Hangi sporu seçmeliyim?

Karateye bir süre ara verdim. Yeniden başladığımda zorlanmamak için şimdilik başka bir spor yapacağım. En çok pilates yararlı olur gibi geliyor. Yani denge ve esneklik olarak bu tarz sporlardan hangisinin en çok yararı olur? Step, kardiyo, pilates vs. Bugün karar verip kaydolacağım. Ve biraz da kilo aldım.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• karate yapıyorsan ara verme derim sonra içinden gelmez yapmak. ikisini birden yap pilates ve karate ;) ben thai box kick box taekvondo ve body yapıyorum :D ( gerçi bodyi bıraktım ama yaptım sonuçta )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Platesi seç bence.

0|0
    0|0
  • amatör basketbol oynuyorum..ama bence en önemlisi düzenli spor 1 yıldır istisnasız her gün sabahları koştum koşuyorum

0|0
    0|0
    • işe yaradımı vya kilo verebildin mi ya da boyun uzadımı ?

• ben ağır beslenen bir insanım..3 haftadır parmağım kırık basketbol oynayamadım sadece koşularıma devam ettim yinede kilo aldım öyle diyeyim...onun dışında vücudumun sağlıklı olduğunu hissediyorum spor yaptıkça

• Cardio

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
  • at sur at uzerinde ok at iyidir.

1|0
    0|0
  • bence kardiyo ve step yap.esneme hareketleride iyi gelir.hepsini yap bol bol :)

0|0
    0|0
  • koşu hepsinden fazla kalori yaktırır + fiziki olarak rahatlarsınız.

0|0
    0|0
  • Taek-wando

0|0
    0|0
  • pilates kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Briç

0|0
    0|0
  • kendo diyorum, ötesi yok.

0|0
    0|0
  • karate ye git felsefesi var

kendini savunmayı da öğrenirsin

0|0
    0|0
  • step olsun

0|0
    0|0
  • Step iyidir.

0|0
    0|0
  • bnce bunlardan birini ister yap ister yapma ama kesinlikle koşu ve kndin esneklik çalış karateye geri döndüğün zaman zorlanma yaşamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• step bence.. peşine plates.

0|0
    0|0
  • plates yaparsın sabahları koşuya cıkarsın

0|0
    0|0
  • plates hem esneklik kazandırır hem kilolarını verirsin ayrıca sarkmaların falan varsa onlar da yoluna girer.

0|0
    0|0
  • Pilates ve yoga.

0|0
    0|0
  • cardio yap, spin classlara da katil varsa tabi

0|0
    0|0
  • ya da voleyli

0|0
    0|0
  • tenis seçmelisin