Totem yapıyor musunuz?

Evet arkadaslar maç öncesi hiç totem yapıyor musunuz ?

Biz dedemle yapıyoruz :) Çubuklu Lefter formalarımızı giyiyoruz televizyonun karşısısında ki yemek masasına oturuyoruz dedemin önünde ki sandalyeye ben oturuyorum maçtan önce tokalaşıyoruz maç bitene kadar hiç konusmuyoruz :) Rakip her kimse topa sahip oldugunda kaçırıcaksın yanlış pas yanlış pas diyoruz :) bir vuruş kullanıldıgında dışarı dışarı diyoruz :)) Top biz geldiğinde susuyoruz :)) Ne zaman böyle yapsak Fenerbahçe maçı kazanıyor :))

Sizinde maç öncesi ve süresinde var mı böyle inancınız toteminiz :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• canısı totemsiz maç izlediğimi hatırlamıyorum :D en ii cevap :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet yapıyorum maç başlarken bi sigara yakar yanımda kim varsa ona eğilir kitlicez derim bide basarım küfrü mutlaka kaybederiz o maçı gerçi efendi gibi izleyincede kaybediyoruz.maça gidiyorum kaybediyoruz uğur olsun diye gitmiyorum yine kaybediyoruz ossun ossun ben yine seviyorum takımımı

1|0
    0|0
  • inanmam yapmam da

1|0
    0|0
  • uğurlu koltuğum var:)tesadüf eseri buldum ,gerideydik 2.devre oraya oturdum maçı kazandık bu 3 kere byle devam etti...bakalım bundan sonra ne olacak

1|0
    0|0
  • Bizim takıma totem de işe yaramıyorum bkn. Bjk o yüzden oturuyorum izliyorum yarısında bırakıp gidiyorum genelde

1|0
    0|0
  • fenerbahçem atamıyorsa yada yenik durumdaysa anneyi çağırıyorum.ben geldim gol olacak der.çoğunlukla olurda

1|0
    0|0
  • maçı canlı izlemeyerek yapıyorum.

1|0
    0|0
  • maçtan önce kız arkadaşımı evden göndererek totem yapıyorum.kendisi ugursuz bir gs li olduğu için.o yanımdayken puan kaybetmemizi hazmedemiyorum arkadaş.

1|0
    0|0
  • Ben de paçalarımı sıvarım maç izlerken.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• babam yapıyoo

başka odaya gidiyo bakmıyoo bakmayınca gol oluyo diyoo

sonra biri var o gelinde onun uğursuz olduğunu düşünüyo(eve almıcak adamıı nerseyse kovar gibi bakıyo)

babamı izliyorum maç yerine gidiyo tv içine giriyo (LG) eliyle adamları yönetmeye çalışyıo itiyo nerdeyse eli girse tutcak sonra sövüyoo falan falan

1|0
    0|0
  • Yapmadım hiç.

1|0
    0|0
  • oturma şeklimden tut rakibin pozisyonlarında parmak hareketlerine kadar değişik totemlerim var ve hepside tutuyor:D

1|0
    0|0
  • atkımı elıme kelepçe şeklınde baglarım genelde.ama en geçerlı totemım formamdakı armayı elımle tutarak dua etmek:)

1|0
    0|0
  • Evet erkek arkadaşım beni totem yapardı bi zamanlar..

1|0
    0|0
  • hiç maç izlemem erkek işi

1|0
    0|0
  • Ben ne zaman formamı giyinsem kazanıyoruz. Giyinmediğim zaman yeniliyor çok tuhaf sanki takımın gücü bana bağlıymış gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...