• Sor
  • Bence

2 günlük şok diyet yapmayı düşünüyorum, ne diyorsunuz?

Biliyorum çok sağlıksız ama 53 ten 55 kiloya çıktım ve tartıya çıktığımda yüzüm gülsün istiyorum, sadece 2 gün yapacağım ve tekrar yapmayacağım. aynı zamanda ağırlık çalışmasıyla destekleyeceğim. diyet şu: link ne düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• arkadşm 53 kiloda açken tartlmşsndr 55 kilodayken de tokken tartlmşsndr o kadr ciddye alma ;) başka şeylr de var söylemyrm :)

• ne gibi

• Öncekileri Göster
    • pes ettin :D

• napm pes ettrdn :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence sabah aç karnına ve tuvalete gittikten sonra tartılmalısın.Tartılma zamanı önemli.Farklı çıkabilirsin yoksa 2 hatta 3 kilo bile.Şok diyete gerek yok demek istiyorum .

• çık spor yap

• Ya bşwer zaten normal kılodasın yaw keşke bnde 55 olsam 52 de kaldım D:

• 2 gunde şok olursun, vücutda o şoku sana dengesızce yasatır...

• nasıl yani

• Öncekileri Göster
    • nayn dağvut :(

• Liposuction yaptırıcam :(

• EE sonra...2 Günde bi şoka girersin..sonra bir günde 2 kg daha alırsın..saçmalama yahu..doğal ve şekillenerek zayıflasana..kovalayan mı var..ne diye ve neyin uğruna sağlığınla oynuyorsun ki..Fiziğinle ne kazanacağını sanıyorsun hı..?

• göbeğim çıkınca sinirim bozuldu bir an önce kurtulmak istedim işte böyle yollara başvurdum bende napayım :(

• Öncekileri Göster
    • 63. gibi yazdın sandımda ondan..Hafif balık eti iyidir yahu..bence koru yeter...

• evet hafif balık etliyim böyle sıkınca ele geliyor bir de beyazım aslında evet düşününce iyi olabilir :D

• şokmuş harbiden..o ne ya meyva veya meyva suyu -_-

• Güzelleşmek için her yol mübah :( Hollywood diyetinde 2 gün meyve suyu, sonraki günler sırf protein yiyosun..Çok denedim mayk..Beceremedim :D

• Ahahah napcan mayk hayat :D

• Hiçbirşeye yaramayacak.

Kızlar Ne Diyor 6

• dene bakalım ne kadar fayda göreceksin=)

• Bence diete gerek yok kilon gayet güzel dikkatli beslenerek fast foodlardan uzak durarak kilonu muhafaza edebilirsin. Birde diet yerine spor yap sıkılaşırsın

• ben hep bu kadar yerdim neresi şok diyet.ayrıca 55 kilo gayet iyi ben de 55 olmak için uğraşıyorum :)

• sakın yapma sonradan hızlı ve sağlıksız kilo alırsın ..

• 2 gün boyunca sadece meyve suyu iç.

• sende böyle şok mok yapsana kezban

• Öncekileri Göster
    • hayat kosunca güzel, kelebelerı goreceksın.. sonra benım yuzumu..

• calıscaksın nan , baska yolu yok..

• 2 gün yapacaksan hiçbişey yeme sadece su iç,ölmezsin % 100 garanti veriyorum.

Yükleniyor...