Bir kadının sevgisi nasıl anlaşılır?

Sevgiliniz size seni sevmiyorum dese ama siz onun sevdiğini düşünseniz hangi hareketlerinden dolayı bunu düşünürsünüz? Yani diliyle kalbinin farklı olup olmadığını hangi davranışlarıyla anlayabiliriz siz bayanların?

Güncellemeler:
help!

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılmaz yaşanır diyeyim klişe olsun :) Ya sevmiyorum diyorsa gerçekten sevmiyordur zorlama istersen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seven kız sevmiyorum asla demez..sevmiyorum sözüne dilimiz dönmez..anladım seni ama boşver oda sevmiyorum demeseydi.davranışları çok inceleme.

0|0
    0|0
  • kıskanır deli gibi hemde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım sana tavsiyem sevmiyorum dediyse kurcalama bu onun sorunu, sakın onun beynine girip seviyor ama şu nedenlerden böyle dedi falan diye düşünme kendini yıpratırsın, seven biri ve ilişki isteyen biri sana sevmiyorum demez. ben artık karşı tarafın yerine düşünmüyorum, onu anlıyorum mesela niye böyle dedi aslında seviyor falan diye düşünüyorum ama asla harekete geçmiyorum. bu hareket seni ezik konumuna sokar, peşinden koşarsın onun, boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • 10 yil bekleyip hala ihtiyacim oldugunda benimleyse her kosulda seviyordur :)

1|0
    0|0
  • bana kalırsa hiç anlaşılamaz, ben şu ana kadar çözemedim kızları :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...