Havuzda ilk gidecek birisi için önerileriniz neler?

ben yüzme kursuna başlıyorum bu ay. acaba giderken yanında şunuda götür dedikleriniz neler var? ilk kez havuza gidicem. mayo, bone, gözlük ve havlu dışında tabi. girmeden ne yapılır nasıl hazırlanılır?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Havuza girmeden duş alarak ve ayaklarını özel bir sıvıya sokarak giriyorsun.İstersen yanına terlik de al ama almanda şart değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• girmeden önce ve çıkar çıkmaz duş almalısın.kulakların için tıkaç almayı da ihmal etme.su yutmamaya özen göster.çıktığın zaman portakal suyu iç.

0|0
    0|0
  • Girmeden önce ısınma hareketleri yapman gerekiyor mutlaka ama orada hocaların zaten bunları açıklayacak.Gerekli malzemeler de yeterli.Terlik götürmeyi de unutma.

0|0
    0|0
    • aa evet bide terlik unutmuşum. teşekkürler.

• bunu bilmiyordum peki tekrar teşekkürler :)

• Rica ederim.E nasıl yıkanacaksın, o nedenle de önemli.

• bone mayo havlu

0|0
    0|0
  • hele bir git de..öğretirler orada..

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: ŞAMPUAN unutmayalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mayo bone gözlük havlu dışında kulaklarına su girmesinden rahatsız oluyorsan kulak tıpası alabilirsin terlik götürmen gerekiyor çünkü ayakkabıyla soyunma odalarına girilmiyor(bizde öyleydi) şampuan tarak vs istersen yanında saç kurutma mak. götürebilirsin orada oluyor ama az makine olduğundan sıra bekleyebiliyorsun

yanında kilit götürmeni öneririm orada nasıl bilmiyorum ama bizde soyunma odasında ki dolapların özel kilidi yok herkes kendi kilidini kendi götürüyordu ve anahtarını koluna veya havluna takman için lastik

havuz kısmına geçmeden duşunu alıyorsun adetken havuza girmiyorsun tampon kullansan bile karşılar havuz hijyeni açışından

başka bişey yok zaten

(mayonu içine giyip gideceksen çamaşır götürmeyi unutma tabi)

0|0
    0|0
  • kulak ve burun tıpasını unutma... vucudun klor yiyecektir kendine ait bir kesen vucut şampuanın ve normal saç şampuanını gotur.. yuksek oranda klor saçına ve vucuduna dokunabılır.. ilk hamleyı havuzdan cıkınca yaparsan daha sağlıklı olursun..

0|0
    0|0
  • Aman sakin boyle topuklu sandaletlerde gitmede. O neydi Allah'im gecen yaz Antalya'daki kokos kizlar. Topuklularla havuza geliyorlardi. Iyyk

0|0
    0|0
    • ahaha yok yahu :) ben anlamıyorum zaten nasıl yürünüyor onlarla

• sakın suya işeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...