Aşık olduğununuz kızın iğrenç ve karaktersiz biri olduğunu öğrendiniz, ne yapardınız?

Aşık olduğununuz kızın iğrenç ve karaktersiz biri olduğunu öğrendiniz, ne yapardınız?

Sınırden kafayı yemek üzeresiniz, bu durumu nasıl atlatırdınız?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam durum çok normal. Kadın güzel kokar. Ama kavun değildir ki koklayarak alasın.

Kadın, sen ve benim düşüncelerinden farklı düşünür. Ne hissediyorsa öyle algılar.

Sen kimse ona senin gözünle bakmasın, kalbinde kutsal bir yer elde etsin diye uğraşırken, o bunu hayatına bir engel, bir kasıt olarak görür. Ve ne yaparsan bunu anlamaz. Çünkü gerçeklerle değil, hissettiklerine inanarak yaşar.

Bende yaşadım ve yaşıyorum. Uğruna herşeyimi verdiğim ve hatta onun için başka şehir de yaşamayı göz aldığım, kız arkadaşımı tanıyınca aynı hisleri yaşadım.

Zaman geçecek. Acıyacak, çok acıyacak. Sonra acısa da hissetmeyeceksin. Yeni biri gelecek ve eskisini unutup, yeninin sıkıntısıyla uğraşacaksın.

0|0
    0|0
    • o kadarv haklısınkı seven taraf hep sürünen taraf oluyor

Kızlar Ne Diyor 5

• pek çok kişi aynı şeyi söyleyecektir;kendini şanslı say.gerçekten de öyle.arkanı dönüp gitmen şuan her halükarda daha kolay,elinde makul nedenler var,öfken herşeyi atlatmana yardımcı olacaktır.aksi durumda bu kız yine iğrenç karaktersiz biri olsaydı ve senin ruhun bile duymadan basıp gitseydi anlamlandıramayacak,fazlasıyla acı çekip kimbilir neler düşünecektin,belki kendini bile suçlayacaktın.En azından şuan suçlanacak kişinin kim olduğunu biliyorsun,at suçu ona,yüklerinden kurtul,umrunda bile olmasın.umarım en kısa sürede daha iyi hissedersin arkadaşım

0|0
    0|0
  • Her ne ararsam kendimde ararım ben ne kadar körmüşüm diye. Ama kişi iğrençse varsın öyle kalsın Türk Filmlerindeki hamam tası mıyım ben 40 kez dökünüp arındırayım?

0|0
    0|0
  • kız yada erkek böyle bir durumla karşılaşınca tabi ki insan yıkılır ama işin aslı bu tür kişiler için düşünmek dahi kendine haksızlık olur değmezler çünkü

0|0
    0|0
  • kurtulduğuma sevinirdim. tek kızgınlığım kendime olurdu. "nasıl anlayamamışım" diye...

0|0
    0|0
  • niye karaktersizlik yapmışki.açık yazsaydın ya biraz..

0|0
    0|0
    • ilk önce benden hoşlandıgını söyledı çıkmaya başladık meger bende eskıden yaşsadıgım zor ilişkıler içın ona eger cıddı degılsen hiç başlamayalım dedım o da cıddı oldugunu söyledı fakat her tıpını begendıgıne ben senden hoşlanıyorum dıyıp yatıp geriye çekılıyormuş bunuda kendı gözümle gördüm

• ya evet çok bozukmuş..aman uzakdur..ne yalancıymış..sabır..sabır..

Erkekler Ne Diyor 6

• Kabullenmek için bir kaç ayımı heba ettim. Ona böyle bir karaktersizliği yakıştıramıyordum bir türlü olmaz o yapmaz diyerek sürekli kendimi kandırmaya çalıştım. Tabi sonralarında benden önceki sevgilisi için birşeyler yaptığını hatta benden ayrıldıktan 3 gün sonra sevgilisinin doğum günü olduğunu öğrendiğimde resmen damarlarımdaki kanın akışını hissettim. Zorda olsa kabullenebildim. Başlarda yakıştıramamak başkalarının dediğini dinlememekle başlayan sonralarında ise hüzne, kedere boğan bir acıya dönüştü. Zorda olsa bir kısmını atlatmışken şimdilerde geçmişten gelen birisi allak bullak etme çabasında. Anlamıyorum ben bu insanları nedne böyleler neden bu kadar adiler...

Pouff dökülüverdim kusurua bakmayın.

canı cehenneme demekten başka birşey geçmiyor içimden...

Saygılarımla

0|0
    0|0
  • İnan bana başımdan böyle bi olay geçti. Çıktığım kızın ne kadar igrenç ve karaktersiz olduğunu ögrendiğimdeki yaşadığım şoku anlatamam. Direk ondan ayrıldım ve yoluma devam ettim. Böyle keneleri hayatından çıkarman gerek.

0|0
    0|0
  • Öncelikle sakin olacaksın. Sonra pişman olmayacaksın. Zararın neresinden dönersen kardır. İlişki derinlemeden, bir yere varmadan bunu öğrenmek senin hayrına. Hayallerin kırılması, umutların suya düşmesi üzüyor ama onunla ilişkin devam etse daha kötü olurdu. Kendini şanslı say ve önüne bakmaya devam et. Olanları düşünüp kızgınlaşmak yerine başka uğraşlar bul ve yeni aşklar peşinden koş.

0|0
    0|0
  • çok erken karakterini öğrendim diye sevinirdim

0|0
    0|0
  • pembe gozluklerin erken inmis, sanslisin

0|0
    0|0
  • Onu karakteriyle başbaşa bırakırdım ve bir daha bana ulaşmayı bırak ismimi bile duyamazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...