Sınıfta mı kaldım şimdi ben, hem de son sene devamsızlıktan?!

endüstri meslek lisesi son sınıfım 22,5 gün devamsızlığım var :S bi günü okulda olduğum halde yok yazılmışım ne yani sınıfta mı kaldım şimdi ben annem gidip konuşsa üniversiteye gidicem ya ygsden 420 aldım lys ye nasıl çalısıcam okula gidersem? stajda var of ne yapıcam ben :S

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• okulda olduğun zaman nasıl yok yazılıyorsun ki yaa git rapor al geçmişe dönük olmadı müdürle konuş bak de ben Bu kadar puan aldım de durumu açıkla okulun prestiji için bişeyler yapacaklardır..

0|0
    0|0
    • sınıftakilerin salak şakaları işte.

Geçmişe dönük rapor nasıl alıcam? :S müdürle konuşmayı denedim dinlemedi bile

• Aile hekimine gideceksin ona durumu anlatacaksın..

Erkekler Ne Diyor 2

• Veli izni diye bir şey var annenin okula kurallarına göre dilekçe yazması gerekiyor kabul görmesi için ve bunu senin sınıfından sorumlu yöneticiye(müdür yardımcısı ve ya müdür artık kim bakıyorsa) onaylatman gerekiyor.Dilekçede annenin o günkü devamsızlığından haberdar olduğunu ve izinli sayılmasını arz ettiğini yazması gerekiyor.5 gün kadar yaptırabiliyorsun bunu geçmişe dönük rapor neredeyse imkansız hale geldi.

0|0
    0|0
  • sen 22 gün gelmemişsin 1 gün okulda oldugum halde yok yazildim diyosun demekki 22 gündür onlarda seni unutmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• rapor lazım acılen

0|0
    0|0
Yükleniyor...