Galatasaray bir yıl içinde bu kadar nasıl değişti?

Arkadaşlar geçen sene kabus gıbı bır sezon geçıren Galatasaray bu sene çok farklı oynuyor ben takımıma çok guvenıyorum ve çok sevıyorum. Bu sene genç futbolcular kazandık Semıh Kaya, Emre Çolak ve Aydın Yılmaz gıbı ve ıyı transferler yaptık, Galatasaray unutulmaz bir kaptan ve futbolcu kazandi diyebilirim Selçuk ıçın bence o kaptanlık yapacak bır adam tam 10 numara bır adam hele o frıkık vuruşları tam bır frıkık ustası Galatasarayın boyle bır frıkık kulanıcısı yoktu bence çok uzun zamandır ya sızce bu takım hergun ılerı gıdıp Turkıye lıgınden uzerınde bır futbol oynamıyor mu bence çok ıyı oynuyorlar.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray geçen seneden çok üstün performans verdi.fatih terim gibi usta bir hocanın katkılarıyla beraber galatasarayı zorlayacak bir rakip yoktu..en büyük 3 rakibi şike süreci ile yıprandılar.Semih kaya aydın yılmaz emre çolak galatasarayın yumuşak karnıdır..kazanç falan yok ortada..yabancı transferleri nokta atışlar oldu.hepsinden alabileceği maksimum verimi aldı..En önemli transferleri de selçuk oldu.ancak galatasaray bu kadar..verebileceği en iyi performansı verdi.keza şampiyonluğu da hak etti.

Galatasaray türkiye liginin üzerinde futbol oynuyor lakin türkiyede futbol yok ki..kendinizi kandırmayın.galatasarayın iki kanadı da sıkıntılı..oyunu kanatlara açamıyor.devşirme oyuncularla kanat yaratmaya çalışıyor.galatasaray takviyesiz avrupaya gitse bile averaj takımı dahi olabilir.

Ki gidemeyecek.çünkü çok kötü durumlara soktuğu takımıma yenilerek şampiyonluğu hediye etti.

Son olarak selçuk frikik ustası falan değil..bunu söylemek ayıptır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Transferler ve fatih terim farkı.

0|0
    0|0
  • 2012'de değişen tek şey Galatasaray'ın 2 yerine 3 atması <3

0|0
    0|0
  • o cephede bazı işler dönüyor , akla karayı ayıralım

0|0
    0|0
  • büyük çaba

0|0
    0|0
  • mucizelere inan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fatih Terim demeyin sakın, düşer bayılırım.

0|0
    0|1
  • ünal aysalın parası ile değişti bir yılda para olmadan ne degişir ki

ünal aysal 12 milyon tl civarında para harcadı gs ye gelir gelmez. ama bn Fenerbahçe'liyim.

0|0
    0|0
  • yanı fatıh terım vee yenı yonetım enerjisiyle florya degıstı hersey degıstııı terıme sonsuz teşekkürler...

0|0
    0|0
  • hersene sizi böyle heveslendiricek zırto bi oyuncu çıkıyo piyasaya ama ondan sonra bi halta yaramıyo :)

0|0
    0|1
  • hocamız ve yenı baskanımız en onemlısı yonetım degısmese bunlar olmazdı asla...

0|0
    0|0
  • yeni yönetim ve fatih hocanın sayesinde

0|0
    0|0
  • değişti ama sonunu getırmezse o değişimde sallanmaya başlar..

0|0
    0|0
    • bız sadece bır yıl ıçın planlar yapmadık arkadaşım bunu anla

• bende gs'lıyım arkadasım.. ama sende sunu anla .. uzun vaadelı hangı plan tuttukı gs da.. bu yıl guzeldı ama sampıyon olamazsak sanırım ıcerdekı ensesı kalınlar terımı terletecekler, skorlara bağlı bır yapı var.. domıno etkısı her zaman vardır camıada malesef.. turkıye burası..

• Selçuk sayesinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...