Futbol hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Beşiktaş sizin için ne anlama gelir ?

Galatasaray sizin için ne anlama gelir ?

Fenerbahçe sizin için ne anlama gelir ?

Ne anlam ifade ediyor ?

Hayatınızdaki yerleri nedir ?

Önce düşüncelerinizi yazın sonra da bu linke göz atın lütfen.

link

76 dakikalık bu belgeselde ilk 5 dakika bile anlamanız için yeterlidir.

Tabi o da insandan insana.anlamak isteyenden,istemeyene.

İşine gelenden,gelmeyene değişiyor.

Her türlü eleştiriye açığız gizli cevaplayıcılar hariç.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• simdi linke bakmadim ve yaziyorum:

galatasaray cocuklugumdan kalma ailemin amcalarimin dedemin babamin bir arada oturup 90dk bile olsa cay sefasi ile maca baktigi günleri hatirlatiyor. beraber sevinip üzülürdük... simdi kimse yok... galatasaray bana annem ve babamin bir arada yasadigi zamanlari hatirlatiyor... annem sevmese bile maca bakmayi hatrimiz icin yanimizdan ayrilmazdi... o aile ortamini hatirliyorum... moralsiz günümde galatasarayin maclari ile keyflenir, kayb etsekde dertlenmem icin nedenim olur... takim falan bilmem ama galatasarayin benim icin cok büyük bir anlami var...

ne fenerbahcelilere nede besiktaslilara bir saygisizligim olur, onlar olmasa ztn keyfi kalmazdi ligin... onlarida o yüzden severim, bi rakip, bi heycan vesileleri... ama galatasaraya küfür eden fenerbahcelileride besiktaslilarida sevmem... yoksa ne besiktasa nede fenere bi gicikligim var, tam tersi, onlar olmasaydi galatasarayin basarilarinin bir anlami olmazdi...

linke bakacam simdi, ondan sonra kendi cvbima yorum yapacam... bugün olmasa bile yarine yaparim..

1|1
    1|0
    • :)) teşekkür ederim dost :)

• he yaw dogru, biz tanismistik senle =)

tamam insallah, elimden geldigi kadar sana destekci olmaya calisacam insallah...

• Ey Vallah-u ekber :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah ile herhangi bir takım sevgisini karşılaştıran zihniyet çok saçma.

0|1
    0|1
    • Link i izledin ama hala böyle söylüyorsan bana "fenerbahçe bir dindir" sözünü açıklarmısın ?

farkında olmadan şirktir bu.

sen şirk hangi olaylarda olur felan bunları öğren de gel önce zr zr

• videoda fenerbahce dindir diyenler var, sende sevgiyi karistiranin zihniyeti cok sacma dedin, sonra fenerbahce ask diyorsun... tek ask allah aski diye gecmiyormu kuranda bacim? iki laf var, ikisinide kendin söyledin, soran arkadasinda anlamadigi buydu...=)

• linkteki videoyu izleyip hala böyle konuşuyorsan dedim.

şayet izleyipte böyle söylüyorsan ondan farkın yoktur diyorum ben de.

izlemediysen de ne diye anlamadan tartışıyorsun diyorum ben de sana.

Ey Hakk

yahu fenerbahçeli insan bile utanır senin bu söylediğinden.

tabi aklı selim bi fenerbahçeli.

o da az ama olanlarrla yetinmeliyiz elbette

• top peşinden koşuyorlar

1|0
    0|1
  • GALATASARAY'IM

canımdan can kopamadığım

yenilse ağladığım

yense sevinçten haykırdığım

benim büyük aşkım

0|0
    1|0
    • bi zahmet linke tıkla da 5 dakikasını izle.lütfen

• İnşAllah.

Eksileyen de fenerlidir kesin.hala fener cimbom olayında millet

• Fenerbahçe AŞK'tır.

0|0
    0|0
    • Şimdi de linke tıkla ilk 5 dakikası bile kafi.

• İzleyemem şu an müsait değilim. Ne diyor belgeselde?

• Futbol'u din haline getirmekten bahsediyor örnekleriyle.

Allah'ı sevdiğinizden daha bariz belli ediyorsunuz,O'nun için göz yaşı dökmezken takımınız için ağlayabiliyorsunuz.

Camilerde Allah için toplanamadığınız kadar stadyumlardan taşarcasına izdihama dahil oluyorsunuz.

vs.vs.vs.

dedim ya ilk 5 dakikasında bile çok şey var anlayabilene

• düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Futbol dünyanın en gereksiz sporu olma yolunda adım adım ilerlemekte.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahce bir tutkudur amacsız ve karsılıksız ilgi duyarsın ama ilgilenmezsin :)

GS yenilgi ve tarihi ile ocunmek aslında GS ile birlikte 16 takım daha tutmaktır(baskasının sevincine sevinmek fakirlikle mücadele aslında gururlu havası veripde devletten vergi calan :) taraftarları beraberlige bile sayfalarca yazı yazan ve yenilince gıkları cıkmayan topluluktur)

BJK sakin ama carsı ile bası beleda devlet malına zarar verecen carsı taraftarına saatlerce gunlerce aklıma dustukce soven biriyim.Carsı seni hak etmiyor

0|0
    0|1
    • link

Senin sövdüğün çarşı,dünya olaylarına duyarlı bi topluluktur futboldan ziyade.

Beşiktaş'a da sempati duymamın en büyük sebebidir çarşı.

"ya bırak bu ayakları onca şeyi yap et sonra bununla gösteriş yap" deme

En azından bunu yapan tek futbol topluluğudur çarşı

şimdi linke bak 5 dk

• Dilediğin gibi konuşabilirsin onları yapanları savunmuyorum elbette.

bu tip taraftar hepsinde var sen çarşıyı görmüşsün bi başkası g.fb görüyor uA görüyor.

belki en kötüsünü yapan çarşıdır.okey.

ama en iyisini de yapan çarşıdır diyorum.

neyse ya daha sonra devam ederiz istersen hadi iyi akşamlar arkadaşım

• gfb nin de sacmaladıgı an var.Örnegin duvarla ayzı yazmaları!

uA da artislik yapıor eski basarıları ile ovunup onlarda duvarları karalayan bilincsizlerden

ama dedigin gibi en iyisinide en kotusunude carsı yapmıs aslında severrdim carsıyı hele besiktası ama son3-4 yılda biraz rahatsızlık verdiler sogudum carsıdan beşiktası severim taraftarı düşündürüyor bazen neyse.Dengesiz heryerde dengesiz

• Valla size karşıt olarak yazmıyorum futbolu pek sevmem,sadece futbol maçı yapmayı severim izlmeyi falan sevmem :(

0|2
    0|0
  • Ben de çok acaip uslanmaz cinsten bir Fenerbahçe sevdalısı idim. Zamanla içimdeki bu anlamsız tutkunun bünyemi esir almasından doğan şiddet ve hırs tutkusunu yendim. Artık galibiyetler, mağlubiyetler, büyük zaferler veya hezimetler bünyeme tesir etmiyor. 5 Yaşından beri son anda kazanılan başarıları ve başarısızlıkları fazlazıyla yaşamış bir takımın taraftarı olmak hayat bakışı anlamında bana çok artılar kazandırdı. Fenerbahçe ye asıl bu yüzden teşekkür ederim. Diğer takımlar sıralamadaki pozisyonlarını haftalar öncesinde ayarlıyorlar. Oysa bizim takımın son saniyeye kadar akıbeti kestirilemiyor. Hatta bazı durumlarda akıbeti belli olsa dahi 1-2 ay sonra bazı mihraklarca sorguya tabi tutuluyor. ULAN var mı böyle bir takım? Hayatına renk gelmesini isteyen herkes Fenerli olmalı...

0|0
    0|0
  • futbol oynayın, izlemeyin.

toplumu uyutur; kişiyi, kendini tanımasından alıkoyar.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe bir yaşam şeklidir

0|0
    0|1
  • Galatasaray'lı olmak bir ayrıcalıktır..

0|0
    0|1
  • Beşiktaş aşktır aşk

0|0
    0|1
  • Beşiktaş Hayattır Hayatta Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş hayattır hayat da beşiktaş

0|0
    1|0
    • :) Linke bak şimdi.senin gibi diyenleri izle.Ben de kendimi son anda kurtardım senin fikirlerinden çok sevdiğim Beşiktaş'tan

• 5 dakikası bile yeter okadar izlemesen de anlarsın.bilindik şeyler ama insanların acizliğini okadar iyi anlatıyor ki.

Blu-ray değil BlueBeam

sadece melek değil Hz.Isa'nın da gökyüzünde görüntüsünü çıkartmaya çalışmışlar Rusya'da.

Rusya akıllı tabi yemiyor.

• öyle bişe işte gece gece aklıma gelmemişti :D

Yükleniyor...