Ne olacak bu Galatasaray'ın Fenerbahçe takıntısı?

kim ne derse desin gs fenerden korkuyor bence fener psikolojik olarak zaten maça 1-0 önde başlıyor arada gs zar zor yensede yıllardır bu böyle .gs neden fenere karşı böyle? sarı lacıvert renkleri görünce eli ayagı birbirine dolanıyor)

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• atamayaan atarlar yavrum...

Galatasaray iyi oynar Fenerbahçe Yener

Fenerbahçe iYİ oynar Fenerbahçe farklı yener :))

2|3
    1|4

Erkekler Ne Diyor 21

• Öyle zaten. ne zamandi gecen sene mi ondan önce mi yoksa. Ankaragücü yendi 1-2 tane daha sarı lacivert takım yenmişti gsyi

0|0
    0|0
  • link Hasan Şaş bu konuyu çok iyi açıklamıştı zamanında .Adamlar mum yakıyor şeylerini öpüyor yine olmuyor.

0|0
    1|0
  • Katılıyorum herkes dün gs çok üstün oynadı ama kaybetti diyor ama ben o kadar üstün oynamasına rağmen kaybetmesini fb karşısında sürekli kaybetmenin verdiği psikolojiye bağlıyorum zaten ger.i bu sezon nasıl olduysa kendi evlerinde 2-0'lık bir galibiyet aldılar ama o bu psikolojiyi üzerlerinden atmalarına yetmedi o kadar arena arena dediler seyrantepe'nin adını aslantepe yaptılar ama biz aslantepe'nin arenasında da gittik yendik yine farketmiyor.bize her yer saraçoğlu :))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • valla bir fenerbahçeli olarak çok şeyler söylemek isterdim ama klasik laflar olacak biraz ama ben futbolun sahada kalıp dostluğun kazanmasından yanayım. geçen sezon gs kazandı fenerbahçeliler olay çıkardı. kadıköyde berabere kaldılar iki takım etrafa saldırdı e bu maçta fenerbahçe kazandı galatasaraylılar saldırdı. ya arkadaşım ne gerek var bunlara bi durun artık...

0|1
    0|0
  • yok yaa olaya öyle yaklaşmamak gerek. ona bakarsan onca yabancı futbolcu geldi yeni . onlar da mı geçmişten etkileniyor

2|0
    0|0
  • iki şampiyon adayı takım maç yapıyor. birisi 15 defa kaleye şut çekiyor, sadece 1 gol atabiliyor. diğeri kalesinde tam 29 defa tehlike yaşıyor, hiç bir önlem alma gereği duymuyor. al birini vur ötekine. bunlardan birisi dünyanın en değerli sekizinci liginde şampiyon olacak. sonra uluslararası başarı neden gelmiyor diye soruyoruz. şampiyonluk ikisinin de hakkı değil.

0|0
    0|0
  • Şu sözü ne kadar çok seviyorum ya...

Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünürlermiş...

2|0
    0|3
    • ama bizim uefa kupamız var :((((

• Bende bu sözü çok seviyorum

Bazen bazı takımlar da avunacak çok söz ararlarmış kendilerini iyi hissetmek için.

• iyi hissetmemize gerek yok zaten iyiyiz.Hala birinciyiz hala şampiyonun en büyük adayıyız, hala futbolumuzla eziyoruz, hala devam eden bi şike davamız yok. İyi hisstemesi gereken kişi varsa o da sizsiniz...

• Aaaaa öyle söyleme onların türkiyenin en iyi kaleci dedikleri muslerası var...

1|0
    1|0
  • rose hayatında kaç defa futbol topu gördünde yorum yapıyorsun topu görsen bomba sanıp karakola götürürsünüz.. şu bayanların futbol yorumlarına kıl oluyorum anacım doğalarına aykırı

1|0
    0|0
    • 15 yaşında okulu kırıp gs nin maçlarına giderdik . gs sevdası kücükken başladı maçlara gitme 15 yaşlarında.şimdi sen söyle bakım bay ukela gol yemeden sampiyon olan takım kim görerim futbol bilgini)

• Fenere tüm takımlar KIL acaba neden :)

1|0
    0|0
  • şimdi el ayak falan dolanmıyor dünkü maçta nerdeyse 80 dakika tek kale oynadık daha ne yapalım ama bariz bir şanssızlık var o kesin. Bence büyü falan var

1|0
    1|0
    • 2 yıl evvelde fb son hafta ts ye karşı aynısını oynadı ama yenemedi bursa şampiyon atamadıktan sonra sabaha kadar oyna faydası yok

• işte şanssızlık dedim ya :)

• uzun yıllar bu şekilde devam eder.kompleks oluşmuş galatasarayda

0|0
    0|0
  • koyarsan necatiyi oraya oyarlar galatasaraya :)

0|0
    0|0
  • gassaray fenere yenilmekten zevk alıyor :))

1|0
    0|0
  • :'( maaleseffffffff

0|0
    0|0
  • maç izlemeyin

0|0
    0|0
  • eşşek balından baska acıklaması yok ...

1|0
    0|2
    • çok ayıp bir kelime ayrıca bu bal bir maçta olur 2 maçta olur her 10 maçın 8-9 unda olmazki arenada oynanan 3-maçın 2 sini aldılar

• dediğine göre senin de fenerli olman gerekiyor.

• sızın gıbı hakaret etmıoruz fenerlı deılım...

• beşiktaş fenere,fener galatasaraya,galatasaray da beşiktaşa karşı üstündür genelde böyle bilinir

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim her zaman rahatım.. sende fenerli ol sende rahatla... kampanya nasıl ama

0|0
    1|0
  • böyle gelmiş böyle gider

0|0
    0|0
  • İşte hepsi boş iş yaa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence Galatasaray ın değil Fenerbahçenin takıntısı var. Yıllardır TüRKİYE KUPASINI alamama acısıyla nereye sataşacaklarını bilemiyorlar.Şu kadarını söleyim bu zamana kadar en büyük olayların altında GALATASARAYın imzası var. En çok TÜRKİYE takımına oyuncu veren takım GALATASARAY. veeeeeeeee UEFA KUPASINI ALAN TAKIM DA GALATASARAY. önce bizim başarılarımızı araştırsınlar daha sonra yorum yapsınlar bence. ve fenerbahçe GALATASARAYla ne zaman eşitlenir biliyo musun? UEFA KUPASINI aldığı zaman . o da zor olduğundan Fenerbahçe sizi yendik havalarında dolanıp dursunlar. unutmayın ki bu maçların sonu uefa ya kadar gidiyo önemli olan onlar olduğundan biz önemsemiyoruz :))

1|0
    0|0
    • uefa kupasını kazanalı 12 yıl oldu o yasandı bitti hala papagan gibi aynı şeyi söylemenin anlamı yok ve fenerin türkiye kupasını kazanamamasıda biz gs nin degil onların sorunu. bizim sorunumuz ise bu adamlara karşı neden neredeyse her 3 maçın ikisinde yeniliyoruz .kadıköydeki maçtan degil arenada oynanan maçlardan söz ediyorum.

• bak arkadaşım yenen de yenilen de onlar. ben burda kimseyi kötülemiyorum ya da savunmuyorum. ama her fenerli aynı şeyi sölüo sen fenerli ya da değilsin bilemem o kadarını. fenerliler sürekli laf sokuşturmaya çalışıyo kendini böle tatmin ediyo. kimin şansı varsa o alır kupayı da maçı da başarıyı da. ben bunları anlatmaya da çalıştım ama sen aradaki mesajı alamamışsn demek ki

• Şu korkma yorumun saçma.

Dün bok gibi oynadılar doğal birşey yenilmemiz..

Bizde Fener'e karsı sanssızız işte yapcak birşey yook

0|0
    0|0
    • Bakın şansızlık bir yere kadardır sizin ki ne yazık ki öğrenilmiş çaresizlik :((((

• her maçtan önce ya yine yenerlerse korkusuyla başlandıgına inanıyorum.

• gs taraftarı alışık buna adamlar tepki göstermedi bile.terim unutmuştu o hatırladı,hatırlattık iyi oldu.

0|0
    1|0
  • Kimin kimden korktuğu belli.Sizden korksaydık bizde sizin gibi şike yapardık.Korktunuz ki şike yaptınız. :)

0|0
    0|0
    • fb bizi neredeyse her 3 maçın 2 sinde yeniyor şimdi gs şike yaparakmı maçı fenere veriyor . ?

konumuz gs nin fb karşısında neden genelde yeniliyor olması

• kendi aralarında anlaşsınlar

0|0
    0|0
  • ah be yav ..

0|0
    0|0
  • sorma ay ya of

0|0
    0|0
  • bunu bende düşünüyorum...aptalca oynamak başka bir nedene bağlanamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...