Cristiano Ronaldo mu Brezilyalı Ronaldo mu?

Brezilyalı Ronaldo'nun en formda olduğu zamanı hesaba kattığınızda Brezilyalı Ronaldo mu daha iyiydi yoksa Cristiano Ronaldo daha mı iyi?Nedeniyle... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bu kendinden emin şekilde cristiano ronaldo diyenler acaba dünya kupaları tarihinin en golcü oyuncusu gerçek Ronaldo'nun kaç maçını izlemiş merak ediyorum.Avira çok güzel bir yorum yapmış ayrıca ben bu soruyu yabancı bir platformda da sordum cevapları okusun ingilizcesi olan arkadaşlar link
Bu arada bugün messi mi ronald mu diyorlar ama iklisi de kendi milli takımlarına bir arpa boyu yol ilerletemiyor eskiden Ronaldo mu Zidane mı derlerdi ve ikisinin de kendi milli takımları için yapmadıkları kalmamıştı.bunu da bilgilerini sunarım

En İyi Erkek Görüşü

• Bu video da attığı birinci gol bence dünya tarihinde atılmış en güzel goldür . Resmen fifa 2000 deki gibi adamların içinden geçiyor. link Ne messinin gatefeye attığı gol nede maradonanın ingiltere attığı gol bu kadar güzeldi.

Kendisine gerçekten yazık etti ama . Kilo problemini bir türlü aşamadı . Sakatlıklarda peşini bırakmadı. Pelemi - Maradonamı sorusunu değiştirecek kalitede bir adamdı ama olmadı. Bence yinede Messi den daha iyi bir futbolcuydu.

Brezilyalı oyuncularda mental yönden eksiklikler oluyor. Futbolun karanlığını bir mum alevi gibi aydınlatıyorlar ama tükenmeleri çabuk oluyor.

Ronaldinho mesela benim gözlerimin gördüğü en teknik futbolcuydu. Onun top tekniğini ne messi ile ne de 2 ronaldo ile karşılaştırırım . Adam kendini resmen bitirdi.

Şimdi soruya gelelim . CR 7 mi R9 mu diyorsun . Sağlıklı bir Ronaldo Cr7 den daha iyi bir futbolcuydu . Cr7 yi ben sadece bir futbolcu olarak nitelendirmiyorum ama . O gelmiş geçmiş futbolcuların içinden çıkmış en büyük sporcu . İnanılmaz bir sporcu fiziği var her türlü sporu yapacak nitelikte bir oyuncu. Gittiği takımı da tek başına taşıyor. Messi de bu özelliği göremezsin.

• güzel bir video paylşımı teşekkürler ronaldo'lu zamanları tekrar hatırladık ayrıca Ronaldo bence de pele mi maradona mı sorusunu değiştirebilecek kalitede idi ama kilo ve sık sık sakatlanma problemi nedeniyle bunu başaramadı.CR7 evet iyi bir atlet futbolcu olmasa olimpiyatlarda madalya kovalayacak kısa mesafe koşucusu ya da hetatloncu falan olabilirdi ama top tekniği bakımından ne ronaldo ile ne de messi ile kıyaslarım ben