Hangi sporu yapıyorsunuz?

formunuzu korumak yada hobi olarak hangi sporu yapıyorsunuz ve kaç senedir yapıyorsunuz? tavsiye eder misiniz ?

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Kardiyo ve ağırlık çalışması yapıyorum. Kardiyoyu tavsiye ederim, çok iyi hissettiriyor insana. Yürüyüş, yüzme, bisiklet vb. şeklinde olabilir.

0|0
    0|0
  • Golf

0|0
    0|0
  • 4 yıl serbest güreş yaptım.Sonra bıraktım.6 aydır vücut geliştirme ve gece geç vakitte canım sıkkınsa bir şeye kızmışsam koşuya çıkıyorum.Sokak lambaları altında kulaklıkta müzik olunca zevkli oluyor.Ayrıca kesen bayanlarla ayrıca ilgileniyorum :)

0|0
    0|0
  • Aralıklı ve Düzensiz olarak 1999-2003 yılları arasında aralıksız ve düzenli olarak 2003 yılından bugüne kadar vücut geliştirme ve fitness ile uğraştım herkese öneririm hayata bakış açınızı değiştiren, kendinize olan güveninizi arttıran ve kendinizi kasmadığınızda zevk alarak yapabileceğiniz bir spor.

0|0
    0|0
  • ben basketbol oynuyorum amatör olarak...ama spor büyük keyif yapmadığım spor kalmadı dense yeridir ama nedense 14 yaşıma kadar hep okul futbol takımlarında filandım türkiyede yaşarken sonrasında futboldan hevesim kaçtı..

0|0
    0|0
  • Voleybol 7 Senedir :) Ayrıca Koşu ...

koşu Basit Ama En sağlam spordur :) Bir Dönemde boks burundan sonra elmacık kemiğide çatlayınca bıraktım :))

0|0
    0|0
  • evde koşu bandında koşuyorum. bi de mekik sehpam var, dambıllarım var.

0|0
    0|0
  • bilardo ve satranç.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • uzakdoğu sporları ilgi alanım ayrıca amatörce yüzerim , yürüyüş , bisiklet ve fitnes...

0|0
    0|0
  • küçüklüğümden beri basketbol oynarım

0|0
    0|0
  • muay thai

0|1
    0|0
  • muay thai

0|1
    0|0
  • kendimi yeniden spora verdim,gençliğim hep salonlar da(Taekwondo-basketbol) geçmişti,20 yıl aradan sonra yeni hobi gerekliliğinden dolayı tekrar başladım,vucüt çalışıyorum şimdi de...

0|0
    0|0
  • eskiden çok futbol oynarım,şimdi salında 2-2,5 saat spor...koşu karın ve alet ama vücut şişirmeden..birde cycle yüksek tempo...:)))

0|0
    0|0
  • lise boyunca basketbol oynadım ve yüzdüm. kollarım ve karın kaslarım müthiş. şu an spor yapmasam da yaşıtlarıma göre çok fit bi yapım var.

0|0
    0|0
  • hafif kas calısmaları yapıyorum..

0|1
    0|0
  • sırıkla atlama yapıyorum

0|0
    0|0
  • bisiklet en büyük tutkum onun dışında yürüyüş koşu ve play voleyboluna ilgi duyarım

0|0
    0|0
  • box

0|0
    0|0
  • futbol agırlıklı voleybol basketbol hentbol vs

0|0
    0|0
  • futbol basketbol voleybol...

0|0
    0|0
  • Vucüt çalışıyorum vakit buldukça

0|0
    0|0
  • Yüzüyorum.

0|0
    0|0
  • DÜNYA UZUN SİKLET YATAK ŞAMPİYONUYUM.20 YILDIR YATAK SPORU YAPIYORUM.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• plates yapiyorum,2010 dan beri ama cok duzenli degil haftada 3-4 gun,sabahlari 20 dakika,fit olmaya hakkaten yardimci oluyor.ebru salli sag iolsun bu arada...onun programini hep izler onunla plates yapardim ama simdi programi yok bende kaydetmistim programini,cooook iyi,baya zayiflatti beni artik yapmicam cunku gorunmez olmak istemiyorum... 167 boyunda 57 kiloyum,59 dum.platesten sonra 2 kilo verdim...

0|0
    0|0
  • Yüzdüm, voleybol oynadım, 2 sene öncesine kadar üniversiteden itibaren (yaklaşık 4-5 yıl) fitness yaptım... 2 sene boyunca aralıklarla devam etti ama iş yoğunluğundan düzene oturtamadım tekrar başlıyorum bu ay inşallah :/

0|0
    0|0
  • evde bişiler yapıorum işte=)

0|0
    0|0
  • Yüzüyordum fakat boynumu sakatlayınca bıraktım.

0|0
    0|0
  • dans ediyorumm

0|0
    0|0
  • voleybolcuyum zaten profosyonel.5.yılımı doldurdum bunun dısında her gun 4 saat spor salonuna gıdıp fıtness ve plates yapıyorum.voleybolu tavsıye etmem,neden dıceksın cunku geçıcı heves yada vucudu forma sokmak ıçın kullanılacak bır spor olsun ıstemem yaptıgım sporun.bıraz paylasımcı degılım sanırım:)fıtnessı cok tavsıye edıyorum

0|0
    0|0
    • ah ahh senin vucut bende olacaktıkiiiii

• o zaman bana şu fiziğini verde bikaç gün takılıyım :)))

• hay hay:))

• cimnastik güzeldir,hockey de

0|0
    0|0
  • Yüzme.

0|0
    0|0
  • Yiyip, içip, yatıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Voleybol oynuyorum 7 senedir

0|0
    0|0
  • bir ara plates ve step yaptm ama cok yorucu.sadece yürüyorum.

0|0
    0|0
  • tenis

kayak

yüzme

0|0
    0|0
  • evde mekik çekiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...