• yine farkı koymuş ya la :D:D

1|1
    0|0
    • :D fark bizim işimiz ya bunlar neden ezıklıklerının farkında deıller anlamıyorum amator branslarada goz attım ınanılmaz sonuclar aldım :D:D ısın gercegı orda da ustunuz :D ıyı kı cımbomluyuz :D

• Galatasarayıma laf yok ! bazıları gibi ballı değiliz o kadar :/

2|1
    0|0
  • Kupa bizimdir bizim olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• genel kupa klasmanı derken profesyonel lig başlamadan öncekilerde mi dahil diyecektim değilmiş ve Gsnin en büyük farkı tabi ki lig kupasından dolayı

0|1
    0|0
  • fenerbahçe'yle yaptığımız son maçı spikerden öte, alttaki link anlatıyor. bir fenerin ne kadar ezilebileceği ve buna rağmen şanslı oluşunu...

link

0|1
    0|0
    • profile gir aynı resim mevcut bunların her lafına gülerim ben :D şans deılmış beceriymiş...

• aynen tebrıkler sana super yorum...

• eyv, teşekkür ederim.

• orda burda biz tekiz derler al işte türkiye görsün kupaların takımıyız siz bizi yenmekle avunmaya devam gs galıbıyeteleri sizin olsun kupalar bizim :D

0|1
    0|0
  • Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar ise büyük takımları yenmekle övünür !

Michel Platini

0|1
    0|0
Yükleniyor...