Karın yağları hakkında düşünceleriniz?

Ciddi sorun bence. Ama kurtulmak çok basit. Hergün düzenli olarak çalıştığımızda 2 haftada max. 3 haftada kurtulabiliyoruz :)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece mekik çekmek karın yağlarını çok az eritir, kardiyo ile birlikte yapılan mekik daha faydalı olur. Mekik esasen kasları geliştirir, kardiyo uygun şekilde yapınca yağ yakar. Tek başına yapılan mekikle karın bölgesindeki yağları eritmek zor ama kardiyoyla birlikte güzel bir ikili olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hafi bi göbek vardı..

erimez sanırdım ama 3 haftayı geçti baya eridi hatta baklalarda hafif belli ediyor kendini..

tabi şimdilik 6 tane gibi duruyor.. :)

tabi günlük 150-200 mekik ve diğer hareketlerin sayesinde...

0|0
    0|0
  • Fit bir vücut en iyisi bence.

0|0
    0|0
  • Reklam gibi olmuş link aradım görünmüyor belkide reklam linki unuttun belkide alakası yok hem nasıl kurtulacaklarınıda yazmamışsın

1|0
    0|0
  • sığır gibi yiyorlar sonrag*tgöbek çıkınca bunalıma girdim yok ilaçlar felan.

0|0
    0|0
  • göbek yağlarını eritmek istiyorsan havalar ısınmaya başladı bel korsesi al beline tak ve hergün 1 saat yürüyüş yap bu yürüyüş hem kalçlarını eritcektir hemde göbeğindeki yağları mekikte eritir ama daha çok kasa dönüşür o yüzden yürüyüş daha iyi senin açından. ben 1 ayda 84 kg den 73 kg ye düştüm.

0|0
    0|0
  • Mekik ve Koşu dikkat et yürüyüş değil koşu yemenede dikkat et sex yapınca 200 calori harcanıyo diyolar ama yalan americanın oyunu karından veremezsin o zaman -_-

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya yanlış yönlendirmeyelim insanları.

0|0
    0|0
  • mekik mekik mekik yanıcak karnın yanıcak...

0|0
    0|0
  • Ben de aynı senin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • mekik ile kurtulunabilir fazla yağlardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bi düşüncem yok kendileri hakkında zira gayet mihteşem bi karnım var...

sorunun amacını anlamasamda ceaplayasım geldi...

0|0
    0|0
    • Bilerek sana nazar değdirmeye çalışıyorum şu anda! amacın ne senin kıskandırmak falan mı ;((

• Mekik ile yanacagını biliyorum .)

0|0
    0|0
  • mekikk

0|0
    0|0
  • ne çalışıyoruz ? yani nasıl bir hareket mekik falan mı onu mu kastediyorsun ?

0|0
    0|0
  • olmuoooo :( nasıl olacaka ya

0|0
    0|0
  • Yöntemide diyeydin iyiydi nasıl kurtulunur ne yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • mekıkle yok etmek mumkun

0|0
    0|0
  • Umarım yaz geliyor.

0|0
    0|0
  • mağdurum :(

0|0
    0|0
    • sıkıntı yapma yağ şeker ve ekmeği kes 3 hafta sıkı çalış eğer hafif bi göbek varsa kaybolur kesin..

Yükleniyor...