Yarın o öğretmenle ne yapacağım ben? Ne olur senem için çok çok önemli.

Şimdi bizim bir ders hakkında sınavımız olacak çok çok önemli bende onu bitiremediğim için geçen hafta o kadının dersi olduğu gün okula gitmedim, cumada o önemli sınavı yapmışlar, bende doktor raporu yok, bilmiyordumki sınavın olduğunu, şimdi yarında yine o ders var, rapor yok 0 çakma ihtimalide var, yarında gitmeyip akşam doktora gidip rapor mu alsam cuma günü ve yarın için yada gidip kadın raporunu verdin mi diye sorarsa evde unuttum yarın sizede gösterip içeri vericem mi desem, yada cuma günü çok hastaydım gidemedim bugün okuldan sonra açık özaman gidicem mi diyeyim ? yardım edin nolur çok önemli..

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• geçmiş güne kimse rapor vermez rapor aldığın günde adam mı öldürdün hırsızlık mı yaptın bilemeyecekleri için. raporun yoksa çok yakın bi akrabanı kaybettiğini söyle üzgün ayağına yat damardan gir. olmadı hoca yapmıyo mu her türlü son çare olarak git ya rapor al tarih kısmına beyaz kağıt yapıştır fotokopi çektir tarih kaybolucak sonra üstüne ya kendi el yazınla yazıp geçmiş tarihi yazıp tekrar fotokopi çektirip okula verirsin yada bilgisayar dan tarihi çıkartıp o kısma kesip üstüne yapıştırıp fotokopi çektirirsin güzel olur yani. yada rapor aldım müdüriyete teslim ettim e okula geçmişlerdir bakın ordan diyip blöf yapabilirsin sana kalmış -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...