Fenerbahçe bu şansla şampiyon olur mu?

Futbol olarak GS üstün ama şans olarak malesef fenere tutmuyo...Ne olur sezon sonu fikirleriniz neler?

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• inşalah olur

2|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 14

• Ya geçin artık bunları. Zaten GS'nin bize hiç şansı tutmuyor. 3-1 yendiğinizde tutuyorsu ama öyle değil mi? Yenilince konuşuyorsunuz. Yok şöyle, yok böyle. BJK mçındaki gol neydi öyle? Ofsaytın dik alası. FB ilk yarı kötü değildi. Maç deplamanda, yenik takım ev sahibi ve tabii k iikinci yarı baskılı oynayacak. Biraz objektif bakın olaylara. Tamam, playoff saçma GS haketti ligde şampiyonluğu ama iş buraya geldiyse eğer FB'ye çamur atmayınç Yendik işte, bu kadar. Kabullenin artık.

0|1
    1|0
  • Fenerbahçenin şampiyon olabilmesi için dört kalan dört maçıda kazanması lazım.Bunun olasılığı 12/1000 .Bu oran çok yüksek değil bence.Zaten Galatasaray çok iyi oynuyor.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin avantajı var bayağa GS'ye hadi puan olarak önde diye%51 şans vereyim şampiyonluk için ama bir sonraki FB vs GS maçı kadıköyde FB evinde yenilmiyor zaten belki ts ve bjk'nin gs'ye yatacağı düşünülebilir ama onlarda UEFA'ya gitmek için 3.olmak istiyorlar 4.olursa diğer playoff'un 1.sini yenmek zorunda uefa'ya gitmek için o da büyük risk o yüzden o gs ve fb ts ve bjk maçlarında da rahat olmayacaktır

0|0
    0|0
  • inşallah olmaz hacı...

3|0
    0|2
  • fenerin gs maçındaki balı barcelona karşısında olsa, barcelona yı bile yener.hayatımda böyle ballı takım görmedim.siz gördüyseniz söyleyin.

0|1
    0|1
  • Arkadaşım benım fıkrım Fener şıkeyle şampıyonluku kutlar ama Şereflı ama şereflı ıkıncılıkerı de bız kutlarız çunku bız gonullerın şampıyonuyuz.

1|1
    1|5
    • play off ve şike ! GS'nin 12 puanı garanti BJK ve TS dan,bizden 3 puanı alsın gitsin şampiyonluğunu kutlasın,Şerefli şampiyonluğunu !

• Siz elinize gelen fırsatları değerlendirmeyin 7 metre kaleye topu sokamayın..Sonra şikeden şerefli ikincilikten bahsedin..Geç bunları arkadaş geç..yeni bahaneler üretin.. UEFA kupasını aldığınızda arsenalde sahayı dar etmişti size ama neticeye baktılar dimi..Bu maçtada galatasaray kaçırmış mış yok volkan çıkarmış mış geeççç..Skor ne diyo ona bak...

• şampiyon fenerbahçe :):)

2|1
    3|1
  • Bu fener... Devamını isteyen istediği şekilde doldursun. Zevk alsın.

0|2
    2|0
  • şansın kendısıdır ben susuyorum ıkı hafta sonra goruselım aynı sayfada

1|0
    0|1
  • ben sadece fenerlilere sunu diyorum görüşürüz...! 3 hafta susucam.

1|0
    0|2
  • ikisininde maç kaybetmemesı lazım ve Kadıköyde kim şampiyon bellı olur..

0|0
    0|0
  • tek aşk fenerbahçe aşkı.

0|0
    0|0
  • gönlümüzün şampiyonu

0|0
    0|0
  • Olamayacak bence.

0|0
    0|1
Yükleniyor...