• Sor
  • Bence

Cristiano Ronaldo mu Brezilyalı Ronaldo mu?

Brezilyalı Ronaldo'nun en formda olduğu zamanı hesaba kattığınızda Brezilyalı Ronaldo mu daha iyiydi yoksa Cristiano Ronaldo daha mı iyi?Nedeniyle birlikte yazarsanız daha iyi olur yazmazsanız da canınız sağolsun.Anket de koyuyorum

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Bu kendinden emin şekilde cristiano ronaldo diyenler acaba dünya kupaları tarihinin en golcü oyuncusu gerçek Ronaldo'nun kaç maçını izlemiş merak ediyorum.Avira çok güzel bir yorum yapmış ayrıca ben bu soruyu yabancı bir platformda da sordum cevapları okusun ingilizcesi olan arkadaşlar link
Bu arada bugün messi mi ronald mu diyorlar ama iklisi de kendi milli takımlarına bir arpa boyu yol ilerletemiyor eskiden Ronaldo mu Zidane mı derlerdi ve ikisinin de kendi milli takımları için yapmadıkları kalmamıştı.bunu da bilgilerini sunarım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bu video da attığı birinci gol bence dünya tarihinde atılmış en güzel goldür . Resmen fifa 2000 deki gibi adamların içinden geçiyor. link Ne messinin gatefeye attığı gol nede maradonanın ingiltere attığı gol bu kadar güzeldi. Kendisine gerçekten yazık etti ama . Kilo problemini bir türlü aşamadı . Sakatlıklarda peşini bırakmadı. Pelemi - Maradonamı sorusunu değiştirecek kalitede bir adamdı ama olmadı. Bence yinede Messi den daha iyi bir futbolcuydu. Brezilyalı oyuncularda mental yönden eksiklikler oluyor. Futbolun karanlığını bir mum alevi gibi aydınlatıyorlar ama tükenmeleri çabuk oluyor. Ronaldinho mesela benim gözlerimin gördüğü en teknik futbolcuydu. Onun top tekniğini ne messi ile ne de 2 ronaldo ile karşılaştırırım . Adam kendini resmen bitirdi. Şimdi soruya gelelim . CR 7 mi R9 mu diyorsun . Sağlıklı bir Ronaldo Cr7 den daha iyi bir futbolcuydu . Cr7 yi ben sadece bir futbolcu olarak nitelendirmiyorum ama . O gelmiş geçmiş futbolcuların içinden çıkmış en büyük sporcu . İnanılmaz bir sporcu fiziği var her türlü sporu yapacak nitelikte bir oyuncu. Gittiği takımı da tek başına taşıyor. Messi de bu özelliği göremezsin.

• güzel bir video paylşımı teşekkürler ronaldo'lu zamanları tekrar hatırladık ayrıca Ronaldo bence de pele mi maradona mı sorusunu değiştirebilecek kalitede idi ama kilo ve sık sık sakatlanma problemi nedeniyle bunu başaramadı.CR7 evet iyi bir atlet futbolcu olmasa olimpiyatlarda madalya kovalayacak kısa mesafe koşucusu ya da hetatloncu falan olabilirdi ama top tekniği bakımından ne ronaldo ile ne de messi ile kıyaslarım ben

Kızlar Ne Diyor 8

• A didim

• Hayırlı uğurlu olsun :)

• Allah razı olsun berhuDar oL

• yaa onun ismi daha karizmatik geldi

• Bence Ronaldo... Brezılyada en ünlü en iyi ön liberoydu bana göre.. Crıstıan ronaldoya gelınce şu an ıyı bır forvet kanatlarıda çok iyi kullanıyor ama Ronaldoyı ele aldıgımızda hem zamanında oynadıgı takımlar barcelona ınter real madrıd ( hatırladıklarım ) tabıı o zamanların reali bugun ki kadar iyi değildi sanırım fakat bence iyi bır santrafordu... Düşünüldüğü zaman tecrübesiyle aldıgı ödüllerle ki dünya kupasında altın ayakkabı ödülünü alıp 7 ya da 8 golle gol kralı olmustu. Bence cristiano ronaldodan çok çok daha iyi bir futbolcuydu.. Cristian kimine göre sadece yakısıklılıgından kazanıyor bence ronaldo bugun çıksa yasına ve kılosuna ragmen cristianodan daha iyi performans sergiliyceği kesin..

• Cristiano Ronaldo

• a şıkkı

• Ronaldo

• Cristiano ronalde o dişlekten bin kere daha yakışıklı bi kere <3

• ben yakı&#351;ıklılıktan bahsetmemi&#351;tim ama olsun bayan bakı&#351; a&#231;ısı i&#351;te :))

• futbol anlayı&#351;ım bundan ibaret maalesef

• C.Ronaldo yakışıklı oğlan ama Öbürü daha karizmatik..

• Cristiano Ronaldo <3 link

Erkekler Ne Diyor 18

• crıstıano ronaldo derim açıklamasını da yaparım.

• Ne Christiano Ronaldo ne de Brezilyalı Ronaldo, ne de Messi. Mario Jardel üzerine futbolcu tanımam. Herif bize geldi, sadece ilk yarı 20-25 gol atmıştı. 2000 Avrupa Süper Kupa Finali'nde Real Madrid'i yenip kupayı alırken de onun gollerde imzası vardı.

• Brezilyalı Ronaldo o devirleri yaşayan birisi olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim. izlemesi çok keyif veriyordu. brezilya milli takımında çok iyi anlaştıgı oyuncular vardı.

• Ronaldo

• bu sabriyle messiyi kıyaslamaya benzemiş :D

• senin ya&#351;ın ufak daha karde&#351;im izlemedin ger&#231;ek ronaldo'yu abilerin &#231;ok iyi bilir :D

• cevabımı bilmeden konu&#351;ma :)

• artıladım o zaman ;)

• tabiki zidane 98 de şampiyon yaptı 2000 de şampiyon yaptı 2006 da final oynattı...ronaldo 2 dünya kupası aldı..dünya kupası tarihinin golcüsü..messi ve cr çok çok iyi takımlarda oynuyor...

• zidane'da efsaneydi kesinlikle evet

• bence messi cr ronaldo de fenemeno 3 lüsünün en iyisi ronaldo de fenemeno...süper bir oyucnuydu ah keşke o sakatlıklar olmasa idi

• eve sakatlıkları olmasa bug&#252;n belki pele ve maradona'nın yanında adı anılıyordu

• evet bence tartı&#351;masız ilk 5 johan cruyff-ronaldo-pele-maradona-sokrates

• Cristiano Ronaldo

• Kesinlikle No:9 yani B. Şıkkı golcü Ronaldo. Öteki şıkla alakadar olanlar brezilyalı ronaldoyu iyi tanımayanlardır diye düşünüyorum

• Kesinlikle Brezilyalı Ronaldo.Keşke Messi ve CR ile aynı dönemde oynasaydı...

• Brezilyalı Ronaldo'ya çok ayıp oldu. Anketlerin ne kadar yanıltıcı olabileceğini bir kez daha gördük.

• Ronaldo nun futbolculuğunu görmemiş olanlar sazan gibi cristiano diyecektir.İzlediğim en teknik oyuncu Brezilyalı ronaldo idi..sakatlıklara yenik düşmese pele-maradona ikilisinin arasına girerdi.

• &#231;ok haklısın ronaldo'nun futbolunu g&#246;rmediklerinden do&#287;ru d&#252;r&#252;st b&#246;yle diyorlar halbuki ronaldo gelmi&#351; ge&#231;mi&#351; en iyi 10 futbolcu arasına bile girebilecek bi oyuncu

• portekizli daha iyidi elbet..

• Cristiano Ronaldo

• Birisini sadece merkez yada merkeze yakın bölgede kullanırsın. Cristiano orta saha önü+forvet gibi kullanabilceğin bir oyuncu.. Yetenekleri bakımından Cristiano Ronaldo diyorum.

• Cristiano Ronaldo

• kesinlikle brezilyalı ronaldo daha iyi çünkü messinin ödülleri şuan onunla eşit ve hala dünya kupalarının en golcü futbolcusu bununla birlikte çok teknik ve bitirici karşı karşıya affetmeyen kaleciyide hep geçen hızlı bir futbolcu

• cristiano ronaldo zaten en ufak bi fiziksel temasta ya da topu kaybedeceğini anlayınca kendini yere bırakıyor dikkat edersen tam bir üçkağıtçı

• C. Ronaldo.

Yükleniyor...