Fifa 2012' nin en sevdiğiniz yanlarını neler?

Fifa 2012 severler buraya...

Arkadaşlar Fifa' nın en sevdiğiniz yanlarını yazın.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• gol attiktan sonra gol sevinci olarak oyuncuyu golün icine yatirmayi.. acayip provokasyon oluyor oynadigin kisiye karsi :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • fifanın en sevdiğim yanı cristiano ronaldo. çok yakışıklı <3

0|0
    0|0
  • fifa yanı yok

0|0
    0|0
  • fifa 2012 mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kupa kaldirmak ben Liverpool, Blackburn Rovers ve Werder Bremen de carear mode yapiyorum çok kupa kaldırdım ama Werder Bremende 2 Şampıyonalr lıgı kaldırıp hıç bır lıg kupası kaldırmadım ve transfer zamanı çok zevklı oluyor bu arada buyuk bır takımdan teklıf beklıyorum mesale Real Madrıd, Ac Milan yada Arsenal.

0|0
    0|0
  • ben maalesef onu oynayamıyorum eski amiga oyunları daha iyi idi.

0|0
    0|0
  • Kaleye gidemiyorum. Amatörde anca maç kazanabiliyorum. Top kapamıyorum... Pes 20XX ler bizi iyice tembelleştirmiş.

0|0
    0|1
    • Tuş kombinasyonlarında en alttaki seçenekte legacy defans var onu seçersen sorun çözülür.

• Çoktan pes edip sildim oyunu.

• Hayırlı olsun. Zaten pc de keyifli olmaz. Xbox ta aynadığın zaman dibin düşer benden söylemesi. PS3 te berbat. Gerçi PS3 ün herşeyi berbat. Ona çakma xbox diyorum ben.

• 2007 tercihim güzel gol atılıyor

0|0
    0|0
  • PES ci olarak fifa ya uyum sağlayamadım ama görüntü kalitesi iyi

0|0
    0|0
  • Müzikleri.

0|0
    0|0
  • Fifa 2013'den önce gelmesi.

0|0
    0|0
  • 2007 den başka fifa sarmadı beni.. neydi o günler hamachiden online turnuvalar yapardık.

0|0
    0|0
    • xbox ta oynayın arkadaşlar bırakın ps 3 ü pc yi..

• yaklaşık 7 yıl önce mahallede xbox cafesi açılmıştı yeterince oynadım ama ben bilgisayarıma hiçbişeyi değişmem çünkü en geniş kitleye hitap eden teknolojik ürün.Yapabilceklerinin sınırı çok geniş.

• müzikleri güzel sadece.oyun olarak pes 2012 yi severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...