Sevgilinin ismini koluna dövme yaptırır mısın?

Erkekler, sevgilinizin ismini kolunuza dövme yaptırır mıydınız? Eğer yaptırırsanız hangi duygularla yaptırırdınız? Sevmeyen böyle bişeye kalkışmaz sanırım di mi? Kalıcısından bahsediyorum tabi:)

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen 6 yıl önce nerelerdeydin? Benim aklım nerelerdeydi?

Çok güzel bir fikir ama kalıcısını yaptırmak eğer birşekilde ayrılırsak riskli olur, diğerlerine anlatamazsın durumu, anlatırsında bunu kabullenmezler. Ama evlenince neden olmasın yada evlenmeden bir süre önce... Gururla prensesimin adını tenimde taşımak isterdim... Başkasına anlatmak zorunda değildim o dövmeyi, çünkü onu sevdim, belki bu ona çok güzel bir jest olurdu..

Artık adını tenime kazıyacak kadar birini sevebilir miyim bilmiyorum ama prensesimin adının kalbime kazıdım... Bugün çıksa karşım tekrar yarın sırtıma kocaman yazdırırım.

Bence sevdiğin insan için çok güzel bir jest, çok romantik. Ve yalancı aşklar, sahte yüzükler gibi kaldırıp atamayacağın birşey, kalbindeki sevginin tenindeki imgesi...

0|0
    0|0
    • benim erkek arkadasım yaptırmış:) adımı kolunun yan kısmına yazdırmıs cok sevıyrum onu bende onun ısmını yazdırıcam en kısa zamanda bu arada kadehtekı yakamoz karsına ole bırı cıkarkı kalbıne beynıne vucuduna onu kazıycak kadar seversın sen bıle sasırrırsın bende sevemem sanıyodum suan asıgım..

• ben yengecım:) erkek arkadasım terazi capkın derler ama o sadık:D en azındanben ole hıssedıyorum aman burclar etkılyo ama karakterde onemlı

• terazilerin çapkın olduğun sanmam, ikizler çapkın :) teraziler ılımlıdır, sadece karar verene kadar herşeyi düşünürler. Bir olayın iki tarafından da bakarlar. Romantik olma eğilimleri var ;) Sen burçlardan çok karakterine bak çünkü planetsel enerjiler kaderimiz değil potansiyellerimizi göseriyor. Onları aşayıp yaşamamak bizim elimizde.

Erkekler Ne Diyor 10

• dövmecilerin hiç tavsiye etmediği bir şey,yaptirmam arkadaş,sizde yaşiniz genç ise pişman olacaksiniz,nah buraya yaziyorum :D

0|0
    0|0
  • kolamı hönk?oda neymiş biz kalbimize kazındık ismini..

0|0
    0|0
  • evet ben sevdiğimin adını kalıcı olarak yaptırdım. Galatasaray yazdırdım

2|0
    0|0
  • yaptirirm ama gecici dovme olur ya ayrilirsak yenisine bunu nasil aciklayacam hepsinin adini yazacak olsam vucudumda bos yer kalmaz be ama esim olursa ayri onunkini kalici yaparim hatta gogusumde seve seve tasirim

0|0
    0|0
  • hayir yaptirmam. ama onunla evlendigimde yuzuk takmak yerine yuzugumu dovme yaptirmayi planliyorum.

1|0
    0|0
    • dövme yüzüğe birşey demedik .)

• tamam ben de dövme konusunda genel bir açıklama ihtiyacı hissettim o an:)

• tamam :)

• Öyle ezik erkekler var mıdır acaba

1|0
    2|0
  • Yaptırmam asla

0|0
    0|0
  • ben nefret ettıklerın adını yazdıra bılırım

0|0
    0|0
  • Yaptırmasından ziyade nereye yaptıracağı önemli?

Değil mi ama:)))

0|0
    0|0
  • Yaptırmam...! çok ama çok saçma...Dövme yaptırarak neyi ispat edeceksin.Sevginizi mi? Kalbine yaptırabiliyormusun o dövmeyi, o zaman ben seni ayakta alkışlarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• tabiki seven yaptırır ama yaptırmamak daha mantıklı hayatta ne olacağı belli olmaz çok sevdiğim çok güzel giden bi ilişkim var dersin hiç beklemediğin anda biter

yaptıran kişi o anki hisleriyle yaşayan ilerisi için yaşayabileceği sorunlara hazırlıklı değildir

0|0
    0|0
  • dünde bunu erkek arkadaşımla konuşuyoduk.2mizin beğendi bi resmim vardı parası olursa dövmesini yaptırıcağını söyledi eminmisin dedim neye emin olucam ki dedi bende şaşırdım gerçekten düşünmesi bile şaşırtıcı geldi yaptırırsa azım açık kalır saatlerce :)

0|0
    0|0
  • Ben şahsen yaptırmam yarın öbürgün ayrılık olursa o dövmeye baka baka kahrolurum unutamam yazdırdığıma da pişman olurum...

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0
  • Pfff

0|1
    0|0
  • karışık bir dövmenin arasına hiç anlaşılmayacak şekilde isminde geçen harfleri yazdırabilirim, o bile anlamaz belki ama baktıkça verdiği azabı , aşkı hatırlamak adına iyi olur.

0|0
    0|0
  • Yaptırmam,sevgilimin de yaptırmasını istemem.

0|0
    0|0
  • yaptırmam...

0|0
    0|0
  • henüz onu hakedecek birini bulamadım maalesef :S

0|0
    0|0
  • evet eşimin ismini yaptırırım

0|0
    0|0
  • Hayır yaptırmazdım.