Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin sonucu ne olacak sizce?

Arkadaşlar ya derbiye 14 saat 30dk felan kaldı..

Ben gs-fb derbisi oldu mu uyuyamıyorum ya çok heyecanlanıyorum , maç sırasında atlayıp hopluyorum :)) Sizce bu derbinin sonucu ne olacak ?

Bir de bana kalırsa Türkiye de derbinin adı konulmalı...

Sadece Galatasaray-Fenerbahçe maçları bence derbidir.Diğerleri Tırt.

Benim gibi bir adamda heyecan bile yapmıyor :) Yok gs-bjk imiş , Yok fb - bjk imiş , gs-ts mişte miş miş..

Arkadaşlar herkez sonucu bildirsin bakalım kimler ne düşünüyor :)

Güncellemeler:
Derbiye Son 1:15dk :)

<3 GALATASARAY <3

0|0
12|32

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 32

• Bu bir derbi. Rakip Fenerbahçe, neticede onların da matematiksel olarak şampiyonluk iddiaları devam ediyor. Kesin konuşmak asla doğru olmaz.. Temkinli ve saygılı olmak gerekir bu yüzden.. Gerçi böyle durumlarda Fenerli arkadaşlarımızdan aynı davranışı göremedik son 2-3 senedir, ama olsun..

Sonuca yönelik tahminime gelince.. 2-0 alırız inşallah.

Elmander ve Xelçuk atarsa sevincim katlanır.

0|1
    0|0
    • Elmander'in sozu var 2 gol atacak :)

• Maç öncesinde favori gösteriliyorduk, favori gibi de oynadık. Çok iyi baskı kurduk, pozisyonlar bulduk, fırsatlar yakaladık.. Ama maçı Fener aldı! Bu da şu demek oluyor; derbiler için kesin konuşmamak gerekir.

• kusura bakma ama sen hafiften tırlatmışsın.ekmeğini suyunu onlarmı veriyorlar. kim kazanırsa kazansın kasasına giren nakdi ve ayni yardmı seninlemi paylaşıyorlar. bozma uykunu işe gidincede uykususz kalma yat uyu boş ver.

0|1
    0|0
  • Hiç Düşünmeden Galatasaray..

Kadıköy'e Bile Yenmek İçin Çıktı Lakin Son Dakika Da Galibiyet Direğin Azizliğine Uğradı Ve Fener Ucuz Kurtuldu..Galatasaray Bu Maçı Vermez..Bırak Vermeyi Gol Bile Yemez..Hele Kendi Evindeyse..

0|1
    0|0
  • gs ilk dakikalarda baskıLı olucaktr bu baskıda golü bulursa kesn galip gelr yoksa gerye düşmesi halinde fener eline sazı alır oyuna hükmeder !

0|0
    0|1
  • dostluk kazansın

0|1
    0|0
  • Bunun ismi süper derbi olmalı.

Galatasaray im Fener'e mac vermez arenada.

Herseyden önce derbiye yakışır bir mac olur inşalla.

0|1
    0|0
  • Gs alir diyenler.. bu aksam isterseniz burada bi konusalim ;-)

0|1
    0|2
  • :( Yenildik yaaa ühüüüüüüüüüü Fenerlileri tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Maçın sonucu nedir takip edemedim de

0|0
    0|0
  • Orta sahadan selçukun saçma sapan şutları olmassa galatasaray büyük ihtimal alır selçuk derken selçuk şahinden bahsediyoruz

0|1
    0|0
  • galatasaray olacak.

Not: trabzonsporluyum.

0|0
    0|0
  • Bu sene Galatasaray haketti şampiyonluğu..Ama ben deli Fenerbahçe'liyim ve kazanmasını canı gönülden isterim.Hani kazansa da çok üzülmem haketmiş bi takım olarak.Ancak bazı galatasaraylılar(çevremdekiler) şimdiden yendik kesin yendik havasındalar.Top yuvarlak ve karşıdaki de Fenerbahçe..Hiç bişey belli olmaz :)

0|0
    0|1
  • GalataSaray alır...

Galatasaraylı olunmaz, Doğulur...

Kartalın Tüylerini yolduk sıra Kanaryaya geldi :D Kuş severler cemiyeti olarak buyuk bır zevkle yolucaz tuylerini :D

0|1
    0|1
  • Galatasaray alır diye düşünüyorum. Ama Fenerbahçe çok iyi oynarsa berabere biter :)

0|1
    0|1
  • sanırım aldın cevabı dostum gçmş ola ;))

0|0
    0|0
    • valla fenerliysen o kadar sevinme :) Hangi bal'dan kullanıyorsunuz bize de söyleyin ? Bal deresi mi ? Bu ne baldır 3 şut var 2si gol..Bizim 29 şut var 1 tane gol..

%61-%39 topla oynama .. Ort. 250 başarılı pas bizim 400 başarılı pas..

Korneriniz bile yok artık anlayın ne kadar az geldiğinizi :) Ama diyorum ya bal neyse işi kadıköy'de bitireceğiz inş.

• kardeşim biz bu lafları çok duyduk valla yağ mı bal mı bilmem ama gerçekler ortada ;) neyse ben holigan bir taraftar değilim klasik olacak ama ben dostluğun kazanmasından yanayım ve sanırım bizim derbilerdeki en dostluk içinde geçen maç bu oldu sanırım. umarım devamı gelir :)

• Valla usta fanatık bı galatasaray taraftarıym.Ama macın ne olacagı hıc bellı olmaz dıyorum ben.

0|0
    0|0
    • doğrudur bu ibineler 2 tane şut atar yanlışlıkla gol olur herşey değişir hoş biz saraçoğlu'nda 2-0'dan 2-2 yaptık hatta milan baroş son dk da 2-3 yapma şansını kaçırdı ama alırız ya bence

• aynen usta kesın tavuk bacagı koymuslardır kale dıregıne bunlar :D

• :D cidden ya bunlar muska felan yaptırıyorlardır ^^

• Galatasaray favori gözüküyor ama derbilerde favoriler hep kaybeder.İnşallah yine öyle olur:)

0|1
    0|0
  • Var mısınız 100 xper'e bahsine ? :) Fenerim ezer geçer.

0|0
    0|1
  • Galatasarayım alacak ...

0|1
    0|0
  • 0:2 Fenerim acımayacak.

0|2
    0|3
    • Yapma be ^^ Bence gs alıcak :) Arena'da şampiyonluğa giden yolda size bindiririz gibime geliyor

• Haha :D O adam robot ya valla bende sevmiyorum ama gitsin de kim gelsin.Yabancı hoca anlamaz bizim derdimizden Türk lazım.Biz kaptık en iyi Türkü.

• lucesco falan gelir artık daum da gelebilir aynı tas yani.

• Galatasaray - fenerbahçe macının kazananı Beşiktaş oLacak. Çarşı Her Yerde..

0|0
    0|1
  • FENERBAHÇE tabiiki de geleneksel terbiye en fazla beraberlik alıp yine sevinirler ;))

0|0
    0|1
  • Tabiki GS...

0|1
    0|0
  • Galatasaray maçı alır kupayı fenerbahçe stadına kaldırır ;:D

0|1
    0|0
  • şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş geliyoruz !

0|0
    0|0
  • GS 1-2 FB

0|1
    0|1
  • fb alır

0|0
    0|1
  • ve maç sonu GS 1-2 FB concon gsli skor sor maçtan önce öğren..

0|0
    0|0
  • Fener Alır Panpa Soruya Bak..

0|0
    0|1
  • çakarız kadıköyde kupayı alırız

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...