Sadece dumbell ile vücut geliştirebilir miyim?

arkadaşlar çok yoğun olduğum için spor salonuna gidecek vaktim yok.evde dumbell setim var.vücut geliştirmekten kastım yani çok fazla kaslı değil sadece fit görünmek için.ne diyorsunuz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılabilir,bodyforumtr ve vucutcu bu alanda paylaşım ve programların olduğu 2 kaliteli sitedir.İncelersen eğer sana yararlı olacağını düşünüyorum.Kolay gelsin :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• önemli olan aletlerin çeşitliliği değil, aletleri kullanlam çeşitliliği.

dumbeeli al normal üst kol ön kasını çalıştır. koları yana açarak omuz kası, oturup göğüs üzerinden yukarı kaldır üst göğüs kası, sırt üstü yat kolarını aç kapa yan göğüs ve kanat kası, yine bu yaziyette yukası kaldırıp indir göğüs kası, dumbelli ensene doğru arkadan indirip kaldır arka kol kası, otur kollarını bacaklarının üzerine koy sadece blikekten indirip kaldır alt kol kası ve bu şekilde devam et . bir de önemli olan ağır kaldırmak değil kasları esnetmek. bunu ağırlığı kaldırırrkende yapacan indirirkende.

0|0
    0|0
  • Evde dumbell ile çalışmak hem zor olur hem de tam anlamıyla çalışmış olamazsın. Ama her zaman hiçbir şey yapmamaktan iyidir.

link

link

Bu iki link evde neler yapabileceğin konusunda yardımcı olur. Tabi doğru yapmak da çok önemli.

0|0
    0|0
  • programlı çalışırsan yapabilirsin.Bunun yanına koşu da ekleyip birde kilona göre biraz diyet yaptın mı farkettirir kendinisi.Kolay gelsin ;)

0|0
    0|0
  • bench basarsın triceps biceps basarsın deltoid basarsın leg basamazsın. Bar gererssen bir yere kanatta basarsın.. Üst çalışır alt çalışmaz. Altıda ayakta dumbell çift tutup nispeten leg basabilirsin..

0|0
    0|0
  • Dumbell yeterli degil öyle sadece kol kası yapmış olursun salona gitmen şart .

0|0
    0|0
  • 3-5 ay MensHealth dergisi al, gerekli bilgiye bu şekilde sahip olursun ...

0|0
    0|0
  • bacak, bel ve sirt gelistirmek icin farkli calismalar yapman gerek sadece dumbell yetmez.

0|0
    0|0
    • sadece dumbell la yapsam ne sonuç alırım peki?

• tamam.teşekkürler yardımların için:)

• onemli değil, kolay gelsin :)

• Hayır, yeterli olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...