Küçük Aptalın Büyük Dünyası kitabını okudunuz mu?

Okudunuz mu o kitabı? Okuduysanız yorumlarnızı merak ediyorum. Okurken çok eğlendm çok komikti ama sonra düşündümde benim hayatm ne kadar sıradanmş hatunun hayatı ekşin dolu aa bide filmi çıkıcakmış seneye ne düşünüyorsunuz? :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Okudum çok güldüm, eğlendim, otobüste okuduğum için garip bakışlara maruz kaldım ama genel olarak bakıldığında herkesin yaşayacağı olağan bir hayat şekli değil :)

1|0
    0|0
    • Aynen bende çok güldüm o otobüsteki anı tepkilerim gülüşlerim biraz utanmama neden oldu ama olsn :D

Erkekler Ne Diyor 2

• tamam da neden gizleniyorsun, kitap okuduğun için yargılanıyor musun,utanıyor musun?

0|0
    0|0
  • yok yaa okumadım yazarı kim bu arada ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hatunun ergenligi agir gecmis, eksin yok ergenligi tavan yapmis hatun var, onu anlatmis.

1|0
    0|0
  • Hemen hemen aynı tarz bir kitap; Sorun bende değil sende. Oku tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ekşın da, öyle ekşın da olmasın yani, kafadan çatlak fazlasıyla.Ha ama çok gülerek, eglenerek okudum orası da ayri.Vakit geçirmek, kafa dağıtmak icin birebir.

0|0
    0|0
  • Okudum bir kızın hayatına bu kadar erkek girmesi çok hareketli ve güzel

bir hayatı mı olduğu anlamına gelir ?Erkeklerle olan tecrübelerini anlatıyor.

Komik ama nasıl komik orasıda tartışılır.

0|0
    0|0
  • bir arkadasım okumuştu hoşuna gittiğini sölemişti bende alacaktım ama çok satılmış kalmamıştı

0|0
    0|0
Yükleniyor...