Yolda yürürken ne düşünüyorsunuz?

kendinizi merkezi bir yerde hayal edin çok fazla insan var etrefınızdan gelip geçiyorlar herkesin bir derdi uğraşı orada bulunma sebebi var ama siz sadece olan biteni kendi açınızdan gördüğünüz için kalabalık içinde yanlız olma yada ortada dolaşanlar bir boşluk sadece siz varmışsınız hissine kapıldığınız oldu mu hiç

Güncellemeler:
arkadaşlar alaysız ve seviyeli cevaplar verdiğinizden dolayı hepinize teşekkür ederim :D

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• müzik dinleyerek gezerm müzgün ritmine uyarım bazen napıom yaa ben derimm düzelirim :D magazalara girerim dolaşırım cafede otutur sigara ve çay içerm öyle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "bu kalabalik icinde yapayalniz hssetmektense dünyanin bir ucunda tek basimayim.kir göstermeyen renkleriniz sizin olsun,korkmaktansa..bulaniklığn tam icindeee bir başımayim.." öyle bi ortamda öyle hssettgmde bi snraki parca hep bu oluyr.sebnem ferah-can kiriklari.

0|0
    0|0
  • Ben hayallere daliyorum etrafimdakiler yokmus gibi oluyor ... bide kulakliklari taktim mi tamamdir, koca dünyada benden baska kimse yok hissinde dolasiyorum :)

0|0
    0|0
  • bazen cok ağır oldugunu düşündüğüm şeyler yaşıyorum ama bu anlattıgın durumu yaşadıgımda dertlerimin aslında cok önemsiz oldugunu hisediyorum,hafifliyorum.

0|0
    0|0
  • hangi magazaya girsem diye bakarim

0|0
    0|0
  • İnsanlar bana neden bakıyor acaba diye düşünüp durum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kalabalığı sevmediğim için bende işi varmış gibi hızlı hızlı yürüyenlerdenim çok düşünmem insanları ama yolun ortasında aniden durup konuşanlara dalasım geliyor , ayrıca birtek ben varmışım hissine kapılacağım kadar kafam güzel olmadı hiç :/

0|0
    0|0
    • yolun ortasında duranlara yapacakların konusunda cidden hak verdim birader

• yolda yürürken genelde gittiğim yeri düşünürüm, orada yaşayacağım şeyleri kafamda kurar, kurduklarımı oraya gidince yaşarım.

0|0
    0|0
  • O günün planını yapıorum sonrada detayları düşünüorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...