Yüz bakımınız için neler yapıyorsunuz?

Yüz bakımınız için neler yapıyorsunuz? Kullandığınız maskeler, yüz temizleme jelleri, tonikler, kremler işe yarıyor mu?

Kızlar günlük hayatta makyaj yapar mısınız? Makyaj sonrası yüz temizliği için neler kullanıyorsunuz?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• kil maskesi dermokilin

bal+limonsuyu+aspirin peling

maya yüze bi güzel sıvanır kuruması bekletilir yıkanır..

soyulan maskelerim var tek kullanımlık

sodayla yıkıyorum aklıma eserse

3ü bir arada garnıer maskem var aklıma geldikçe onuda sıvıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Photoshop :))))))))))))))

3|2
    0|0
  • cs5

1|1
    0|0
  • Her akşam yatmadan önce temizleyici losyon ile silerim yüzümü ve ılık bir havluyu bir kaç dakika bekletirim yüzümde...

1|0
    0|0
  • duştan duşa yıkanıyor başkada özel bişey yok :)

1|0
    0|0
  • haftada bir olu deri icin peeling, bir kez bakim maskesi, her gun dusta temizleme jeli ardindan, tonik ve sonra balsam, bir de goz alti morluklari olmasin diye uykusuz bunyemden soguk surulen bir tonigim var pamukla o iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • Tonik kullanıyorum :D

1|0
    0|0
  • fındık yağı sürerim yüzüme

1|0
    0|0
  • yıkıyorum:)

1|0
    0|0
  • kahve ile zeytin yağını karıştırıp yüzüme sürüyorum

1|0
    0|0
  • şebeke suyuyla yıkıyoruz..

1|0
    0|0
  • sabunla temizliyorum bol bol

1|0
    0|0
  • bi zaman kız arkadaşım peeling midir nedir ondan getirmişti maskeyi yaptığın 1-2 saat cilt mükemmel ama sonrasında görünmeyen izleride gösteriyo en iyisi yüz sabunu ve su başkada bişey bilmem ne kadar kimyasal o kadar zarar

1|0
    0|0
  • Nivea krem, dışarı çıkmadan önce güneş kremi, cilt losyonu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet makyaj yaparım, çıkarmak için makyaj temizleyicisi veya tonik olarakta kullandığım Acı badem sütünü kullanıyorum.. Hatta makyajımı temzileyici ile çıkardıktan sonra bile o sütü kullanıyorum, sanki hiç çıkarmamışcasına derinlemesine temziliyor cildi.. Haftada 1 kez de organik pıtırak özlü kil maskesini kullanıyorum oriflame, bu bana yetiyor..

1|0
    0|0
  • oriflame biberiye özlü yüz yıkama jeliyle yıkarım,garnier saf&temizle maske yapıyorum, maden suyunu buz kalıbında dondurup yüzüme sürüyorum 2-3 günde bir,arada da talk pudrayla limon suyunu karıştıp sürerim sivilceler için. makyaj yapmam.

1|0
    0|0
  • gül suyu cilt için çok iyi.tabi fondoten kalıntılarını ne derece temizler bilmiyorum ama cilt için en güzel temizleyici

1|0
    0|0
  • garnier maske 3bir arada kullanıyorum, yüüzme meyve kabugu ne bulsam sürüyorum kivi hele nasıl gerginleştiryor iyi geliyor, evde bal,limon suyu,yumurta akı maske yapıorumm.

0|0
    0|0
  • Yüz temizleme ürünleri kullanmam hepsi cildi bir zaman sonra bozuyor ..

Günlük olarak makyaj yaparim hep fakat aksam yatmadan önce bol zeytinyagli sabunla yikarim yüzümü

Cilt temizleme ürünü olarak bir tek dogal var saydigimiz gül suyu kullanirim.

1|0
    0|0
  • haftada üç kez buzdolabına koydugum dondurulmus soda küplerini sürüyorum

peeling +sabah aksam salyangoz kremi

1|0
    0|0
  • body shopdan gözenek için maske kullanıyorum ve her akşam makyajımı siliyorum

1|0
    0|0
  • su.elma.yeşil cay.teizlemek için gül suyu abidik gubidik seyleri surata sürmek mahvediyo sivilcelerinizle barısık olun sıkmayın etmeyin kalıcı izler olmasın goz kalemınden rimel rujdan baska bi makyaj malzemesi kullanmadım :)

1|0
    0|0
  • Gülsuyuyla siliyorum, Maden suyuyla yıkıyorum,Yoğurt limon karışımı uyguluyorum, Arada salatalık kabuklarını yüzüme koyuyorum bekliyorum biraz, bazen buz kalıplarından 1 2 tane buz alıp yüzüme masaj yapıyorum buz gibi :D

1|0
    0|0
  • cildim çok hassas hiç makyaj yapmıyorum kremlerde bnde sivilce yapıyor onun için hiçbirşey kullanmıyorum sabah akşam detol sabunla yıkıyorum temiz tutmam yetiyor

1|0
    0|0
  • Sekersiz turk kahvesi ictikten sonra telvesini yuzume suruyorum 5 dakika bekledikten sonra yikiyorum. Haftada 2 kere yapiyorum bunu. Pek fazla makyajda yapmiyorum.

1|0
    0|0
  • temizleme , peeling , maske , nemlendrici , güneş koruyucu , yenileyici

1|0
    0|0
Yükleniyor...