Ben onun gibisini asla bulamıyıcam diyorsanız o ilişkide sorunlu taraf gerçekten de siz miydiniz?

beraberken karşı tarafın ilgisizliğinden şikayet ettiğiniz sürekli hırpalayıp olur olmadık tartışmalara girdiğiniz .. ayrılmak lafını dilinizden düşürmediğiniz ama karşı tarafın ayrılmamak için hep direndiği hatta yalvardığı bi ilişkiniz olduğunu düşününün lütfen ve ona göre cevaplayın .. sonunda başardınız ve ayrılık oldu kabullendi karşı taraf ama aylar geçmesine rağmen hala barışmak için uğraşıyor ama siz hala hırpalamaya devam ediyorsunuz ..

zamanla ilgisizliğinden şikayet ettiğiniz kişinin aslında ne kadar da dayandığını anlıyorsunuz direndiğini .. onu suçlardınız ama aslında tüm hata sizdeymiş .. ve şunu artık daha ii anlıyorsunuz ki siz artık onun gibisini birdaha asla bulamıyıcaksınız ! karşınıza çıkan her insan onun tırnağı bile olamıyor ve her seferinde ben nasılda bilememişim değerini diyorsanız o ilişki de sorunlu taraf gerçekten de sizmiydiniz ? suçladığınız kişinin aslında ahını mı aldınız ?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• aslında diğerlerinde onu arıyorsun diğerlerini şahıs olarak değerlendirmiyorsun

belli bi kalıbın var bu kalıbı onla oluşturmuşsun kalıp ona ait sen diğerlerini o kalıba sıkıştırmaya çalışıyorsun uyar mı uymaz

gel gelelim ayrılık noktasına kadar getirildiyse illa bi haksızlık payı var karşı tarafta ki bu kadar hala peşinde kendini suçlama ilişki tek kurulmadığı gib ayrılma sebebi de tek bi taraftan sorunlu bitmiyor

şuan onsuzluğa alışamadın

iyi düşün emin misin istediğin o ise

dön geri

ama yooo ben aslınadaa diye başlayan bi cümle ise

yeniden sıfırdan başla ama hayatındakileri kalıplara sokma onları kendi kişilikleriyle değerlendir

1|0
    0|1
    • herkeste onu aramıyorum inan .. bişi oluyor başkaları çabuk parlarken hemen silip atarken o nasılda dayanmış diyorum .. ki gerçekten kimse beni onun kadar çekmedi değer vermedi kimse onun kadar dayanmadı .. bunları yanlı olarak söylemiyorum 8 aydır gerçekten bunu anladım kimse o diilmiş ben kolay kolay bulamam öylesini ..

• oyy kıyamam sana

Erkekler Ne Diyor 11

• Birine aşık olduk ya acaba hangi tarafına aşık olduk ?

Dış görünümüne mi ? yoksa karakterine mi ? kalbine mi? yüreğine mi ?

Bilmiyorum.. Aşık oldum görecez aşk yolunda hangi yoldan gideceğim belli değil.Acaba o da benimle gideceğim yoldan gelir mi? arabam olmaz ya benimle o yolun sonuna kadar yürür mü ?

El ele yürürse,yolun sonunda bir villa değil bir gecekondu görse sarılıp öper mi ?

İşte ozaman yüreğine ve kalbine aşık olduğumu anlarım.

Yolun sonunda bir villa, bir bmw bekleyipte hayal kırıklığına mı uğradı ?

Ozaman yalnış birine aşık olmuşum.Yalnış yoldan gitmişim.

1.yoldan gitmişsem ''Onun gibisini'' bulamam..

2.Yoldan gitmişsem,Onun gibisi zaten şehirlerde fink atıyorlar ;)

0|0
    0|0
  • BAK KAFAN BUKADAR KARIŞIKSA YANİA CI ÇEKMEYE NE KADR MERAKLI OLDU BU KIZLAR ŞİMDİ ANLATTIKLARINI BEN YAŞIYORUZ KIZ ARKADAŞIMLA HE AYRILDIK ORTADA SUÇLU YOK İLGİ VAR ALAKA VAR HERŞEY VAR YA Bİ SOKAK ORTASINDA ONUN İÇİN SOYUNMADIGIM KALDI DAHA SAYIYMMI NELER NELER ŞİMDİ SALLIYO DERSİN AMA YAPTIM AMA NE OLDU BİRDENBİRE HİÇBİŞEY DEMEDEN SADECE BİR MESAJ AYRIALIM NEDEN YA NE OLDU SEVGİ VERMEDİMMİ SANA VERDİN SAYMADIMMI SAYDIN AGZIMLA KUŞ TUTMADIMI TUTTUN SORUN NE OZAMAN AYRILALIM SİKTİR GİT..YA NELER NELER BEN MESAJLARINI GÖNDERSEM SANA VE BENİM ONA ATTIKLARIMI DERSİN BU KIZ YA SALAK YA ECELİ GELMİŞ KÖPEK GİBİ CAMİ DUVARI ARIYO..YA BU İŞLER BÖLE BİRDEN BİŞEY OLUYO NEDEN YOK ÇEK GİT AMA GERÇEKTEN AH ALMAK DEGİL AMA ALLAH YAPILANLARI GÖRÜYO HANİ İYİ GİDEREN ALLAH DENMİYO KÖTÜ OLUNCA ALALAHIM YARDIM ET GİBİ AMA GERÇEKTEN HİÇBİR KÖTÜLÜK VE İYİLİK KARŞILIKSIZ KALMAZ VE YAKILAN CAN KADAR CANINIZ YANAR DEMİŞ PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V..BENCE SORU KALMASIN AMA ŞANS VER BELKİ BU MUTLULUKTUR SONU...

0|0
    0|0
  • hatayı kendinde aramaya başladığın an bittiğin gündür.

1|1
    0|0
  • deneyimlerimden

1kız cocugu kullanıyordur,

2kız cocugu sallamıyordur yan cebime koy yaklasımı

3kız naza cekiyordur ugrasılmaz

bunun gibi sıralanabilir z<aten bitecek olan bi ilişkidir

0|0
    0|0
  • evet suçlu sensin.ah ma yok sadece kendi yaptığının cezasını çekiyorsun

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım biriyle beraberim ben sürekli onu dinlemek onunla konuşmak istiyorum mesajlar atıyorum ama 10 mesajımdan sadece birine cevap alabiliyorum ilk zamanlar ise sabah uyandığında bile arıyordu.

0|0
    0|0
  • her insan hata yapar suclu siz iseniz bu ilişkide ve içinizide hala sevgı varsa geri dönün derim yok içinde bıse yoksa sıfırdan yeni bir sayfa acın..

0|0
    0|0
  • Önyargılarımı daha çok dikkate almışım demekki der kendime çeki düzen verip bir şans daha tanıyabilirim.

0|0
    0|0
  • Kör Ölünce Kömür Gözlü Olurmuş..

Kaybedince Anlarsın suçlu olduğunu kıymeti suç tabi sende..

0|0
    0|0
  • Satırı satırına beni bırakan kişiyi anlattın.Hatta o kişi bile olabilirsin o derece. Allah'a havale ettim ben... Buna ah etmek denir mi bilemiyorum.

1|0
    0|0
    • sayende çok çekiyordur emin ol !

• Ne yasatirsan onu yasarsin diye bir soz var... Gerisini ben bilmem.

• "ben nasıl da bilememişim değerini " dedi mi bilmiyorum ama altı - yedi ay sonra pişman olup geri dönmeye çalıştı. "ah" etmek istedim ama etmedim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• onun verdiği fazla sevgi ve sabır seni şımartmıştır nasılsa ayrılmayız veya benden vazgeçemez düşüncesi vardır sende o yüzden rahattın ama asıl değerini kaybedince anladın. sorunlu sen olabilirsin sürekli ayrılığı vurgulamak yerine düzeltmek için uğraşabilirsin sen kolay olanı seçmişsin ayrılmak. Ah etti mi bilemem ama eğer canı yandıysa ah etmese de Allah onun çektiklerini görür ve senin yanında bırakmaz

1|1
    0|0
    • tam da bu işte.

• İŞTE GERÇEKTEN BU CEVAP ÇOK GÜZEL BEN SENİN ANLATTIKLARINI YAŞADIM GERÇEKTENDE AGZIMLA KUŞ TUTTUM YANİ BELKİ İNANDIRMAK ÇOK ZOR AMA YAPTIM DEGER İSTEDİ VERDİM KURAN KİTAP ÇARPSIN ONA FAZLA DEGERE VERDİM DİYE ÇOK SEVDİM DİYE KAÇ DEFA TERKETTİ BENİ PİŞMAN OLDU GERİ GELDİ AMA HEP NEDENSİZ GİTTİ VE GEÇEN YİNE GİTTİ HİÇBİR NEDEN YOKKEN KENDİNE GÖRE VAR AMA SÖLEMİYO...İNSANLAR ACI ÇEKTİRENLERİ EL ÜSTÜNDE TUTUYO SEVENLERE SİKTİR ÇEKİYO...

• birdaha dönerse sakın barışma seni paspasın altında anahtar gibi görüyo ne zaman bakarsa orada olacaksın sanıyor

• ahini almak degilde kendi yaptigin hatanin bedelini ödemek gibi bence. ve aslada unutamazsin. ben böyle bi hatanin esiginden döndüm. sükürler olsun gönlünü alabildim ve kendime ceki düzen verdim. tam sacmalikti yaptiklarim

0|0
    0|0
  • bende aynı durum var ne ayrılabiliyorum ne de birlikte devam edebiliyorum ama gerçekten ilgisiz ve bunu bilerek bir art niyeti olmadan yapıyor eminim. bence sizde surum biraz farklı çocuk en azından üstüne düşüyor ve ayrılmak istemiyor anladığım kadarıyla bence devam et. ve bu ilgisizliğini takmamaya çalış ve sen de üstüne düşme fazla ilgilenme bende öyle yapıyorum. elimizden başka ne gelir :S

0|0
    0|0
    • hayır bizde sizin gibiydik işte ilgisizdi ve senin söylediğin gibi art niyeti yoktu ama ilgisizdi .. 8 ay önce ayrıldık ama o günden beri hep iletişimde barışmak istediğini açık açık söylüyor .. ama 8 ay sonra bence imkansız ..

• orası senin bileceğin bişey ...

• tamda benim hayatımı anlatıyorsun evet insan yanındayken bilemz kıymetini o aslında neler yapıyodur senın için afedersin ağzınada .s kabullenir bende öyleyim yapmadığım kalmadı ama ayrılık konusunu bile açmıyo ben açtığımdada kızıyo olmaz diyo kesinlikle biz suçluyuz burda o kişiye geri dön derim ben..çünkü birdaha o gibisi olmıyacak!

0|0
    0|0
    • 8 ay sonra eskiye nasıl dönülebilir ki .. ve işte benden görüyorsun yaptıklarını görmemezlikten geliyoruz ama sonra tüm hatanın kendimizde olduğunu anlıyoruz .. en azından bundan sonra ne kendine ne ona çektir ..

• Şimdiye dek hiç bu açıdan bakmamıştım tamda buymuş aslında bütün olay. Geç de olsa cevabını aradığım bi soruyu buldum sonunda sorunda. +5 diyorum.

0|1
    0|0
    • Acaba hangi sorunun cevabı merak ettim bizimle de paylaşırmısın ?

• ilgisizlik vs. başka sorunlardan şikayet edip, sürekli sorun çıkarıp sonunda ayrıldığım ve yinede neden bedel ödeyen tarafın ben olduğunu anlayamadığım durumun cevabı.

• Her zaman ki gibi en değerli gittikten sonra anlaşılıyor işte.. Düzeltecek yeri varsa düzelt derim, yoksa elden birşey gelmez..

0|0
    0|0
  • hayır tatlım ahını almak değil ..erkeklerin ilgisizliği kadınları düşündürüyor evet ama sonuçta o dönüp geldi sensiz olmuyor dedi demek suç sende değil kendi suçunu kabul etmiş ki dönmüş

0|0
    0|0
  • ah almadım ahta etmedim ALLAH neyin ne olduğunu biliyor

0|1
    0|0
  • Umarım almamissindir.

0|0
    0|0
  • aşk ben onun gibisini bulamıcam demek değildir..demekki sevmemişsin..bundan ötesi yok..

0|0
    0|0
  • Geri don o zaman özür dile

0|0
    0|0
  • ah almış olsaydım şuandaki ilişkimin bu kadar mükemmel olması olanaksız olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...