Erkek arkadaşınızın asla bilmesini istemediğiniz bir anınızı yazar mısınız?

Erkek arkadaşınızın size dair bilmesini istemediğiniz bir yaşantınız mutlaka vardır. Asla öğrenmesini istemeyeceğiniz sırrınız ve yaşantınız nedir?

Dilerseniz gizli kullancıyla yanıt verebilirsiniz.

Güncellemeler:
bu soru yeterince cesur yanıtlarla yanıtlanmadı

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• zamanında sonu epeyce kötüye gidecek bir taciz olayının mağduru olmuştum. sebebini bilmesem de bunu asla bilmesini istemem...

servisle işten eve bırakılırken sadece ikimiz kalmıştık. bayağı da bir mücadele ettikten sonra neyse ki isteğine ulaşamadı.

1|0
    0|0
    • içtenlikli yanıt için teşekkürler. Bunu bilse de sorun olmaz diye düşünüyorum ama sen daha yakından tanıyorsun erkek arkadaşını

• kadın dayanışması:)

• evet biz kadınlar böyleyiz..teşekkür ederim kadınbu ...

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında belli bir zaman geçtikten sonra ben bu tarz şeylerin pek kaldığına inanmıyorum. Ama hiç kimsenin bilmasini istemediğim kandıme ailt bir sırrım veya utancım varsa kendimce bunu paylaşmak istemem.Bir de ondan önceki ilişkilerimi minçiklama ihtiyacı duyan erkekleri çok sınır bozucu buluyorum ve asla bu tarz şeyleri anlatmam , onunkileri de duymak ta istemem.Nitekim yaşanan yaşanmıştır ve geride kalmıştır, sadece yaşayan kişileri ilgilendirir.

2|0
    0|0
  • E heraldeeee ne bekliodun :P

1|0
    0|0
  • Sevgilime bile söleyemiyosam demek ki kimseye söleyemiyeceğim bişeydir bu ;)

1|0
    0|0
    • gizli kullanıcı olarak yazsan soylerdin:)

• Zaten nickler yeterince gizlemiyor mu kimliğimizi? İnsanlar kendilerini deşifre etmezlerse gizli kullanıcı olarak yazmalarına da gerek kalmaz çünkü zaten yeterince gizliyiz bu durumda di mi :D

• gizli kullanıcı ahah supersın abi :D

• Hayır. Yazmam da yazmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...