Kapat

Barcelona-Chelsea sizce kim alır?

Bu akşam 21.45 te oynanacak olan Barcelona-Chelsea maçını sizce kim alır?

• Barcelona
    A seç
  • Berabere
    B seç
  • Chelsea
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim görüşüm chelsea alır gibime geliyor ama maç barçanın evinde. Herşey olabilir. Bu yüzden iddaa oynamadım.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Chelsea 2-1'in de avantajıyla eleyebilir barca'yı ama nou camp'ın havası başka tabi belli olmaz bir de hakemler barca'yı kayırıyor gibi uefa'nın real madrid ile barcelona'yı finalde karşı karşıya getirme planı olabilir Real Madrid vs Barcelona finali çok büyük gelir demek sonuçta uefa için bu sezon bir milan zorladı barca'yı zaten 4 defa karşılaştılar 4 maçta barca'nın penaltıdan attığı gol sayısını unuttum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• SoruLur mu Barca Tabiiki :D <3

0|0
    0|0
  • Chelsea alır maçı finali de Real Madrit ile oynar kupayı da Şampiyonlar Ligi kupasının özel avcısı Mourinho alır :)

0|0
    0|0
    • real madrid bu yıl şampiyon olacak bnde inanıyorum ve hala madrid :)

• Barca alır.. bileylendi real madrid te :)

0|1
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • barcelonaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Sıkı bir Madrid sempatizanıyım ama Barcelona fark atar . Sürprizi ben Real maçında bekliyorum umarım sürpriz olmaz. Madrid - Barca finali gerçekleşir. Madrid bir kez daha Barca yı yenerek Barcelona hegomanyasını tarihinin tozlu raflarına kaldırır.

0|0
    0|0
  • ve chelsea alır.aşağıya da yazmıştım zaten chelsea ilk maçtaki skorun avantajıyla alabilir diye ve hakem olayına da değinmiştim gerçi cüneyt çakır iyi maç yönetti gibi ama yine barca'nın biraz zorlandığı her maçta olduğu gibi kırmızı kart ve penaltı geldi :)

0|0
    0|0
  • Chelsea diyorum

0|0
    0|0
  • barcelona alır

0|0
    0|0
  • Barcelona alır..

0|0
    0|0
  • üst olur diyelim garanti olsun.

0|0
    0|0
    • Tipster'lar alt biteceği konusunda hemfikirler neredeyse. O geniş sahada Chelsea kapandıkça kapanacak, zambak gibi açılırlarsa 3-5 gol yiyeceğini onlarda biliyor.

Futbol bu tabi belli olmaz.

• üst oldu. bakalım ben 7+ beklemedeyim

• Barça parçalar

0|0
    0|0
  • barça alır

0|0
    0|0
  • barça

0|0
    0|0
  • bu akşam ki maçı da real alır 2 ya da 3 farklaa... <3 hala madrid...

0|0
    0|0
  • barcelona alır ama elenırse sasmayın cunku chelsea bır gol atarsa barcanın 3 gol atması sartt

0|0
    0|0
  • Barcelona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...