Neden şimdi arıyor?

8 yıl önce sevgılım vardı ikimizde sevmiştik ama beni terk etti ve başkasıyla evlendi şimdi beni arıyor mutsuz oldugunu anlatıyor ne yapmak istiyor neden beni arıyor?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• etme bulma dünyası demek ki zamanında seni üzmüştü ki şimdi senin sevgine muhtaç kalmış dertleşmek falan istiyodur huzur arıyodur sende illa ki

0|0
    0|0
    • sanırım benım sevgım ondan fazlaydı şimdi ise mesaj atıp eşinin onu sevmedigını söyluyor bulusmak ıstıyor benımle

• iki defa numaramı degıstırdım yıne buldu numaramı bılmıyorum yaaa tavsıyelerın için tşkrlr arkadasım

• birdaha ararsa eşine söyleyeceğini söyle ona müşteri hizmetlerini arayıp numarasını engellettir. ciddi bir konu gerçekten sonuçta o evli duyulursa olan sana olur. rica ederim

Kızlar Ne Diyor 11

• tehlike çanları çalıyor senin için...mutlu olmadığı için tutunacak birini arıyor..ve en kolayda sen varsın..kesinlikle mesafeni koymalısın..işin ucu sarpa sarmadan..evliysen özellikle..

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum biraz yakınlaşırsan olayın boyutu farklı yerlere gelebilir.

• bekarım ama yinede evli biriyle olamam şu an ulasabılecegı en kolay kısı olarak benı goruyor sanırsam

• Ne yazık ki böyle insanlarda var.Muhattap olma bence,evlenmiş barklanmış mutlu değilse,şikayetçiyse boşanır.Boşandıktan sonrada kimi arıyorsa arar ama evliyken eski sevgilini arayıp kocasını şikayet etmek çok yanlış ve ayıp.

1|0
    0|0
  • geri vites yapmak istiyor 8yıl ammada sabırlıymış çokda yüzsüz eşinden boşanıcak belliki ama sana dönmeyi planlıyordur hazırda bulunup bulunmadığını kontrol ediyordur

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ona da anlattım evli bi kadınla kesinlikle olamam diye ama ısrarla arıyor ben kımsenın yuvasını yıkamam bana yakışmaz

• iki defa degıstırdım ama yıne buldu allahım akıl fıkır versın ne dıyeyım artık

• seni terkederken gitmemesi için yalvardıysan peşinden koştuysan senin onu asla unutamıycağın izlemini verdiysen ondan cesaret alıp arıyorda olabilir

• aramasına mani ol hatta tersle hakaret et gerekirse belli ki kullanıyor seni bu tür oyunlara gelmemek lazım evlenmiş barklanmış bundan sonra onun sana senin de ona bi faydan dokunmaz

0|0
    0|0
  • kaçamak ;)

açıkçası bende anlamadım..evli barklısın, kendi ilişkisiyle ilgilensin,

seni araması çok mantıksız..bence yüz verme, başına dert almanın alemi yok..

eğer zor durumdaysa, gel yardım et diyorsa polisin numarasını ver :))

0|0
    0|0
  • uğraşma boşver

0|0
    0|0
  • kürkcü dükkani yapmis seni ):

0|0
    0|0
  • hiç cevap verme.

0|0
    0|0
  • Cevap dahi verme telefonlarına..

0|0
    0|0
  • Sende sazan gibi atlamışsındır kesin hatta havalara bile uçmuşsundur beni arıyo kıymetimi anladı falan hahah

0|0
    0|0
    • alakası yok ama böyle düşünmen normal sonuçta erkegım deılmı işimi görüp geçer giderim

• o seni kullanıp attıysa sen de onu kullan at diecem ama çoluğu çocuğu varsa yapma

0|0
    0|0
    • yuva yıkanın yuvası olmaz ben yapamam öyle şeyler evli biriyle olmak bana yakışmaz

Erkekler Ne Diyor 5

• sen 8 yıldır başka kimseyle olmadın mı da kafan bu kadar karışık, yol ver gitsin, çok mutsuzsa ayrılsın gelsin, atlatana kadar takılsın,ama uzatmasın...derim ben.

0|0
    0|0
  • 8 yıl boyunca stepne tekerleğin patlamazsa 8 yıl boyunca bu tekerleğe sende dönüp bakmazsın.

0|0
    0|0
  • Sakın aldanmayın ona, aramaya devam ederse durumu kocasına bildireceğinizi söyleyin.

0|0
    0|0
  • neoo1982, kırmızı hapı yutmuşsun karşim

0|0
    0|0
  • kocası adına çok üzüldüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...