Kapat

Yarın oynanacak Real Madrid vs Bayern Munchen maçı tahmininiz? Chelsea'nin rakibi kim olur finalde?

Yarın ki Real Madrid vs Bayern Munchen maçı skor tahmininiz nedir?Chelsea'nin rakibi kim olur ve olası final maçında Chelsea'nin mi yoksa real vs bayern eşleşmesinden gelen takımın mı Avrupa'nın en büyüğü olacağını düşünüyorsunuz?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Chelseayi sevmem ama baştan beri içimden chelseanin kupayı alacağını düşünüyordum umarım yanılırım.yarın Bayern turu geçer finalide Bayern kazanır vazcaydım chelseaden

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Real alır ama belli olmaz bayern de bir sürpriz yapabilir..

0|0
    0|0
  • real madrid 3-2 alır..real madrid - chelsea olursa chelsea alır bana göre.

0|0
    0|0
    • kızlardan da bir cevap geldi hele şükür.acıpamukşeker'i bekliyordum ama :)))))

• :))hoşgeldin Real Madrid 3-2 alırsa finalin adı chelsea vs bayern munchen olur yalnız unutma ;)

• 2 macın toplamıdır :D matesıs oyle demek ıstemıstır :D

Erkekler Ne Diyor 15

• bir real madrid taraftarı olarak madrid diyorum bayern maçında kendilerini zorlamadılar el clasıco maçını düşünerek ve en yakın rakibi barçanın elenmesinin ardından finale çıkmak isteyecekelrdir ve morinhonun ekibi çok iyi oynuyorlar bu sene ve el clasıco galıbıyetı onlara ayrıca bir hava katacaktır bayern münihin bernabeuda işi zor ama mümih de iyi takım ama diğer tarafta real madrid gönlüm madirdimin yanında.

Hala Madrid.

0|0
    0|0
    • aynen ben de çocukluğumdan beri madrid hayranıyım los galacticos günlerinden beri :) barca'nın elenmesi onlara zaten doping oldu bu rüzgarla biraz zor gibi barnabeu'da ligde barca'nın işini bitirdikten sonra CL'de de geçmeyi çok isteyeceklerdir gerçi ilk maçta son dakikada gelen o şanssız gol olmasa %100'e yakındı şansı ama şimdi %70 diyelim

• büyük bir aksilik olmazsa bu akşam barçanın başına gelen madrıd rahatça geçer diyorum ben.

• +7 olur bence. oranı iyi denenbilir:D

0|0
    0|0
  • Real 3-2 gibi gollü bi skorla kazanır ve elenir bence.Milan elendikten sonra kimin alacağı umrumda değil ama favorim Bayern Münih.

0|0
    0|0
  • Mourinho yine çifte kupayla kapatacak sezonu diye düşünüyorum gerçekten çok büyük bir hoca. Adam inter de bile çifte kupa kaldırdı. Burda da hem ligi hem şampiyonlar ligini kaldırcak kalıbımı koyarım.

0|0
    0|0
    • Mourinho yine kupayı kaldırırsa tüm zamanların en iyi teknik direktörü ünvanının en büyük adayı olabilir

• Aday olmasına gerek yok bence tüm zamanların en iyi hocasıdır kendisi tartışmasız hemde

• real madrid olur ve kupayı real madrid alır...moralli real madrıd cok rahat alıcak macı yarın aksam ızlıcez gorucez bakalım...2 yada uc farkla alıcak en az...tahmin tabiii.

0|0
    0|0
  • Bugünkü maçtan esinlenmiş olacağım ama bana Bayern daha yakın geliyor bana. Ayrıca maçın galiba büyük ihtimalle şampiyonlar liginin de şampiyonu olacaktır.

0|0
    0|0
  • real madrid deplasmanda attığı golün avantajı ile finale adını yazdırır. .

0|0
    0|0
  • kupa madrid de beyler...

0|0
    0|0
  • Fifa' da hep Bayern ile oynadığım için favorim belli :)

0|0
    0|0
  • Real alır

0|0
    0|0
  • real 2 ya da 3 farkla yenicekktir...

0|0
    0|0
  • real madrid 2-0 yener diye düşünüyorum... finaldede chelsea yi yenerek kupayı alırlar...

0|0
    0|0
  • Bayern München sürprizci bir takım hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • R.madrid-chelsea r.madridde şampiyon olur

0|0
    0|0
  • skor verecektim ama soru baya önce sorul muş

0|0
    0|0
Yükleniyor...