Hoşlandığınız çocuk sırf arkadaşı sizi seviyor diye.. Sonra samimi olup yüzünüze bile bakmıyorsa ne yaparsınız?

ben şu an suratına bile bakmıyorum..hoşlandığım çocuk benim için önemsiz birisi olmaya başladı..bundan 1 hafta önce başka bir kızdan hoşlandığını duydum..ve aramzıda gayet iyiydi..şimdi ise sanki pişman oluyor..bana karşı bir şeyler hisseden birisi daha vardı..onun arkadaşından başka..bende onla konuşmaya başladım..ama arkadaşça..oda bu druma çok bozuldu kıskanıyor sanki bir ders boyunca kıpkırmız oldu..ondan sonra bana bakmıyor sanki zaten bakıp bakmadığını bilmiyorum hani..gözlerimin içine bakıyor..öylece kkalıyoruz ama karşıdan yürüdüğümüzde hiç konuşmuyor ve birbirimize bakmıyoruz bir yabncıdan daha uzak gibi davranıyoruz sizce nasıl davranmalıyım?..4 aydan beri ben ondan çok hoşlandıyorum..ama benim için önemsiz birisi olmaya başladı..arkadaşıda herşeye mani oluyr..ks da soru soruyorum bir türlü düzgün bir şekilde cevap alamadım..inanın..lütfen ciddiyete alın arık..yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim :))

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bende ona aynısını yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...