Gerçekten feminist bir kadının var olduğunu düşünüyor musunuz?

Gerçekten feminist bir kadının var olduğunu ben düşünmüyorum ve samimiyetlerine de asla inanmıyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Banada cokca derler oysakı alakası yok

Bırı erkeklerın ne yapmakta olduğunu yüzlerıne dıyınce

bu femınıstlık oluyor.Femınst olsam gercekten surda hıc bır erkeğe cevap bıle vermez konumunda olurdum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence evde kalmis kizlar feministige soyunur tabi evlenemedim diyemiyor feministim erkeklerden nefret ediyorum diyor hah sozde kadin haklarini savunuyormus

0|0
    4|0
  • Feminist kelimesinin zıt anlamlısı nedir, bileniniz var mı?

:P

0|0
    0|0
  • var,bir kacina denk geldim, lezbiyenler ve cocuk yapma olayina dahi karsilar.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bulunduğun ortamda gereksiz, saçma sapan erkekler çoksa, ve sen bu insanların hal ve hareketlerinden hoşnut değilsen, direk"feminist" yaparlar seni.

türkiyede feminist olunabilir rahatlıkla.

0|0
    0|0
  • Emma Goldman okudunuz mu?

0|0
    0|0
  • entelektüel eltyapısını yeterince oluşturamamış olanlara denk gelmişsindir. bir ara benimkilerle tanıştırayım seni, teslime nesrin'den girip judith butler'dan çıktıklarında yeniden düşünürsün samimiyet üzerine...

0|0
    0|0
    • Öyle galiba,ben bunu sırf kendi menfaatleri uğruna kullananlara rastgelmişim.

• öylelerinden çok var, erkeklerle olan travmatik ilişkileri nedeniyle feminizme soyunan da çok var. ancak bir felsefi akımın tüm savunucularına samimiyet demek de haksızlık olur bence, bu ülkede ve tüm dünyada can siperane çalışanları var çünkü, üstelik haklarındaki tüm önyargılara rağmen! bak mesela bu dernek entelektüel çalışmaları en yoğun olanlardan:

link

ayrıca içlerinde hetero ve hatta evli kadınlar da var paşalar gibi...

Yükleniyor...