Yolda ağlayan birini görsen ne yaparsın?

Her gün geçtigin bir yol üstünde, Adamın Biri/Kadının Biri yol kenarına oturmuş ağlıyor olarak görsen ne yaparsın ?

• Yanına Yaklaşır niye ağladıgını sorarım Gerekirse ilgilenirim
    31% (18)38% (20)34% (38)Oy Ver
  • Yanından geçer umursamam Beni ilgilendirmez
    37% (22)38% (20)38% (42)Oy Ver
  • Niye ağladıgını sorarım mendil verir teskin ederim
    17% (10)4% (2)11% (12)Oy Ver
  • Şoka girdigini düşünüp 1-2 tane tokat patlatırım
    5% (3)8% (4)6% (7)Oy Ver
  • Diğer ( cevaba ekleyiniz )
    10% (6)12% (6)11% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sabahın 8 in de spor yaptıgım parkda rastgeldim. Üzüldüm ama tipde hafif bir nuri alçoluk var kirli sakal malum sportif kıyafetler Kapri felan kadın ürker yanlış anlar diye bende yanından geçtim gittim :) 1 tur daha attım gitmişti :)

0|0
30|27

En İyi Erkek Görüşü

• B dedim, milletin türlü türlü derdi var, kimse o an ki ruh haliyle bunu tanımadığı biriyle paylaşmak istemez,ne bekliyorsunuz boynunuza atlayıp hıçkırarak iyi ki varsın demesini mi?Yürüyüp gidersin... ha ağlayan çocuktur, düşmüşse kaldırırsın, ağlama dersin, şeker alırsın vs.vs... koskoca bir insana o da yapılmaz,münasebetsizlik yapmam, yoluma giderim.

4|1
    1|0
    • Kadının cüzdanı çalındıysa yolda kaldıysa yada Alzheimer hastasi bi adamsa yolu bulamamiş aç kalmış vs vs

• ya sı var mı bu işin, bi soru sormuşsun cevabımı verdim, ihtiyacı olan insan belli eder zaten, cüzdanı calındıysa kadın en azından karakol nerde diye sorar,cevap veriyorum öyle olursa böyle olursa, ya deli çıkarsa tutup zükerse:D böyle mantık mı yürür.

• eheheh dogru diyon :D

Kızlar Ne Diyor 30

• ağlayan bir çocuk görüp gidip ilgilenmişliğim var

kadın görsemde sanırım yardımcı olmaya çalışırım yalnızsa ama

erkek görsem görmemezliğe gelirim gell yarama merhem ol felan der aman aman

0|1
    0|0
  • Sokakta aglayacak kadar derdi varsa gider sorarim. En azindan iyi misiniz? diye sorarim. Sordum da... Soylemedi derdini, iyiyim dedi. Mendil verdim, bi de cantamda su vardi, onu verdim. Allah kimseyi sokakta aglatacak kadar dert sahibi yapmasin...

0|1
    0|0
  • Yanına Yaklaşır niye ağladıgını sorarım Gerekirse ilgilenirim insanlık görevi bence =)

0|1
    0|0
  • yetişkin ve yardım ister gözlerle etrafına bakıyorsa çok güvenememekle birlikte vaktim varsa çok uzatmadan yol göstermeye çalışırım.ve ayrıca biz çok meraklı bir toplumuz böyle bir durumda yalnız kalmaz o kişi.organ mafyası,kadın tacirleri kol geziyor ona göre temkinli yaklaşırım veya yaklaşmam.ama küçük bir çocuksa teskin etmeye çalışırım.yolunu kaybetmiş olabilir.vicdan sahibiyiz sonuçta..

0|1
    0|0
  • nden diye sorarım o kadar da umursamaz değilim

0|1
    0|0
  • bnane ya:D:D

0|1
    0|0

ama önce tipine bakarım kötü biri olduğunu algılarsam yaklaşmm bile

0|1
    0|0
  • eğer kızsa ağlayan sorarım noldu iyi misin diye mendil veririm baktım anlatmıyor hala ağlıyor üzülme bu da geçer falan gibi laflardan sonra benim acelem var gitmem lazım kusura bakma diyip geçerim.. kendi derdim bitti milletinkini mi halletcem :)))

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Rahat bırakırım; rahatsız etmekten korkarım. duruşu çaresizlik sergiliyorsa aldığım bir suyu ve mendili uzatırım tavrına bakarım, davetkar ise sessizce yanına otururum, uzak ve soğuk duruyorsa suyu bırakır uzaklaşır giderim.

0|1
    0|0
  • ağlayan kızın birine iyi misin dedim

"sana be senn ağzna ..." dedi

herkes ne hali varsa görsün kimseye iyilik yaramıyo

1|2
    0|0
  • Ankete baksanıza! ne kadar acımasız ve ne kadar soğuk olmuşuz birbirimize karşı, avrupa avrupa diye diye bizde avrupalaşmışız.Bravo sonunda avrupalaştık şimdi sevinebiliriz.Avrupada insanlar yolda can verse dönüp bakmazlar.Asıl üzüldüğüm şey ben bile 'Yanından geçer umursamam Beni ilgilendirmez' bu cevabı verdim...

0|1
    0|1
    • Insanın vicdanı sızlıyor ama artık eski insanlık da kalmadı iyi niyet çogu zaman başa bela getirdigi için insanlar artık umursamaz olmuşlar

• cevaba a dedim ama bu aslında ruh halime göre değişir hiçbişi yokmuş gibi yanından geçipte gidebilirim..

0|1
    0|0
  • B-dedim kimseye güven olmaz.

0|1
    0|0
  • Yanına yaklaşamam ama umursamadığımdan değil. Üzülürüm duruma çünkü. Belki yalnız kalmak istiyordur, belki onu rahatsız hissettiririm diye çekinirim.

0|1
    0|0
  • Eğer yaşça küçüğümse veya tandığım biriyse gider neyi olduğunu sorarım ama diğer türlü içten içe üzülür, geçer giderim.

0|1
    0|0
  • Çocuksa eger aglayan, yanina giderek sorarım.Onun dışında kimbilir ne derdi var diye düşünür yoluma devam ederim.

0|1
    0|0
  • eger kadin ise yanina gider, herseyin yolunda olup olmadigini sorardim, belki cüzdani falan calindi yani bir belaya ugradi yardimimiz dokunabilir en azindan

1|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmam.

0|1
    0|0
  • hırlı mıdır hırsız mıdır? ne halt yemiş sabahın köründe ağlıyo allah bilir

0|1
    0|0
    • Tur bittiginde orda olsa soracaktım da sansina küssün :PP yok oda spor yapıyordu sportif kıyafetlerden bellide neden agliyor bilemedim :P

• bence şansına küsmesi gereken biri varsa sensın resmen çatlamışsın merakından:))

• ahahahah her gün yolda biri agliyor niye merak edeyim ki milletin durumu belli :D

• ağlama sitiline göre değişir durum hüngür hüngür ağlıyorsa bir mendil uzatırım

0|1
    0|0
  • d şıkkı:))

şaka bir yana hiç birşey sormam dememde

0|1
    0|0
  • beni ilgilendirmez ben ağlarken de kimsenin yanıma gelmesini istemem

0|1
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • gormekle kalırım sadece

0|0
    0|0
  • peçete veririm sadece ya da su falan

0|0
    0|0
  • umursamam bile

0|0
    0|0
  • Umursamam beni ilgilendirmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Tipine göre yardım edebileceğim bir şey olup olmadığını sorabilirim de senin gibi bir tur daha atabilirim de. "Sana ne lan" cevabı almayacağımdan emin olmam lazım. Çocuksa mutlaka ne olduğunu sorarım.

0|1
    0|0
  • Zırlama*kafam şişti derim.

0|1
    0|0
  • Artık insaları tanıyamaz olduk ya. gerçekten o kadar uzaklaştık ki kimse kimseyi aldırmaz bu devirde. Maalesef üzülerek söylüyorum bunları ama gerçekten öyle.Geçenlerde gördğüm olayı söyleyim. Atm'de para çekiyordum bir tane kadın Motordan düştü kimse oralı olmadı. Herşey normalmiş gibi yürüdüler gittiler. daha neler neler. İşte artık böyle bir haldeyiz. kimsenin birbirine güvenmeyeceği bir türkiye'ye doğru hızla ilerliyoruz. Allah Sonumuzu Hayretsin...

0|1
    0|0
    • Walla öyle ama insanlar kendi kendine ediyor. bu da bir gerçek adam kavga ayırayım diye araya giriyor ya bıçaklanıyor ya cüzdan çaliniyor. adam ne yapsın en iyisi hiç bulaşmamak diye düşünüyor

• B...

"Sana ne be!" deyip sizi rezil etme ihtimali yüksektir.

0|1
    0|0
  • neden ağlıyon hacı derim oda sanane der beende bi tekme bi tokat atarım iyi ağla o zaman derim oda tamama panpa sakin ol der ve günü kurtarırırm :D

0|1
    0|0
  • E. o anki ruh halime bağlı oturup onunla ağlayadabilirim,o zayıf anında yalnız kalma hakkına saygı da duyabilirim...

0|1
    0|0
  • Üzülürüm ama bir şey de yapamam ilgilenmekm isterim yanaşamam ger tanımadığım birisine...

Üzülürüm ... :(

0|1
    0|0
  • Çok alışılmadık bir durum değil. Yanlarından geçer giderim. Kız güzelse "yavrım kıyamam" derim içimden ve yine yoluma devam ederim.

0|1
    0|0
  • oturur bende ağLarım :D

0|1
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • geçer giderim...

0|1
    0|0
  • B..

0|0
    0|0
  • iyimisiniz diye sorarım.

0|1
    0|0
  • D: Şoka girdigini düşünüp 1-2 tane tokat patlatırım

0|1
    0|0
  • çok üzülürüm imkanım varsa konuşmak için yanına giderim onun için dua ederim

0|1
    0|0
  • bayansa bir sorun olup olmadığı sorarım, ancak ağlayan bir erkekse hiç bulaşmamak en doğrusu olur.

0|1
    0|0
  • tipine bakar , yanlış anlamayacaksa iyi misiniz diye sorarım...

0|1
    0|0
  • 1 lira verrım

0|1
    0|0
  • bayansa ilgilenirim

erkekse geçer giderim

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • D şıkkı gayet cazip geldi :D

0|1
    0|0
  • Salya sümüge müdahale amacli selpak veririm.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Etliye sütlüye karışmam, görmemezlikten gelir devam ederim.

Çoğu olaya da benzer tepkiler vermekteyim halihazırda

0|0
    0|0
  • ''git lan başka yerde ağla'' diye tekmelerim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...