Bugünkü Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne olur?

arkadaşlar bu akşam dünyanın en büyük derbilerinden Galatasaray ve Fenerbahçe oyniyacak ve yeteneklerini sahaya yansıtmaya çalışacak. Bu iki takımda şampiyonluk kutlamak istiyor ama sizce kim kazanır. Eğer Galatasaray kazanırsa şampiyonluku alır mı yada Fenerbahçe kazanırsa ipler onların elinde olur mu.

Ben Galatasarayın beşiktaşı 2-0 yenicek demiştim ve öyle oldu ve bu maçta tahminim Galatasaray 3 yada 4 - 0 yada 1 alır maçı ya sizce. Ama unutmayalım ki dostluk kazansın ve maç fair play içerisinde oynansın şimdiden iki takımada başarılar dileyip heyecanla bekliyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar unutmayın Galatasaray ıkı puan onde ve bu arada Mousa Sow sezonu kapattı :)

0|0
43|38

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 42

• Çok geçmiş olsun :))

0|5
    3|1
  • GS alır :D

4|3
    2|4
  • daragacina ciksak bile son sozumuz FENERBAHCE ... BUrdan erken oten horozlara bir bardak soguk su icmelerini tavsiye ederim. Ilahi adalet var hakkimiz cok yendi ama sukurler olsunnnn... bugun beni tek mutlu eden sensin FENER&AŞK

0|4
    5|1
  • Gönlüm fenerbahçe alsın istiyor ama içimden bir ses beraberlik olur diyor... Bakalım, göreceğiz. Kavga dövüş olmasın, küfürler havada uçuşmasın, yenenin hakkı verilsin dilerim. İki takıma da başarılar...

0|1
    2|0
  • inşallah GS alır ama berabere biter diye düşünüyorum :/

2|0
    0|1
  • 4-2 Fener alır diye düşünüyor ve ümid ediyorum :) nedense içimden böyle geçiyor

0|6
    4|2
  • cimbom alır :)

4|1
    1|4
  • Sen fazla hayal dünyasında yaşıyorsun ya 4-0 sana gülüyorum zuhahahahaaaaaaaaaaaa :)))) Akşam maçtan sonra görüşcez genç

0|1
    1|1
  • Aslan cimbom <3 umarim kazanir bizimkinler tam olarak tahmin yürütemem ama berabere kalmayacagi kesin :D

1|3
    0|3
  • 3- 2 Galatasaray alır.

5|1
    1|2
  • berabere kalırlar gibime geliyo 1-1 =)

0|0
    0|1
  • Tabii ki Fenerbahçem alır, herzaman ki gibi..

Hiç Galatasaraylı arkadaşlarımızı hayal kırıklığına uğratmak istemeyiz doğrusu.

0|1
    2|2
  • biraz daha abart galatasaray 4-0 nasıl yenebilir yaaa.

tabi ki Fenerbahcem kazanıcak skoru da soyluyorum

2-1 alıcaz macı.

10-0 da diyebilrdim senın gibi abartıp ama gercekci olsun istedm=)

0|3
    3|2
  • harbi azıcık delikanlı olun be her yenilmenizde hakemde hakem ne ezik takımsınız arkadaş. 365 tane pozisyonu gole çeviremeyen fırat aydunus mu? önce siz beceriksiz futbolcularınıza bakın yeneninde hakkını vermeyi öğrenin artık. sow sakatlandıysa bienwenü var semih var problem yok

0|0
    1|0
  • Koyduk muuuu ? :)

1907 <3 <3 Fenerbahçe aşkı bambaşkadır Fenerbahçe aşktır aşk :)

0|5
    6|1
  • EN Büyük GalataSaray Cimbombom GS aşkı kazanır bence :)

2|0
    0|2
  • tabisi galatasarayyyy

3|1
    0|1
  • Hey millet, yapmayın ama bu maçı kimin alacağını gayet iyi biliyoruz :-) Fenerbahçe açık ara farkla alır gene.

0|2
    3|0
  • berabere olacak bence :)

1|1
    0|2
  • Gs

4|0
    0|2
  • Kesinlikle GALATASARAY alacak ;) ben 2-1 diyorum :)

2|0
    1|1
  • FB aldı maçı :D:D

0|4
    4|0
  • Gs kazansın atılan gol sayısınn bi önemi yok:)

3|0
    0|1
  • kısa ve net maçın skoru G1 FB: 3

0|2
    2|0
  • Fener almalı.

0|2
    4|0
  • tabiki gs alacakkk :D

2|0
    0|1
  • Yaşa Fenerbahçe.

0|3
    4|2
  • ne zaman yenilseniz şikeye sarıyosunuz.

azıcık delikanlı olun

0|0
    1|0
  • Galatasaray tabiki

2|0
    0|3
  • şu anki görüntüde gs daha avantajlı ve favori gözüküyor. ama ben gs nin kesin 5 atarız dediği bir maçda johnson füzesiyle yerle bir oldugu günleride hatırlıyorum

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 38

• Biraz puan koklattık Şikebahçe'ye, heveslensin sevinsin garipler, maksat biraz heyecan katalım play-off'a. Kazansaydık %90 iş bitiyordu çünkü.

Son gülen iyi güler.. :)))

p.s. Aziz baba, cezaevinden bile iş bitiriyor. 1 milyon dolar verecekmiş futbolculara. Biz yürekle bilekle şampiyonluğa giderken kimileri de parayla pulla şampiyonluğa yürüyor. Aramızdaki fark bu işte. :)

2|1
    0|3
  • Şampiyonluk yarınlara kaldı ... Başka Ne olacaktı :)

0|0
    0|0
    • Söyle cimbom söyle söyle ne oldu.. ?

• Güncellemeye yanıt: Allah zaten Fenerbahçeye bir sezon boyunca yapılan haksızlıkları gördü. Bu maçın tek bir anlamı var ilahi adalet. Galatasaraylıların üzülmesini istemiyorum ama her sene olan bir şey bu . Biz buna psikolojide öğrenilmiş çaresizlik diyoruz. Tarkanda gülümse kaderine diyor. Fenerbahçeye boyun eğmek sizin kaderinizdir. Bu arada hakem adam olsa 6 . dakikada Melo atılırdı.

• FBBBB

0|4
    1|0
  • 1-0 fener ya da 2-2 berabere

0|0
    3|2
    • eksiledim, üzgünüm...

• gs i tutan göztepeye. Gerci gözgöz dekiler bile cinconu sevmez

• Eksilere devam. Gecmiş olsun

• 2000 senesinde sami yendeki maçtan beridir bu kadar mahkum fenerbahçe görmedim.

yinede galibiyet mutluluk verici :) sevgili galatasaraylı arkadaşlar fener bu futbolla mı şampiyon olacak?tek kale oynadık kaybettik söylemlerine girmesin hiç..zira asıl eziklik budur..bu kafayla şampiyonluğu bile kaybedecekler..Fener böyle işte.Herkes eşini biliyor ne de olsa :)

0|1
    0|0
  • hakları cok yenmişş vah vah vah tek kale oyna ıkı tane dandık gol yee gelsın ezıkler burda ılahı adalet var desinnn... tam bi eziksiniz sene sonu görüşücez...:=)))

1|1
    0|1
    • çok sinir oldum yeaaa...ortodox takımıne şanslıydı ansnı satim.

• inş ya çok sinirlendim küfürler havada uçuştu hala da edesim var da sansür yicem

• zaten yenelim spor bölümünü kapatıcam ahtım var

• bu akşam fenerin şiddetine uğrayacak gs eğer gs yenerse şampiyon olur yenilirse şampiyon fener bu akşamki maç herşeyi belli edecek ama fenerbahçe bu akşam yenecek diyorum

0|0
    1|0
  • inşallah galatasaray hakkettiği şampiyonluğu alır.

2|0
    0|2
  • 2 Farkla Galatasaray alacak gibi görünüyor... ( Yorumlarınızı Maç bittikten sonra yaparsınız...Öyle dereyi görmeden Paçayı sıvayana fena tepkide bulunurum bilesiniz...)

1|0
    0|1
  • ha ha ha :)

0|1
    0|0
  • neresı dünyanın en buyuk derbisi takımları toplasan ronaldo kadar etmez :D

0|1
    0|0
  • gollü geçer bu seneki mağduriyetleri nedeniyle fenerbahçe nin kazanmasını istiyorum fakat muhtemelen 2 2 gibi bir sonuçla berabere biter.

0|0
    1|2
  • Kazanmamız normal sonuç olur. (Galatasaray yani.)

1|0
    1|3
  • Bu sezon Galatasaray ın derbilerde yenilgisi yok.Kendi sahasında da Fener le oynadığı maçtaki üstün futbolu ve skor ortada.Kaç kaç biter bilmiyorum ama Galatasaray alacaktır maçı...

0|0
    0|0
  • Yuh ya harbiden yuh adam hakeme suç atmış gördünüz mü ? İşte GS'liler hep böyle yenilince hakeme suc atın . Peki Beşiktaş maçında ofsayttan gol attıgınızda neden hakeme suç atmadınız ?

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe gibi rezil bi takım mı var ya :D son maçta 11 kişi defans oynadılar 70 dk boyunca rahat olun çakarız ;) 2-0 Galatasaray alır.

1|1
    0|4
  • 3-2 fenerbahçe alacak gibi..

0|0
    0|0
  • fener kazansın yada yok yok dostluk kazansın:)

0|0
    0|0
  • yok canım 6-0 yener galatasaray : )

1|0
    0|0
  • "Arkadaşlar unutmayın Galatasaray ıkı puan onde ve bu arada Mousa Sow sezonu kapattı :) "

Bir futbolcu sakatlandı diye sevinen biri taraftar değildir.

0|0
    0|0
    • şıkeyle maç kazandıktan sonra sevınen taraftar mı

• Başkalarını hata yapması seninde hata yapmanı haklı kılar mı?

Ben TS'liyim. Yenilincede tebrik etmesini bilirim. Nitekim en son FB maçında adamlar bizi hakkıyla yendi. Şike konusuna gelince, tüm takımlar suçlu bu konuda. Demirören'i ben mi seçtim ?

• bir de eklemeyi unutmuşum..sonucu gs taraftarının arzu ettiği gibi olmuştur :)

link

0|0
    0|0
  • biz alırız bence (GS)

1|0
    0|0
  • 0-0 başlar..

1|1
    0|1
  • ilk maç ta evimizde 3 e bir olmuştu bu sefer kaçarı yok 5 e 0 olacak

0|0
    1|1
  • ben reale ve aslanıma dırek 50 tl cakmısım gelsın 400 tl :D GALATASARAYIM ALIR :d

2|0
    0|1
    • bende bugün 200 tl handikap vericem okdr güveniyorum inş çifte sevinç yaşarız :)

• Tüh gitti 50 TL haha ... :)

• :D kurtardık parayı rahat ol :D 50 tl de reala dırek bastım :D sıkıntı yok :D

• galatasaray patates oldu : ) neyse kadıköyde yener belki : )

0|0
    0|0
  • onu bunu bırakta garibim gs yine şampiyon olamıcak galiba :D

0|1
    0|0
  • şu anda fenerbahçem 1- 0 önde.. heyecandan ölcem burda ya...

0|1
    0|0
  • fener kazanır :)))))

0|2
    3|0
  • Döşedik 3<

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...