Buradaki tüm arkadaşlarımın anne babası ayrı çıkıyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birşey dikkatimi çekti de...

Bu sitede hangi arkadaşımın anne babası hakkında bir durum söz konusu olsa, hepsinin anne babası ayrı çıkıyor.Yani tamam, bu sitede herkesin anne babası ayrı değildir ama bu sitedeki arkadaş sayım fazla ve bu oran %95 leri filan buluyordur.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim annemle babam 2,5 yıldır ayrı mecburiyetten!

0|0
    0|0
    • Çok fazla kişi var yaa, acaba anne babası ayrı insanların bu siteye çeken özel birşey mi var acaba?

• yemin ederim babamı görmediğimden beri canım çok fena sıkılıyor günler geçmek bilmiyor 100 kez depresyona girdim belki bu yüzdendir bu siteye gelişim

• Olabilir, belki insanlar dertlerini anlatabilecek bir yer arıyordur.Özellikle anne babası ayrı olan kimseler...

Kızlar Ne Diyor 5

• anne ve babası ayrı olanların o kadar çok olacağını sanmıyorum.annem ve babam ayrı değil ve bunun için çok mutluyum,aile olmak bütün olmaktır ama bazen bir bütünün parçaları olunamıyor herkes farklı bir yap-bozu tamamlıyor.sebebi bu bence.

0|0
    0|0
  • ayrı değiller ama annem bazen çok bunalıyoo Allahım dullar kervanına katılsam ne olur diyoo

(babam emekli herbişe karışıyoo) bi dur be adam be yaa

0|0
    0|0
    • baban ölmediği müddetçe annen dullar kervanına katılamaz ki. en fazla boşanmış olur. dul, eşi onunla evliyken ölmüş kimsedir.

• o da onu söylüyo işte boşanmaz onlar asla babam annemsiz dakka geçirmez yanından ayırmaz annem bazen bunalıyoo=) içten söyledğini sanmıyorum

• benimkiler evliler hala.

0|0
    0|0
  • ayrılar.

zaten artık bosanmalar coguldugundan sasırtmıyor bu ıstatıstıkler benı

0|0
    0|0
  • benım de ayrı

0|0
    0|0
    • Bak mesela, seninle arkadaş değiliz ama daha çıkıyor yani, ayrı olanlar.Acaba bunun bilimsel bir açıklaması var mıdır ki?

• baba psıkolojıde güvenı temsıl eder,yanı temel güvensizlik ve sevgı boslugu...

• Hayır, o anlamda demedim.Normal hayatta çevremde boşanmış insan yokken, bu sitede hemen hemen tüm arkadaşlarımın, ki çok fazla arkadaşım var, anne babalarının boşanmış olması.Yani bu sitede bu durumu çeken birşey mi mevcut acaba.

Erkekler Ne Diyor 3

• Vala benimkilerde tam 1 yıldır ayrı...Annem hakkın rahmetine kavuştu da...Diğerleri için de bişi diyemiyeceğim...Demek Ayran içmiş Ayrı düşmüşler ...Süt mü tavsiye etsek ki acap... :-)

1|0
    0|0
  • hala birlikdeler ve beraber yaşıyoruz...

0|0
    0|0
  • ben bir kac kisi harici denk gelmedim burada anne babasi ayri olana

0|0
    0|0
Yükleniyor...