Beni basit mi görüyorlar yoksa gerçekten beğeniyorlar mı?

Etrafımda çok beğenilen bir kızım, ne zaman bi dışarı çıksam herzaman bir laf atan oluyo. hoşuma gidiyor gitmesine ama bu sürekli oluca her defasında, sanki dalga gerçiyorlar diyorum, beni basit mi görüyorlar? gerçekten beğeniyorlar mı? dalga mı geçiyorlar?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• onu bılemezsınkı ama bır kıza laf atıldıgında bunu gerşektengüzellıgın için atmıyorlar sebep bellı

0|0
    0|0
    • sebep ne peki sence? lutfen cevap gonder

• bence onların sevıyesıne ınme bır erkek için bir ömür yasanacak kız zor elde ettıgı kızdır çünkü hayatımızda zor elde edılen şeylerden kolay kolay vazgeçemeyız

• anlamadim :s daha net anlatirmisin?

Erkekler Ne Diyor 6

• her dışarı çıktığında birinden laf yemenin sebebi teşhirci giyimin olabilir mi...

0|0
    0|0
    • olabilir vucuduma yakisani biliyorum ona gore giyiniyorum, vucut hatlarimi ortaya çikardim zamanlar oluyor. genelde sik oldugumu söylerler

• basit kiz göruntusunden kurtulmak için ne yapmaliyim yani :d

cvbini bekliyorum aksama :)

• ya bu konubiraz uzun aslında...ekle bahsediym elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışym..

• arzulanıp laf attıracak kadar iyisin, şüphen olmasın ;)

0|0
    0|0
    • o zaman basit görunuyorum öyle mi?

• Hangi bayan basittir ki? bence basitliği maske olarak kullanan bayanlardan değilsindir :) dik omuzlar, kendine güvenen vücut ve birey, iyi bir giyim tarzı... erkekleri baştan çıkartmak çokta zor bişey değil :) olaya pozitif bak. Laf atan erkek, kendisinde ki eksikliği giderme çabasıyla bunu yapar :)

• tanımadığın biri niye dalga geçsin? kesin beğendikleri içindir. bir resim yada video koysaydın bende görseydim.

0|0
    0|0
    • çok zor biriyim, çok kuskucu ondan belki bilemiyorum... cevap için tesekurler

resime gelince bu siteye kesinlikle koymam anlayisla karsilamani isterim

• benim karakterim bu napim..

• zor olan sevilir sana laf atmalarına şaşmamalı

• :)

0|0
    0|0
  • beğeniyorlardır.

0|0
    0|0
  • sana bayılıyorlar hayatım rahat olabilirsin dalga geçmiyorlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu anca sen bilirsin güzelsen güzelsin diye atıyorlardır

0|0
    0|0
    • ama her guzele de laf atmiyorlar ki

• Beğeniyorlardır, ama sen hosuna gittiğini belli ediyorsan baska yerlere kayar o mevzu benden söylemesi (:

0|0
    0|0
  • Bir kıza güzel diye laf atılmaz

0|0
    0|0
  • beğeniyorlardır..iyi bişey bu.

0|0
    0|0
  • hiçbir şekilde ben laf yemekten hoşlanmam ya nefret ediyorum o tür erkeklerden

0|0
    0|0
    • laf attan bir erkek benim gozumde bir zamparadir mdrr ama hosuma gidiyor açikçasi birden yakisiklilardan olunca kendimi daha iyi hissediyorum aslinda

Yükleniyor...