Son maç ile ilgili düşünceleriniz neler?

bu akşamki futbol maçı ile ilgili yorumlarınız nelerdir.(fanatik yorumlar içermesin lütfen)

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• izlemedim barcelona real madrid maçından sonra bu maçı izleyerek futboldan soğumak istemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• FB'liyim ve sonuca sevindim ama GS beraberliği yakaladıktan sonra çok riske etmemeliydi maçı galibiyete ihtiyacı olan bizdik ve topa FB'ni,nin sahip olmasına biraz izin verip kontratak kovalasaydı gs büyük ihtimal kazanabilirdi maçı berabere de bitse onlar için sorun yoktu tamamen fatih terim saçma sapan kişisel hırsından kaybettiklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • gs bu sonuçla şampiyonluğu azda olsa riske attı artk her maç önemli oldu hem gs hemde fb önündeki kalan maçları kazanıp kadıköye çıkarsa asıl kıyamet ozaman kopacak !

0|0
    0|0
    • umarım heyecanlı bir final olur.

• eğer son maç kalırsa öle bii final olucakkii millet brbrne giricek görüceksn bugün kü maçta bile yanımdki adamlar brbrne girdi düşünyrmda son maça kalırsa acaba daha kötü neler olucak !

• gs nin çok ama çok yanlış oynadığı maçtı.

sebebi şu;

5 puanlık fark var arada ve sen ölümüne atak yapıyorsun. kontra bile sayılmayacak iki pozisyonda gol yiyorsun ve maçı veriyorsun. istediğin kadar topa hakim ol pas yap atak yap yanlış strateji ürünü bu mağlubiyet.

çıkıp kontrollü sağlam bir takımla mücadele etse en kötü ihtimal bu maç berabereydi.

şimdi fb kendi sahasındaki maçı da alırsa gs ye güle güle...

0|0
    0|0
  • maç gs'nin hakkıydı. ama kaybettik. bir gs'li olarak tebrik ederim fb'yi. sonucunda 3 puan onların.

0|0
    0|0
  • Maç fena değildi Ben fb li olarak sonuçtan mutluyum. Ama gs bu akşam çok şansızlık yaşadı.

0|0
    0|0
  • yenildik ulan yenildik tamam. stat on numara galatasaraylı taraftarlar asil taraftardır herzaman. yenilsekte şampiyonuz zaten.

0|1
    0|2
  • top bizi sevmedi...ya da bizim forvetteki adamlar gününde değildi ya da gerçekten şansızlıktı...HALA GALATASARAYYYY

0|0
    0|0
  • gs bu feneri kadıköyde affetmez. orası kesin

0|1
    0|2
  • maçlara deıl kupalara bakıyoruz o kupa kadıkoyde kalkacakk . noktaa...

0|0
    0|0
  • FENERLE KİMSE BAŞA ÇIKAMAZ Nihoohaheheah ! :ı

0|0
    0|0
  • gs nin hakkıydı gerçekten. talihsizlik gerçekten. ama skora bakar olay yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın bence.

0|0
    0|0
  • çok gereksiz ve kalitesiz bir maçtı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bitti gitti işte

0|0
    0|0
  • topu oynayan galatasaraya kazanan fb hıc adıl bı mac deıldı buda benım dusuncem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...