Hiç ölü gördünüz mü?

Yolda bir kazada, yada bi akrabanızın, arkadaşınızın cansız bedenini gördünüz mü? Kusura bakmayın soru için. Bana küçüklüğümden bei göstermezler böyle bişeyi çok hassasım ve kolay unutmam. Çok etkilenirim diye. :( dedemi çok görmek istemiştim son defa ama olmadı:( ölen insanda nur olur derler yüzünde filan. Doğrumu

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Evet gördüm tabi ki, hatta rahmetli ananemi defin ederken mezara da indim, ölü görmekten ziyade, o psikoloji ile sevdiğiniz bir insanı kabirin içine yerleştirmek çok daha moral bozucu.

2|1
    0|1
    • başın sağolsun.

• Allah rahmet eylesin..

sen inmseymişin keşke yaparlardı akrabalar falan..

ben inmedim ama hızlı hızlı toprak atıımışım o sinirle çevredekiler yeter ahmet bırak ahmet diyorlardı..

• yok şimdi ben ananemim elinde büyüdüm gibi, iki dayım ve ben girdim, bu benim ayrıca atama görevim, sadece dini bir olgu değil bu

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok gördüm. Hatta otopsiye bile katıldım :((

1|0
    0|0
  • Dedemin,arkadaşımın,trafik kazasında tanımadığım birinin cesedini gördüm,yoğun bakımdayken yaşlı bir amcanın saniye saniye ölümünü bizzat seyrettim

1|0
    0|0
  • evet gördüm..

beyazla-mor arası oluyor yüzleri..

1|0
    0|1
  • hiç görmedim belki de (ölü olduğunu anlamadm) bunu hep düşünürüm ister istemez sevdiklerim aklıma gelir yakıştıramam onlara çoğu zaman onlardan önce ölmek için dua ederim o kadar soğuk geliyor bana ölüm...

1|0
    0|0
  • nur falan görmedim.kaslar etkisini yitirdiği için kaka sidik ne varsa çıkıyor ama.

1|0
    0|0
  • 2010 da pakistana 2011 dede sudan a gittim unicef yardım gönüllüsü olarak orda insanlar sürünerek gelir su verirsin 20 dk içinde ölür acı bişey..

1|0
    0|0
  • evet askerde

1|0
    0|0
  • bi kaç kere gördüm

1|0
    0|0
  • 2 arkadaşımı , eniştem , dedem kucağımda ölddü , önümde 2-3 kez cinayet işlendi , trafik kazalarında birçok kez gördüm , ve denizde boğulan bir kız çocugunu çıkarmıştım maalesef ölmüştü yetişene kadar birçok kez gördüm yani , etkilenmem

1|0
    0|0
  • 1 defa gordum

1|0
    0|0
  • gördüm

1|0
    0|0
  • babaannemi kaybettiğimde görmüştüm.13 yaşındaydım rüyalarıma girecek kadar etkilenmiştim.

1|0
    0|0
  • 4-5 kere gördüm.

1|0
    0|0
  • çocukluğumdan itibaren, tüm ölülerimizi bana gösterdi büyüklerim.

1|0
    0|0
  • Dedemi,babamı başta olmak üzere vs vs

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum ben son dediğine. Ölü görmek psikolojiyi fena bozuyor

1|0
    0|0
  • hayır görmedim ve görmek de istemem

1|0
    0|0
  • seni öldürdüğümde görmüş oacağım :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• komsumun olusunu gordum, okuldan bi kiz vardi sevgililer gununde olmustu onu gordum bide, ama yakindan gormedm bakamadm :(

1|0
    0|0
  • İstanbulda yasadıgım ıcın burada bır yerlerde mutlaka trafık kazası olur,hele kı kış zamanları...çok gordum...hatta bırısı onume fırlamıştı arabadan...

1|0
    0|0
  • hayır görmek istemem doğrusu

1|0
    0|0
  • Hayır hiç görmedim, ama bu ölü ailemden biriyse sanırım bakamam.. Düşüncesi bile kalbimin sıkışmasına yetiyor..

1|0
    0|0
  • 4 yaşımda çok sevdiğim dedemin ölüsünü görmüştüm.ama o zamanlar ölüm ne bilmiyordum.uyuyor gibiydi.

1|0
    0|0
  • gördüm.

1|1
    0|1
  • hayır görmedim

1|0
    0|0
  • gördüm 5 6 tane

0|0
    0|0
  • gördüm 2 tane akrabamdı

0|0
    0|0
  • Görmedim görmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • gördüm kaç hafta aklımdan çıkmadı çok kötü.

1|0
    0|0
Yükleniyor...