Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun insana gün gelir hatır bile soramazsın. Size de böyle oluyor mu?

evet arkadaşlar bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun insana gün geliyor hatrını bile soramıyosun o cesareti kendinde bulamıyorsun sana bir yabancı oluyor sizede böyle oluyormu

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• waow..gercektn harika soru.basligndan belli zatenn.neyse cvba gelelim.ben ayrildktan snra grüsmeye dvm etmeyi,arkadas kalmayi falan pk dogru bulmuyorm.insanin canini acitmaktan bi ise yaramaz,yaramiyodr.dost desen dost degl,sevgli dsen sevgli dgl.karsnda yillarini verdgn , herseyini paylastgn , kalbini verdgn insana kolay mi ybnci gzüyle bkmak?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kimsenin sahibinin biz olmadığını anlatıyor birisi işte

0|0
    0|0
  • o da seni seviyosa yada cok az seviyosa(yani sevgisi azaldıysa) bile normal bi konusma için görüş sonra sarıl bırakma herşey düzelir

0|0
    0|0
  • kim bu mesela? hangi kategoridekiler?

0|0
    0|0
    • nasıl katogori anlamadım

• pardon konu ayrılıktı. çok fazla şey okuyorum da aynı anda :) kusura bakma. doğal yani ayrıldıktan sonra böyle şeyler olur. şiddetli ayrılıklarda hele olur yani. nefret bile başlar bazen. ama o da bir duygu sonunda geçer gider. umursamayız falan unuturuz gider.

Kızlar Ne Diyor 12

• cok can yakıcı bir durumm gercekten

0|0
    0|0
  • böyle oluyor genelde selam bile veremiyorsun aslında insanın en çok canını bu yakıyor. istemedgn şeyleri yaptıgı zaman deli gibi kızmak isterken gözlerine bile bakmaya cesaret edemiyosun sen kmsin diyecek diye aslında sarılıp ağlayası geliyor insanın böyle bir durumda:(

0|0
    0|0
    • aynen öyle şuan onu aramayı okadar çok istiyorum ama cesaretim yok dönse bir sarılır hiç bırakmazdım savaşırdım onun için ama kıymetini bilemedim

• en azından dene bence hakediyorsa boşa gurur yapma

• sonumuz yok ama ben onu çok seviyorum

• oluyor maalesef bir selam bile çok görülüyor ..

0|0
    0|0
  • kımseye hesap sormadımda açıkçası kımseye hatır soracak ne zamanım,ne cesaretım nede ezıp geçılebılecek bır gururum var.burnum duşse yere dusup almam oturup bırde eskı defterlere hatır soramam.ısterse gebersınler banane

1|0
    0|0
  • ellerin olduktan sonraa benim değildir artık hayallerime bile giremez

0|0
    0|0
  • evet bana oldu. şu anda erkek arkadaşımla bu durumdayız :(

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum inşallah o duruma gelmem

0|0
    0|0
  • olmaz mı

0|0
    0|0
  • Hatır sorsan ne olacak karşındaki adam değilse ? Görmezden gelecek sessizleri oynayacaksa ?

0|0
    0|0
  • sen bugun bana "senden büyüğüm" diyen kız mısın? aynı yaş grubundan aynı tarz sorular...

0|0
    0|0
    • daha yeni girdim siteye üzgünüm ama benim arkadaş listem boş kimse yok

• Adamla biz sevgiliz ben gene soramıyorum benimle konuşmuyor çünkü :(

0|0
    0|0
  • evet sevgilimle arkadas kalma karari aldiktan sonra oyle oldum hesap sormuyorum hatta cok az konusuyoruz :(

0|0
    0|0
    • peki sevgiliden arkadaş olabiliyormu

• nasıl dayanıyosun ayrılmak isteyen omuydu senmi

• bendim ama ben bi kisiyle yapamiyorum ben buyum dedi bende yol verdim

Yükleniyor...