Bacaklarımı kas yapmadan inceltmek istiyorum.Önerisi olan var mı?

Yürüyüş bandında haftanın 3 günü 40 dakika , 2 günü de 20 dakika yürüyorum.Bu durum baldırlarda kaslanmaya sebep oldu.Kas yapmadan eritmek istiyorum.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• çokyavaş tempoda yürüt..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İp atlarsan faydası olur hem incelir hem şekil alır

0|0
    0|0
  • Her gün yürü böylece bir gün kas yaparsın ertesi gün kas da erir. Ara verdiğin günler vücut kas yapıyor.

0|0
    0|0
  • Yürüyerek bacak kası yapılmaz en azından senin gözle ayırt edebileceğin kadar yapılmaz. Kasların çalıştığı için su tutarlar bu da tok ve diri bir görüntüye neden olur olay budur. Bacaklarını eritmek için yaptığın o yürüyüş tek başına çok yetersiz. Haftanın her günü en az bir saat hafif tempo koşu ve yürüyüşü karışık olarak yapar isen istediğini belirli bir zaman sonra elde edersin.

0|0
    0|0
  • her türlü kaslanma olacaktır sanırım.Carnite gibi yağ yakımını hızlandıran bir besin düşünebilirsn.Ayrıca haraket ettirdiğin bölgenin aşırı terlemesini sağlayarak kaslanmadan erimesini biraz olsun sağlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • zayıflıcaksın ve biraz yürüyüş yapıcak yuruyus temposunda deıl ama bıraz fazla... bacak sekıle gırmeliii

0|0
    0|0
  • kas yapmadan erirmiki?

0|0
    0|0
  • yürümeyle kas olmaz sadece yağların eriğidi için kaslar ortaya çıkmış buna body de definasyon denir

0|0
    0|0
  • 0,5 yada 1 kg lık ayak ağırlıkları var onlardan al tak ayapana koşu yap sonucuda buraya yaz

0|0
    0|0
  • Yurumekle gozle gorulur bir kas olmaz sen yurumene devam et.

0|0
    0|0
  • kas neden yapmıyorsun. gayet sağlıklı olursun.

0|0
    0|0
  • yürü

0|0
    0|0
  • hafif yürüyüşler yap kardeş

0|0
    0|0
  • Sorun etme, aynen devam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sporu bırakınca onlar salar zaten kendini bu kadar çok spor yapma temponu düşür yaparken.. pilates falan da yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • yürüyüş temponu düşürmelisin. spor salonunda böyle demişlerdi bir vakit

0|0
    0|0
  • ıp atla yuruyus yap

0|0
    0|0
  • o titreten bantlardan almayı bir dene istersen.

0|0
    0|0
  • iyi de kas yapmadan eritemezsin ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...