KızlarSoruyor.com'da kızların profil resimlerine kadın fotoğrafı koymasının sebebi nedir?

Başlıktan da anlaşılacağı gibi sitede kızlarda nedense bir ünlüyü koyma merağı veya çanta , tırnak , ayakkabı koyma merağı var...bunun sebebi nedir ? niye başka bir şey değil de , seksiliği vurgulayan fotoğraflar koyma gereği duyuyorsunuz ? ondan sonra özel mesajla sizi rahatsız eden abazanlardan niye şikayet ediyorsunuz ? meraktan sorduğum bir soru , dikkatimi çekiyor sormak istedim...

Not: tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum , sadece şundan dolayı olduğunu belirtmeniz yeterlidir..

Güncellemeler:
birkaç kişi yanlış anladı sorumu...

ben kimseye kişisel olarak bir saldırıda bulunmuyorum..kişisel şu demiyorum...kimisinin profil fotosunda bikinili resim görüyorum ve bir başka biri sizi de özel mesajla taciz eden var mı? diye soru sorduğunda profil resminde o tarz fotosu olan insanlar evet beni de rahatsız ediyorlar çok sıkıldım diyebiliyorlar...buna dikkat çekmek istedim.

0|0
20|19

En İyi Kız Görüşü

• Geçende birisi konu açmıştı, neden durmadan mesaj atıyorlar diye. Profil fotoğrafında da bacaklar fora, göğüsler fora. İlginç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• He ya mini etek giyenler de bize tecavüz, taciz ediyorlar diye yakınıyorlar. Ne kadar saçma dimi! Seksilik falan bunlar ne kaka hareketler. peh! En iyisi hepsi kedi koysun profillerine senin gibi kedileri rahat etsinler...

Yapma Allah aşkına. Bi' bağladığın yere bak, bi' notuna... "10'larca insana seksi profil fotonuz var. Abazalar asılınca şikayet etmeye hakkınız yok." diyorsun. Sonra da tartışmaya gerek yok diye saçmalıyorsun.

Profil resmi açık saçık fark etmez ben neden kimseyi rahatsız etmiyorum? Bu işler karakterde biter matesis hanım. Hem cinslerinize olan saçma sapan bakış açınızı ve düşüncelerinizi en kısa zamanda değiştirmeniz dileğiyle.

5|2
    2|7
    • hahahahha...üzerine alınan alınır sen niye sorun ettin bu kadar bunu anlamadım ?

ayrıca kişisel olarak demiyorum genelde bu siteye böyle sorular soruldu ve bende nedenini soruyorum yoksa koysun veya koymasın beni irdelemez...sen burdan bunu çıkardıysan sana zaten açıklama yapma gereği bile duymam..

• Utanmazsın sen. Ar damarın çatlamış senin.

• teşhirci insanlar bazı kesimlerin dikkatini çekerken bi yandanda kendilerini bi abazan hayran grubu kurup havalara girerek çevresindeki arkadaşlarının tiksinti duymasını kendisinden nefret etmesini sağlarlar hep anlıcaklar er geç...

1|0
    0|0
  • ben kız degilim ama onların adına cevap vermek istiyorum (: zevkler ve renkler tartışılmaz bırakın kim ne koyarsa koysun, kurallara uyduktan sonra bize ne kim ne koymuş degilmi

he demişsin bazıları rahatsız oluyor şikayet ediyor istedigi gibi şikayet etsin istedigi yere başvursun bize ne biz kendimize bakalım kendimizi bilelim degilmi?

1|0
    0|0
    • ya zaten beni de ilgilendirmiyor..bu çelişkinin nedenini sormak istedim sadece.

• öyle ya doğru diyorsun :)))

teşekkürler..

• rica ederim ;)

• bu aksam bu sıtedekı kızlarla ılgılı soru cok var ya :D kendı resımlerını koyamıyorlar halıylaa secıyorlar bıtane koyuyorlar butun mesele bu olsa gerek ayrıca...bazıları da dıkkat cekmek ıcın acık secık resımlere basvuruyor...

1|0
    0|1
  • olmak istenilen hal,durum vb.

1|1
    0|0
  • Özendikleri resimleri koyuyorlar bence

0|1
    0|0
    • Evet bunu şahsıma soruyorsan yanlışsın! Zira bunu gütmeyecek olgunlukta ve mantıktayım!..

• Şaka yapıyorum ya anladım seni ben, sorun yok :)

• Aynen anlaştık :)

• dikkat çekmek amaç

1|0
    0|1
  • Bir kız profil resmine ne resmi koyabilir.

0|0
    0|0
    • neden koyduklarını soruyorum zaten..beğeniyorum demeleri yeterli.

• Neyse belirttiğim gibi senle sorunum yok, olamazda sizi tanımıyorumda, sorunuza muhalefetim o kadar, iyi günler.

• zaten tanımadığınız belli o yüzden anlayamadınız :) iyi günler.

• haha güzel soru.

0|0
    0|0
  • Profil resmine göre ekleyip taciz edenler ağır barzodur onlara site yönetiminin ve modların dikkat etmesi gerekir. Son dmnemde ise acayip garip varlıklar türedi cinsellik bölümünde bazıları gerçek kendi resimlerini koyan basit ötesi hatunlar bazıları da o resim ve niklerle dolaşan kız görünümlü erkekler. Zaten rahatlıkla üye olunabiliyor bunlara site yönetiminin dikkatli olması lazım bence

0|0
    0|0
  • Güzel olmayan kızlar sanırım kendisini koymuyor. Bir de kapalı kadınların başka kadınların resimlerini kullandığını gördüm.

0|0
    0|0
  • supersin super. abi herkes seviyesini bilecek ya bilmeyen birisi varsa guzelim adminim engele butonu qoymus. bence cool olmak lazim.

0|0
    0|0
    • sendede erkek resmı var arkadasım bak bız senı tacız edıyormuyuz etmıyoruz bır buraya bebek resmı koyduk tacız ettıler sanatcı koyduk yazdılar islami resım koyduk ekledıler yanı bu ıs resme degıl adamlıga bakıyor sen kendı resmını koyuyorsun bende hosuma gıderse resmımı veya baska resımlerı tesırcılık olmadıkca bunda problem yok pekı burda tu kaka olan durum nedır

• beni yanlisanladiniz galiba bende sizin gibi dusunmekteyim.

• hahaha angel cevapları karıştırmış:):):):

• Sende şeytan gibisin ,o profil resminde ne öyle :P :D

0|0
    0|0
  • Herkez Kendi Resmini koysa cok güzel olurduuu ..

0|0
    0|0
  • annelik içgüdüsü olabilir :)

0|0
    0|0
  • onların gerçekte kız olduğu ne malum ? 1 yıldır kız diye bildiğim kız meğerse kız değil erkekmiş

0|0
    0|0
  • benım resmımı koysunlar .

0|0
    0|0
  • herkes kendi fotosunu eklese gerçekten daha hoş olurdu site

0|0
    0|1
  • burası ÖZGÜR bir site.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• Birisinin arkadaşından konuşmuş gibi olmim ve nikinin adını vermim ama bir profilde kadın galiba kendini tatmin ediyor ve sadece yüzü belli.O profilin sahibi galiba fotonun diğer kısmını vücudunun kısmını fotoshopla kesmiş bu resmi profil olarak kullanıyor.Bir kere o üyenin kadın olma şansı %99 :).Yanılıyorsam arkadaşındaki kadınsa ona hayırlı işler diliyorum.Bazı insanlar gir gir olsun diye böyle şeyler yaparlar.İnsanların tepkisini ölcmek için insanları denemek için, tuzaklara sokmak için vs vs.Gördüğünüz gibi benin profil fotom örümcek bağlarıyla sarılı :).Yakinda değiştirmeyi planlıyorum ama kesinlikle kendi fotomu paylaşmayı düşünmüyorum.Diğer üyelerin sanatçıları veya sevdikleri insanların fotolarını ekliyorlar ben rahatsız olmuyorum.Beni ilgilendirmiyor.Bunu vurgulamama gerek varmı bilmiyorum ama bazi şeyler yönetimin elinde ve bazı şeyler modlarin elinde.Onlar hiç tepki vermiyorsa kullanıcılar tepki vermiyorsa herkes durumdan mutluysa neden ben ortalığı karıştırım felsefesiyle yaklaşıyorum.Ben sorulara cevap verim diğer üyeler isterlerse gün boyu horum tepsinler inanın umursamıyorum

:) İyi paylaşımlar

1|0
    0|1
    • beni de alakadar etmiyor nedenini sordum sadece.cevap için teşekkürler.

• yahu ben su helal olsun bravo dıyenlerı anlamadım sımdı soruyu soran benım cok sevdıgım bırısı eyvallah

Ama benım merak ettgım sey ben buraya sıyaz beyaz seksılıkten cok uzak degısık resımler koyudugum zamanda yazan bır suru serserı oluyor engellıyoruz

Tamam teşirci neredeyse çıplak resımler koyanlara bende karsıyım bu sıtenın amacı bellı gıt baska yerde yap napıcaksan eyvallah ama normal bır bayan resmı yada begendıgı bır ayakkabı resmını koyan bır kızada teşirci muamelesi yapmayın

ne koyalım kamyon mu kızların ılgısı neye varsa onu koyuyorlar sırf kız resmı var dıye tacız edıyorlarsa zaten onlar adı pislik insanlardan baskası degıldır kac kere engelledıgımı ben bılıyorum ama bu demek degıl kı ben kotu tu kaka kızım onlar eklıyor onlar resım yokkende ekledı

AYRICA ben buraya islami resim koydugumda bıle ekledıler ya suc kadın resımlerınınse eyvallah

burda elestıren beyler bayanlar ısın mantık boyutundan bakın lutfen

1|0
    0|0
    • teşhir fotoları koyup sonra neden bize mesaj atıyorlar diyenlere benim sözüm...

bazıları da çok medeni insan oldukları için savunma gereği duyuyor , o mükemmel ( ! ) akıllarını yoruyorlar.

• canım teşir fotoları yazmamıssın kı ayakkabı demıssın tamam sen ne sebeple demıssın herkes begendıgımız ıcın demıs ama bazıları soruyu almıs baska yerlere taşımış bıldıgın kendılerını adam ılan etmısler yani

• kafa yoramıcam canım valla yarası olmayan başak taraflara çekmez zaten.

• Coğunluğuınun erkek olduğunu düşünüyorum açık foto koyanların kız profili ile 100 kişi ekliyor günde atılan mesajlarda hep cinsel içerik

0|0
    0|0
  • ayni seyi bende düsünüyorum ama simdi acaba benimde profil fotografim öylemi diye düsünmeye basladim?

0|0
    0|0
    • ben uç olanları soruyorum aslında...kimisi göğüs fotosu koyar sonra şikayet eder abazanlardan..

• Bu laf bana geldi kesin, ünlü, kadın profili vs.. :) Bilmem arada değişiyorum zaten özellikle koymuyorum yani kadın resmi olsun demiyorum, zaten bu sitede o tarz bir arayış içinde değilim şahsen beğenilmek, farkedilmek ya da o tarz teşhir amaçlı yapmıyorum..

2|0
    1|0
    • senin profillerin hepsi çok güzel canım aynen devam..

• yok yok illa kabul ettirmek için değil gerçekten rol model olarak değil aşağıda yazdığım şeyi kasdeterek demiştim valla :))

• tamamdır o zaman anlaştık ;)

• hoşuma giden şeyleri koyuyorum kafama göre bi nedeni yok

1|0
    0|0
  • bacım şimdi sen beni tanıyorsun ben bazen bır unlu bazen bır bebek ne bılım bazen grafık resımler koyuyorum bu ara kendı resmımı koyuyorum ama ınankı tepkı aynı tepkı ben buraya siyah beyaz bir resim koydugum zamanda yazan yazıyor yanı

teşirci bir resim olmadıkca ben bır sebep aramıyorum bız kızların sadece begenılerı bu ayakkabı toka ne bılım ruj hanı buraya cıplak denecek derece resım koyanları bende anlamıyorum burası sadece soru cevap sıtesı ama gerısınde normal resımleri doğal buluyorum

0|0
    0|0
    • ya ben niye koyuyorsunuz demiyorum ki bebeğim...kendi içinde tezatlığa düşen kişilerin olduğunu söylemek istiyorum kısaca ama millet tartışmaya yer arıyor.

• bacım ben zaten sana bırsey demıyorum ama herkes kalkmıs bı baska yere cekmıs hemen tu kaka ılan etmısler resım koyanları yukardada belırttım zaten hemen amac bellı falan yazmıslar anlamadan etmeden ona sınır oldum canımıniçi

• ya zaten canım dikkat ettiysen saldıran kişi de din düşmanı :)))) bana nerden taktığı belli.ama ben takmıyorum orası ayrı mesele.

• Evet var öyleleri... Hoşlarına gidiyor olmalı... Benimkisi direkt benim... Ünlü, seksi, güzel bilmem ne değil... Neysem o... Tercih meselesi...

0|0
    0|0
  • haklısın aslında ben de bir ünlünün fotosunu koymuştum sen misin diye bir sürü mesaj atan oldu rahatsız oldum değiştirdim...

0|0
    0|0
  • demekki sorun profil resmindeymis, ben de niye bana hic mesaj atan yok diyordum. yikinc.

1|0
    0|1
  • P*rnografik resimler disinda boyle dusunmuyorum. Gerci sitede p*rnografik resim gordugumu hatirlamiyorum neyse. Resimlere gore mesaj atma olayi olmuyor bence. Kizsan ve hala olmediysen atiyor bazilari bazilarina.

1|0
    0|0
  • Hoşuma giden avatarları koyuyorum ve bugüne kadarda avatarımdan dolayı bir mesaj almadım.

0|0
    0|0
  • Opusen bebeleri koydum diye opusmeye merakli sanan biri vardi sitede. Bakis acisi yanlis. Kimisi onlarla dikkay cekneye calisir kimide zevkten koyar bu kdr basit

0|0
    0|0
  • bana da atmazlar canım

0|0
    0|0
  • profil resimlerine bağlı değil. bende daha önce gayet iddalı resimler koymama rağmen rahatsız eden olmadı. genelde verilen cevaplara göre oluyor

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanın resmini koyuyorum ama hiçböyle düşünülebileceğini düşünmedim bence bu sadece insanlara bakış açısı

0|0
    0|0
  • beğendiğim için koydum

1|0
    0|1
  • benimkiler çok seksi dimi

0|0
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum sana +5:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...