Mehmet Topuz'un kangal göndermesini nasıl buluyorsunuz?

tahrik unsuru var mı . yoksa gerçekten kendi yarattıkları bir sevinç miydi ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir bjk li olarak şunu söyleyebilirim ki, o hareket melo ya yakışır dostum.

topuz yapınca kendini rezil eder bırak da adam kendiyle barışık gol sevincini insanlarla paylaşsın.

aşağılık kompleksi olan biri olsa o sevinci yapmaz melo.

ayrıca 10 numara da topçudur keşke bjk de olsaydı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Selçuk İnan 'n besıktas maçı sonrası yaptığı seviyesizce açıklamalardan sonra sıkıntı yok bence güzel oldu.. Sadece sevinçti.. Melo yapar da Mehmet Topuz niye yapamasın ? Melo yaparken sevınıyor da Mehmet yapıncamı tahrik oluyor.

0|1
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama melonun gol atmasından sonraki o hareketini seviyorum çok sempatik değil mi yahu :D

hem Melo yaparken bişey yok da mehmet topuz yapınca mı tahrik ? değil tahrik falan

1|0
    0|0
  • Ligimiz köpek doldu :) her çeşit köpek var maaşallah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• mehmet TOP uz o oynadıkları ezik futbol sonrası yaptığı sevinç gösterisi çok anlamsız ve lakait bi davranış bu maçın bide kadıköy rövanşı olduğunu unuttu sanırım hani olur da biz kadıköyde feneri yenip kupayı alırsak sahanın ortasında halay çekersek fenevbahçe taraftarı galatasaray taraftarının yaptığı gibi alkışlıyacaklar mı bizi ?

0|0
    0|2
  • cok iyi olduu iyice g..tü kalkmıstı erman da ekrandan atıp tutuyo cok seviyosan evinde besle melo denen kırmayıı

0|0
    0|0
  • Büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımıları yenerek övünürler hahaaayt:)))

0|0
    0|0
  • tahrik demeyelim de, gönderme diyelim. tahrik biraz ağır olur.. yani gönderme mutlaka vardır ama bu takılacak bir konu değil.. size ne kardeşim adam istediği gibi sevinir.. ben gs'li olsam, "bana ne yahu" der geçerim.

0|0
    0|0
  • mehmet yapıyor ama cevap gecıkmıcek merak etmesın melo ona haddını bıldırır meloyu tanıyorsunuz yarım bırakmaz ısını...aslan yureklı melo...

0|1
    0|1
  • etkiye tepki verdi..buna memonun meloya tepkisi de diyebiliriz:)

1|0
    0|0
  • ne tahriği kardeşim. melo köpek gibi sürününce neden tahrik olmuıyo

1|0
    0|1
  • melo da yapmasın arkadaş.köpek izlemek istemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Terbiyesizce.

0|0
    0|0
  • Toplumda Gaz çıkarmanın bile ayıp sayıldığı bir ülkede, 52000 kişinin önünde işeyen i*nelerin arkasında ancak ''TOP'UZ'' yazar.

0|0
    1|1
Yükleniyor...