Real Madrid - Barcelona dan sonra GS-FB derbisi na kadar zevkli olur?

Sizce dünkü derbiden sonra bizim derbi ne kadar zevkli olur ^^

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• Elbette bahsettiğin maç bir dünya derbisi ve bizim ülkemizde oynanan futbolun ne kadar acemice olduğunu gösteriyor ama biz de kendi küçük ülkemizde oynanan küçük futbolumuzdan ve bu futbolun en önemli derbisi olan Fenerbahçe Galatasaray maçından keyif alıyoruz, hiç şüphesiz!

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 20

• her macın tadı baska.. clasıco yu ızlerken ayrı heyecan törkiş clasıcosunu ızlerken ayrı bır zekada dusunıyorum

0|2
    0|0
  • gayet zevkli olur hayat durdu derdi olanlar bütün dertlerini unuttu:))

0|1
    0|0
    • orası öyle hocam ama ne biliyimi dün müthiş bi kaliteli bi maç oldu bizim oyun nasıl olacak acaba ^^

• tabi futbol kalitesi olarak tartısılmaz ispanya futbolu bi çok tık yukarıda.

• %10'u kadar :( Madriiiiiiiidd her türlü yenicekti :D 4.00 oran temiz

0|1
    0|0
  • Sadece FB ve GS liler için zevkli olur bizdeki ama real vs barca derbisi tüm dünya için zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • ya bu soru bile dünkü maça saygısızlık el clasıco maçından sonra buna maç mı derim ben :)

0|0
    0|0
  • bu derbi türkiye için önemli bir derbi hayat durur aga madride falan takılanlar bu maça takılmıyorsa sallıyordur bu maç süper ligin anlamı dünyanın gözü de bu maçta olacak

0|0
    0|0
    • takılmıyoruz demiyoruz ama o kadar önem arz etmiyor, dünyanın gözü bu derbide değil, zaten bunu dünya derbisi yapan futbol kalitesi değil, öncesi ve sonrasındaki olaylar

• dünyanın en büyük derbileri arasında ön sırada yer alan bir maç bu neden bahsediyorsun barca real yıldızları için takip ediliyor illa futbol diyorsan premier ligi izle futbol gör barca madrid süper takımlar ama bu derbiyi bu takımlardan dolayı geride tutulamaz bu maç başka bir maç ayrıca futbol kalitesi son maçlarda düştü süperligin en kaliteli maçı bu maçtır özellikle kadıköyde oynanan karşılaşmalar

• süper ligin en kaliteli maçı ama kaç ülkede yayınlanıcak? veya ne kadar ilgi görücek.. sonuçta premier örneğini verdigine göre bir fark oldugunu sende fark ediyorsun real barca sadece denk geldiği için verilen örnek...

• daha fazlası... fb-gsden bahsediyoruz lan.

0|0
    0|0
  • valla izledim epey keyifliydi heyecan dolu o kadar da küçümseme bence.

0|0
    0|0
  • Niye zevkli olmasın

0|0
    0|0
  • Gs-fb maçını izledikten sonra turgutluspor-corumspor maçı gibi oldu gs fb el clasico

0|0
    0|0
  • ben daha cok zevk aldım bızım derbidee tek aksık galıbıyetımızdıı :D:D canları saolsun aslanlarımızın :D

0|0
    0|0
  • daha zevkli olacağına eminim..barcelona maçı beklediğim kadar heycanlı geçmedi aslında

galatasaray-fenerbahçe maçı daha gergin daha hırslı geçecektir buda doğal olarak heycanı arttırır.

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak fb gs maçından aldığım zevki hiç bi maçdan almam.

0|0
    0|0
  • önce el clasico

sonra el spastiko.

bu işler böyle :)

0|0
    0|0
  • Daha zevkLi Olur snuçta GALATASARAY-fb yani...

Bi başlayalımda kanaryanın Tüylerini Yolalım...

0|0
    0|0
  • bana ne ispanyadan.

0|0
    0|0
  • galatasaraya üzüldüm cidden çok güzel goller kaçırdılar..

0|0
    0|0
  • Anlatılamayacak kadar zevkli olur herhalde :)(

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Valla Real kazandı yaa, bundan sonrası hiççç umrumda değil :)

0|1
    0|0
    • ^^ aynen nihayet bir dönem sona erdi :P

• Kesinlikle.O kadar rahatlamış hissediyorum ki; bir bilsen :)

Yükleniyor...