Meraklanan beklenen heyecanla ölüp ölüp dirilen maç sona erdi. Ligin kadere ne olur sizce?

ewet arkadşlar derbi sona erdi ve fb yine gs yi deplasmanda devirdi 1-2 sizce bu sonuçla ligin kaderi nolur ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Ligin kaderi ; Fenerbahçe Şampiyon !

0|2
    0|1
    • son maç kadıköye kalırsa dediğin gibi olur !

• gorusuruzz :D canım galıbıyetler sızın kupalar bızım sız bızı yenmekle sayfa sayfa sevınc gosterılerı sunmaya devam edın :D:D:d

• :)) sayfalarca hakaret ettiniz ? günlerce yenicez dediniz yazdınız çizdinizx biçtiniz :) siz ektiniz biz biçtik :D

Kızlar Ne Diyor 5

• ian somerhalder foto haklari bana ait:):) yapma bunu yapma bunu:)

0|0
    0|0
    • hastassn sanırım :))

• hımm sanal aşkın yanii anladım :) psikologa gtmene gerek yok anlat çaresni bulurz gerkse beyfendyi getrrz ! ;)

• :) Allah ne güzel yaratmis iste. gözleri dudaklari uyum icinde. yüz ifadelerinide seviyorum. karakter olarak hos. ama iste en fazla sanal ask:)

• fener sampionnn bukadar basit

1|1
    0|1
    • henüz biten bişey yok arada 2 puan var asıl maç kadıköyde olucak oda fb favori !

• Şampiyon kanarya :)

0|1
    0|1
  • cakmam ama cevap veresim geldi :)

0|0
    0|0
  • hadi hepinize geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şampiyonluk yarınlara kaldı ... Söyle cimbom söyle söyle ne oldu ?

Bu maçın tek bir anlamı var ilahi adalet. Galatasaraylıların üzülmesini istemiyorum ama her sene olan bir şey bu . Biz buna psikolojide öğrenilmiş çaresizlik diyoruz. Tarkanda gülümse kaderine diyor. Ve ben diyorum ki Kyduk mu ?

0|0
    0|1
  • heycandan odamdaki topa vurdum volkan gelip onu bile tuttu :)

şampiyooon Feneeeer:)

0|0
    0|2
    • volkan bazı eksik yönelerni de giderdiği sürece önümüzdeki senelerde kesnlkle avrupa gider !

• ewet özellkle gs maçlarnda inanılmaz özvenine sahip !

• demek ki buyuk oyuncu :)

• bu mactan kazanclı cıkan lig tv :D bız yıne GALATASARAY olarak sampıyon olucazz durduramaz kımse bizi :D

0|1
    0|0
    • kazanan hem lig tv hemde tabikii iddaa barça maçı gibi bu maçtada vurgun yaptılar !

• fenerbahçe kupa maçına yedek kardo ile çıkmalı o takdirde süper finalde şansı devam eder.

0|0
    0|0
  • Bence henüz şampiyon demek için çok erken.Bence Gs daha avantajlı çünkü Trabzonspor ile oynayacaklar ve şimdiye kadar yenemedikleri bir takım değil aksine eksik ve yarıştan vazgeçmiş bir takım.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş maçında Melo nun ofsattan attığı golle kazandığı puana saysın bu maçı galatasaray

0|1
    0|0
  • G saray shampion olur

0|0
    0|0
  • Kaderi paun eşitliği olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...