• Sor
  • Bence

Bu da mı şike?

Kabul ! Oyun oynamayan bir Fenerbahçe !,Kabul ! Bir türlü kart göstermeyen düdük çalmayan bir hakem !Kabul ! %99 kazanıcak gözüyle bakılan hırslı Galatasaray !Kabul ! Kabul !Kabul ! Kendi evinde , kendi seyircisiyle 5 puan farkla , avantajla , %59 luk topa sahip olma oranıyla oynayan , bastıran pozisyon bulan ama sadece duran toptan 1 tanesini gole çevirebilen Galatasaray.. Bir yandan derbide , deplasmanda , seyircisiz , desteksiz , puan farkıyla , dezavantajla oynayan, fazla pozisyon bulamayan ama buldugu pozisyonları da 2 gole çeviren yinede direnen Fenerbahçe...Günlerdir burada Fenerbahçenin Arenaya gelmesini bekleyen birçok arkadas vardı..Geldik, yendik , Geri dönüyoruz ! Soruyorum arkadaslarımıza ; Bu da mı Şike ?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• İlk cevap benden olsun EN BÜYÜK FENERBAHÇE

• Ben başka büyük göremiyorum :)) İnancım , Fenerim yüzümüzü kara çıkarmadı... Bu takıma ölünmez de kime ölünür ?

• Öncekileri Göster
    • sanırım :) almıslar bile :))

• evet almışlar çok önemli değil ama böylesi daha iyi oldu göze daha hoş geliyor en azından :))

Erkekler Ne Diyor 9

• hakkınızla aldığınız maçları galatasaray hep kutladı! ve şike olayını da galatasaray çıkarmadı! biz çirkefleşmek yerine tebrik etmeyi seçeriz. şu da bi gerçek ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Aziz Yıldırım içerideyse bugün savcının canı istediği için değil belgeler içindir. şu aziz yıldırım takımınızın adını karalıyo siz hala tapıyorsunuz anlamsız olarak. bende feneri anlamıyorum.

• elbette değil haklı sitemini saygıyla selamlıyorum.

• onu bunu bırakta gs bogazköprüsünü gecti boklu derede boguldu mallar hahahah:D FENERBAHCE BU ALAYINA GİDER KOYDUKMU LAN EZİKLER

• :DDD :)))

• bu şike değil, bu ilahi adalet

• talihsizlik.

• Şiki şiki baba şarkısını buradan tüm fenerbahçeli yurttaşlara yolluyorum. Tebrikler can caazlarım.

• :)) n diyeyimm kii

• Öncekileri Göster
    • ahahahah :D

• :)) :DD

• Şıkeyle şampıyonluk ne kadar kolay fenerbahçe hala akıllanmadılar ezıkler

• :))) Şike ? :)))

• Öncekileri Göster
    • ne güzelde yenildiniz be

• bugün ve sizi yendiğimiz onca maçta şike var mıydı arkadaşım sen ondan haber ver :)))))))

• yapıcak bişey yok

• lig bitti mii anlamak mumkun deıl dıyorsun kı bastıran gs kabul edıyorsun bu damı sıkeyle ne alakası var :=))) futbolun adaletı yokk golumuz frıkıkden gelmıs olabilir... ama sız ıkı kere geldınız ıkısı gol futbol bu işte bu... size ne desek bos...ama sene sonu gorusuruz...bız kupaya talıpızz...sız gs maclarına fark burda...surda 3 hafta daha dayanın o kupa kadıkoyde meloyla selcugun elınde kalkacakk gökyüzünee <3 en büyük GALATASARAYYY :=)))

• Nafile tela&#351;ları ;))

• Öncekileri Göster
    • :))) tamam bebe&#287;im :)) tamam sakin ol ge&#231;ti..

• hahah bebe&#287;in kurban olsun sana :D:D

Kızlar Ne Diyor 4

• ben soylemistim yencez diye :D

• Ben g&#252;nlerdir s&#246;yl&#252;yorum :))))

• Tanrı sizi kayırıyor ortodox takımı :/

• yöö, emma adamlar tek kale oynadi sanslari yokmus bizim oldu <3

• atamayaana atarlar bitanemm :)) Fenerbah&#231;enin &#246;l&#252;s&#252; bile yetti (:

• Öncekileri Göster
    • :))) nafile tala&#351;ları izliyoruz &#351;imdi :)

• asdfgh

• şimdı bu yazıyı objektıf şekilde okuyorum tarafsız takım tutmayan biri gibi bir b.. anlamadım galatasaray beşiktaş derbisini kazandığında beşiktaşlılardan çok fenerbahçenin sesi çıktı yok ofsayt yok şike ne farkeder ki biri alır biri kaybeder havallanmanın anlamı yok galatasaray kazansaydı şike derdi fenerbahçe taraftarı o yüzden boş fanatizme kalp vermek yerine takımların galibiyeti mağlubiyetini normal insan gibi kutlanabilir gs fb bjk taraftarına akıl diliyorum fanatizm değil :)

• havalanmaktan kastın nedir ? tarafsız bırı oldugunu savunarak besıktaslılardan cok fenerlıleerin sesi &#231;ıktı dıyosun ? tarafsız olan biri olaya bu sekılde bakmaz... Ofsayt yok dıyosun :)) bana ofsaytın tanımını yapsana... &#304;yi bak o pozisyona gelen ortada melo nerdeydi ? ;)))

• Okumaya &#199;alı&#351; ? &#214;ncelikle konusmalarına dikkat et.. Sonra yorumuna gelelim... Ofsaytı sadece fenerliler s&#246;yledi dimi ? Tarafsızsın yorum yaparken ;)) g&#252;l&#252;yorum sadece... Sakin dur diyosun gecen hafta galatasaray besıktası yendıgınde taraftar floryada &#351;ampiyonluk turu atmadı mı ? Futbolu senınle beraber anlayan nadir bayan varmıs bunada g&#252;l&#252;yorum sadece... Tarafsız olan biri futbolu ne kadar takip eder ? Ya da tarafsız olarak havalanıcak birsey yok diyorsun :)) Tutarsız olma.

• Biz sevinicez tabii arada ki farkı 2 ye ındırdık hep deplasmanda hem de baskıya ra&#287;men... Tarafsız ınsan politik olur... He bo&#351; i&#351; demi&#351;sinn bencede s&#246;ylediklerin bo&#351; :)))

Yükleniyor...