Buz patenini beceremeyen var mı?:-D

Evet dün bunu farkettim ve en az on kez düştüm kenarlardan tutuna tutuna gidip geldim dengemi kuramadım ve birdaha tövbe diyorum benim gibi komik hale düşen var mı:-D?

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• nişanlım gidelim falan demişti hiç bilmem etmem rezil olmamak için arkadaşlarla toplandık açılışı yaptık epey de rezil oldum sonra işi çözdüm tabi nişanlımla gittiğimde sorun olmadı :)

0|0
    0|0
  • Leğenle kaydırırsan olur.

0|0
    0|0
  • Ben kar yağdığında yürüyemiyorum bile değil ki buz pateni

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım 1.90 boy 105 kiloyla adım başı düşüyordu. Acayip dikkat çekiyordu :)

0|0
    0|0
  • acayip buz pateni yaparım hatta öyle iddalıyım ki sonunda ağzım burnum kırılır o derece

0|0
    0|0
  • :D:D guldum cunku bılmedıgımde dusmustum D: sımdı bılıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İlk gittiğimde arkadşlımla el ele tutuşa tutuşa gittk sonra ortaya gelince beni bıraktı bende geri gitmeye çalışırken düştüm ama çok fena düştm sonra ordaki hocalar beni kaldırmak isttedim yok pateni çıkatıcam diye tutturdum onlar gülüyr hemde beni ikna etmeye çalışıyor benim arkadaşta videoya çekmş çok rezil omştm :D

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim denemem de :) Çanağı kırmaya niyetim yok..

0|0
    0|0
  • paten kayan biri için kolay :) ben 2 sefer düştüm snra düşmedim :) alışana kadar oluyo ama buza düşünce de feci acıyo bee :(

0|0
    0|0
    • Yok be ben o kadar kötü düşmedim hiç:-D

• çok feci oturmuştum ben :) 2 sefer düştüm ama ilk düşüşüm acayipti gülsem mi ağlasam mı bilememiştim :)

• yapmayı çok istediğim ama hiç yapmadığım bir şey. Çok isterdim. İyi yapacağımı düşünüyorum nedense.

0|0
    0|0
  • çak bi beşlik

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım ama normal paten denemiştim ayaga dahi kalkamadım :D

0|0
    0|0
  • Bir kere denedim, adımımı attığım anda yerde buldum kendimi :(

0|0
    0|0
  • ben bıraz bılıyorum..dùşmeyecek kadar.

0|0
    0|0
  • önc paten kayarak başka sonra buza ininc zorlanmassin

0|0
    0|0
  • ben çok seviyorum beceririm ama arka arkaya kaymayı bir türlü beceremedim

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin. Arkadaşımın elini bırakamamıştım ilk gittiğimde:)

0|0
    0|0
    • Ya banada yardım ettiler sağolsunlar ama onlarla düştüm hep:-Dbiraz ortaya gidiyoruz bırakınca beni çığlık atıyordum:-D

• Patenden çok mu zor?

0|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum pateni:-D

• :-D çok eğlenceli olduğu kesin:-D

• Patende kayıyorum fazla zor değil tek sorun patenin arkasındaki gibi fren olmadıgından durmak icin ayaklarını belirli bir pozisyonda tutuluyor duruyorsun

• önce zor gelir

0|0
    0|0
  • ben canım ..of

0|0
    0|0
Yükleniyor...