Saçını kazıtmış bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Biliyorum bir kaç kere sordum ama...

psikolojik açıdan hazırlamaya çalışıyorum kendimi...saçını kazıtmış bir kız hakkında ne düşünürsünüz?peruklu peruksuz istediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz

Güncellemeler:
not:sadece saçlarım gürleşsin iyileşsin diye yaptırıyorum çok yıprandı
başka yöntem yok mu diyen arkadaşlara:ben bu durumla dökülme yıpranmayla beş senedir uğraşıyorum aklınıza gelmicek kadar çok yöntem denedim kına yağ losyon ilaç şampuan sprey vs 5 doktor değiştirdim bu kararı almak kolay olmadı ama son çarem lütfen yorumlarınızı ona göre yapınız :)

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kışın yapmalısın bunu.

1|1
    0|0
    • kışın saç derime bakım yapamam ki dersler vs var :(

• ıı ııhh

• bağrına taş bas sen :(

Erkekler Ne Diyor 16

• Derdin nedir? Hasta mısın yoksa?

0|0
    0|0
  • uzun vadede güzel şeylere sahip olmak için kısa vadede feragat etmek gerekir..eğer işe yarıyacağını düşünüyosan hiç tereddütte kalma kestir gitsin ..biz zaten insanların hakkımızda ne düşünür ne söyler demesinden korktuğumuz için kaybediyoruz hep...kimsenin lafına bakmayan doğrularını net belirleyen ve hiç eğilmedne yolunda yürüyen insanlara hayranlık duyuyorum..

0|0
    0|0
  • Kazıtta herkes rahat etsin artık ya:)) Şaka bir yana yakışabilir ama ben kesinlikle tercih etmem

0|0
    0|0
  • Acaba bir rahatsızlığımı var derim hani kemoterapiden felan döküldüyse

0|0
    0|0
  • kazıtmaktan ziyade su bioplastan kullan olmazsa gıt cıldıye doktoruna kızsın sonucta bı sebebı vardır tedavi olursun...

0|0
    0|0
  • bence başka yöntemlere gitmelisin yani görünüm olarak bir bayanda hoş durmaz bunun psikolojiside ağır olacaktır emin ol güçlü olman şart

0|0
    0|0
  • tabii kızların saçı uzundur. ama saçını kazımış bir kız göze alışık gelmez ilgi çeker. ne oldu falan derler. kızlar saçını neden uzatır o da bilinmez. sanırım genlerinde var. peruk takma ne gerek var. ama takmak istersen şapka tak.

0|0
    0|0
  • Ya para için bunu yapıyordur ya da hastalığından dolayı kazıtmıştır derim.Ya da psikolojik sorunları da olabilir.

0|0
    0|0
  • Saçını kestiren kızdan hiç sevmem kazıtandan da nefret ederim .

0|0
    0|0
  • deli ya da hastalıklı.Yakında intahar eder derim.

0|0
    0|0
  • manyak derim...

0|0
    0|0
  • kesin psikoLojisi bozuk diyip yanından uzakLaşırımm :D:D

0|0
    2|0
  • saçlarını kazıtmak yetmez kii kısa tutmalısın yararı var o zaman...

0|0
    0|0
  • kazatıırmak sacı gurlestırır teorisi en bilindikdik yalanlardan biri

0|0
    0|0
    • herşeyi denemiş biri olarak son çarem diyebilirim

• şu an bende ona hazırlanıyorum işte ama gelen yorumlar pek parlak değil kendimi en kötüsüne hazırlicam

• uygun bır zmn belırle ama :) bol şanslar ınsallah faydalı olur

• Kestir, kestir iyidir kellik.

0|0
    0|0
  • Hayır, işe yaramaz.Boşuna yaptırma o nedenle yaptıyorsan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence kazıtma küçkkn benimde saçımı kaztmışlar aynı ama saçım gür değil biraz kısalt bence kazıtma

0|0
    0|0
  • bir rahatsızlığı var diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Kıyma saçlarına:(Mutlaka başka bi çözümü vardır

0|0
    0|0
    • aklına gelmicek kadar çok yöntem denedim 5 sene oldu sanırım son çarem...

• doktora git.yapma bence.

• belki de biraz kendi haline bırakmalısın.baksana çok uğraşıyomuşsun saçınla 5 senedir.Ne kadar çok stres yaparsan o kadar çok dökülür.

• ya rahatsızlığı vardır diye düşünürüm yada birşeylere isyan etmek amaçlı yapmış olabilir diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • kısa saç kadını genç gösterir severim.

0|1
    0|0
  • canım benim bi erkek arkadaşım bayagı kazıttı ama hiç faretmedi:( bence boşuna yapma

0|0
    0|0
  • 3 e vurdur peruksuz kullan

0|0
    0|0
    • peruksuz çok acaip olmaz mı

• peki bir kazıtiim de o an cesaretimi toplarsam dediğini yaparım

• bir arkadaşım kazıttı çok hoş olmuş bende kaıtsam mı diye geçirdim içimden ama çok uzun saçlarım kıyamam

Yükleniyor...